Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. Dobry wzór nie powiem Jakie masz tam ET?
  2. Pochwal się jakie kółeczko kupiłeś
  3. Zaczynam się gubić kto tu się nabija a kto pisze na poważnie
  4. Co masz na myśli mówiąc że będziesz kiere obszywał na wzór podłokietników? Ori obszyta nie pasuje?
  5. Nie nacieszyłeś się projektem. Jaki powód sprzedaży?
  6. Nie no nie ma co gadać piękna jest. Ja bym tylko koło zmienił. Ładny skręcany BBS 17" by tu siadł jak złoto...
  7. Widać każdy musi przejść tą drogę samodzielnie. Kto przeszedł ten wie i już tego błedu nie popełni.
  8. Ale dekory beaufort występowały tylko w lifcie i były dostępne jako opcja wyłącznie dla wersji Competition
  9. Też tak sądzę ale jak to wszytko zapkujesz i zostawisz obecne fotele to wszystko będzie ze sobą pasowało jak świni siodło.
  10. Ja bym dał 265/30 Powinno się ładnie ułożyć.
  11. Oj to nie wiem czy to takie dobre...
  12. Nie wiem ale chętnie się dowiem
  13. Tu już widzę gruby remont a to zazwyczaj niestety nie opłacalne a i czasu mnóstwo trzeba poświęcić. Jak dla mnie to stan musi być co najmniej dobry do niewielkich poprawek i dopieszczenia.
  14. O to dobry pieniądz. Myślałem że dobrze ponad 100 będzie wołał jeśli ładna i w oryginale. Może lepiej że sprzedana bo bym już miał rozkminę i po nocach nie spał ?
  15. Ech... ale już emocje zaczęły buzować Wiesz może za ile poszedł?
  16. Ale cudo ta czerwona Ile za to chce? Może być PW
  17. Ale cudo ta czerwona Ile za to chce? Może być PW
  18. Piękna. Mega ciekawe malowanie. Szkoda tylko że to nie quattro ale to już totalnie biały kruk i ceny totalnie z kosmosu. P.S. quattro to moje marzenie. Mam nadzieję że kiedyś spełnie
  19. Ja bym jednak szedł w sportowego kata. Bez kata śmierdzi za autem jak za starą ładą i końcówki się brudzą 10 razy szybciej.
  20. No mega sztuka. Kolor nie moja bajka ale reszta miazga... Powiedz jak te fotele się spisują jeśli chodzi o wygodę, miałeś okazję zrobić w nich jakąś traskę? P.S. wiem wiem wygląd foteli rekompensuje wszelkie niewygody ale ciekaw jestem jak z komfortem.
  21. Napisz oficjalnie jeśli to nie tajemnica. Sam jestem ciekaw jaka różnica w cenie między tunerami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.