Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. Super. Dawaj fotorelacje
  2. Ten dolot tak serio coś daje?
  3. Cały czas się waham. Raz że boję się że będzie ograniczać światło a dwa że neon za dnia będzie słabiej widoczny i zmieni kolor na bardziej żółty przez czarną folie i będzie to wyglądać jak by tam żarówki siedziały. Taką mam właśnie rozkminę...
  4. Fajnie że się podoba na żywo wygląda jeszcze lepiej. Naprawdę jak ori lampa Folia to najjaśniejsza FlexiShield. Występuje w zabarwieniu czarnym i lekko błękitnym. Na początku nałożyli folie z zabarwieniem czarnym ale okazało się była uszkodzona partia i były na niej skazy. Mieli tą błękitną i tak na próbę zrobili lampę pół na pół. Mega się wszyscy zdziwiliśmy bo po aplikacji na czerwoną lampę nie dało się odróżnić która jest która. Finalnie na całość nałożona został ta lekko błękitna.
  5. kamelus_ odpowiedział(a) na Anubiss temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Myślę że to kwestia obycia. Ja chyba z 8 lat mam duże koła w autach i np na mojej A5 którą ma 3,5 roku od nowości na 20" nie mam ani ryski. Fakt wymaga to na pewno większej uwagi niż śmiagjąc na 17" ale z czasem robi się to już odruchowo i nie powoduje dyskomfortu. Jak zakładam na zimę 19" to już dla mnie taki balon że wogole o kołach nie myśle. Dużo więcej uwagi niż jazda na 20" wymaga jazda na glebie żeby nie zostawić gdzieś zderzaka czy nie pogiąć podłogi. Chyba że ktoś lata na mega naciągach to fakt trzeba uważać. Takie moje spostrzeżenia.
  6. kamelus_ odpowiedział(a) na Anubiss temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Na 19" moim zdaniem nie ma najmniejszego problemu. Przy 20" już trochę gorzej ale ja i tak nie podjeżdżam na wysokie krawężniki głównie ze względu na glebę. Poza tym nie wiem po co podjeżdżać na krawężnik. Jak gdzieś można legalnie wjechać to w 90% jest krawężnik obniżony i nie ma problemu nawet na glebie.
  7. kamelus_ odpowiedział(a) na Anubiss temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Nie bo normalnie śmigam na 20"
  8. kamelus_ odpowiedział(a) na Anubiss temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Ja śmiagam na 19" w zimie. Dodatkowo na gwincie i jest mega OK. Nigdy bym nie założył mniejszego koła. 18" gubi się zupełnie w tej budzie. To nie b6 żeby 18" rozważać
  9. kamelus_ odpowiedział(a) na Anubiss temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Fajne autko ale 18" sobie daruj. Absolutne minimum do tego auta to 19" a tak poprawnie to 20".
  10. Efekt końcowy. Jak dla mnie jak z fabryki. Tak jak przyświeci słońce a tak w cieniu
  11. Będę u nich jeszcze w przyszłym tyg. bo chyba zrobię też przód to zapytam.
  12. Bardzo dobre pytanie. Magiki od detailingu mi ją wykombinowali. Miała być jak najaśniejsza bo chciałem żeby efekt końcowy przypominał oryginał jak np w A6 C7 po lifcie. Na pewno nie jest to Dyno Shade bo też o nią pytałem. Ta jest jeszcze jaśniejsza.
  13. Dopieszczania ciąg dalszy...
  14. Automatycznie ustawia Ci się zegar z sygnału satelitarnego. Fajne np jak jest zmiana czasu.
  15. Co ten film udowadnia bo nie ogarniam?
  16. Mój błąd. Sugeryje się jakimś głupim stereotypem a prawa fizyki są zmienne i reguluje się je oprogramowaniem. Przecież po programie 301 KM zawsze będzie znacznie szybsze niż 333 KM w takim samym aucie Zejdź na ziemie. Nie wiem kto robił program ale z tego co tu piszesz wynika że program to Ci chyba do telefonu wgrali a nie do sterownika silnika i to jeszcze ich fantazja poniosła
  17. Ja Cię proszę. Nie ta moc do tej wagi. S4 przy mocy 333 KM ma 5.2 sek. do paki. Jeśli masz faktycznie 300 KM to osiągalne jest w okolicy 5,2 sek. moooooże. (bo lżejszy silnik niż w Sce i inny przebieg mocy i momentu. Dla przykładu jeszcze 4.9 do paki ma S3 8V przy 300 KM a jest to dużo lżejsze auto. Bądź realistą. A tą aplikację do pomiarów lepiej skasuj.
  18. Chyba mocno z górki było...
  19. Strasznie festyniarskie te światła Już lepiej dałbyś oryginalne do przeróbki i też miałbyś full dynamic kierunki a wyglądało by to jak należy
  20. Jak co mam w idealnym stanie wydech na dwie strony z 2.0 TFSI quattro tyle że z A5 lift 2016r. Nie wiem czy podchodzi idealnie do A4 ale na logikę powinien.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.