Treść opublikowana przez kamelus_
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
To jest cały wydech MG motorsport. Końcówki ścięte 100 mm. W MG o ile wiem można kupić też same końcówki.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Panowie wklejam parę sensowniejszych fotek jak siadł wydech. Jak dla mnie siedzi jak fabryczny (w najlepszym tego słowa znaczeniu oczywiście)
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Oj dobre to będzie
-
Audi a3
Jeszcze takiej rzeźby nie widziałem ale trzeba przyznać że dobrze to wygląda
-
A4 B8 sedan polift, 3.0 tdi in progress
Są ale cena zabija. Lepiej sobie kup zestaw dedykowane do auta np. u nich https://www.sklepledowy.pl/pl/p/AUDI-A5-Sportback-Zestaw-oswietlenie-kabiny-LED-Standard-16-zarowek/1152
-
SHADOWLINE B8 3.0 TDI Quattro [in progress] = Pompei = Brakes 356/330 = AKTYWNY WYDECH =
A co ma jedno z drugim wspólnego?
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Łoooo panie ale ci odważnik zapodali na przednim kole
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Super gałeczka. Teraz tylko biegiem wymiana stołków w teraz w tym wnętrzu wyglądają jak jakieś zastępcze wsadzone na sztukę
-
Czarny sedan CAGB
Myślę projekt a piszę daily
-
Czarny sedan CAGB
Bardzo fajne auto i super siadło to koło, mega pasuje ten wzór do b8. Szkoda tylko że jako weekendowe auto ma taki kiepski silnik. Też myślałem żeby zostawić swoje b6 jako projekt bo było mega doinwestowane ale właśnie fakt że siedział tam 1.9 tdi skłonił do sprzedaży bo w swap nie chciałem się już bawić.
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Ja też ale takie rozsądne. Z opon 225 na 10j już wyrosłem. Ale mogłeś do siebie 235 założyć skoro i tak kupowałeś nowe gumy. Ja jak zjadę swoje to albo wsadzę felgę 10j albo kupię trochę węższe gumy. Dużo zależy też od marki opony. Widzę że te Hankook dość szerokie są. Ja mam taki setup u siebie na zimę (nie pamiętam jakiej marki) i delikatnie się kładzie opona do środka. U ciebie widać że równo z felgą
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Czyli gites
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Mi to wygląda na hydrografikę + bezbarwny
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Elegancko tylko czemu taki balon założyłeś? Chyba celem większej felgi jest zmniejszenie wysokości opony
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Z czego niby te opiłki w filtrze paliwa bo nie ogarniam?
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Piękna gałeczka! To z R8 czy element jakiegoś pakietu z B8?
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Wzór może i oklepany przez Italiańskie podróbki których lełno ale ori felga z niskim ET jak w tym przypadku to całkiem inna bajka i moim zdaniem dalej robi świetną robotę. To jedno z najładniejszych OEM kół Audi.
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Co tu dużo gadać nie ma jak V- ka... Pięknie gada
-
Audi a3
Tak serio to z tymi dokładkami to wygląda jak Honda z lat 90 tych. Chcesz żeby było nisko to wywal tą gumę i opuść auto w dół a zyskasz na wyglądzie z każdej strony auta.
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Elegancka S ka gratulacje Pewnie banan na twarzy non stop Jedynie nie przemawia do mnie tylny dyfuzor i wystającey za bardzo wydech ale może na żywo robi lepsze wrażenie.
-
A4 B8 2.0 klekot quattro
Zacnie to wygląda
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
To chyba faktycznie pech. Ja zamawiałem u nich trzy razy i zawsze wszystko OK
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Zależy od stopnia obniżenia. Jak na prostych kołach może by jeszcze 2 mm weszły to na moim setupie ze dwa razy mi się zdarzyło że na bardzo mocno skręconych kołach wyjeżdżając z bocznej uliczki wpadłem w zapadniętą mocno studzienkę i lekko przytarło koło. Co prawda na tyle delikatnie że na rancie wewnątrz błotnika została tylko guma i nie uszkodziło lakieru. Ale tak jak mówię już dwa razy tak miałem - co prawda to ekstremalna sytuacja ale jednak więc w mojej ocenie to max co może być bo u mnie o ocieraniu nie może być mowy.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Wszystko zależy od opony. Ja mam 265/30 9j ET 29 + 13 mm dystans z przodu i z tyłu. To jest absolutny max jaki da się upchać bez ocierania (kombinowałem z różnymi dystansami) przy mocniej obniżonym aucie. Czyli dla 9j i opony 265 max ET16
-
A6C7 LIM BLACK EDITION
Mogłeś założyć chromowaną z bardziej dopasionych wersji. Wygląda zdecydowanie lepiej.