Treść opublikowana przez kamelus_
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
No właśnie zauważyłem że te co ty masz to około 120 zł a te moje około 190 zł. Ciekawe dlaczego tak różnica. Nie ogarniam za bardzo.
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
No przecież koło to eksploatacja. Dla komfortu, wygody i oszczędności czasu należy zakupić zestaw nowych felg z letnimi oponami
-
A4 B8 Allroad
Teraz środek. Jest tu duże pole do działania. Ścięta kiera, czarny sufit, fotele RS, MMI, jakieś konkretne dekory...
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Moim zdaniem to słaby pomysł. Taki fotel nie jest zbyt lekki i jest duże ryzyko że wyjmując coś uszkodzisz lub porysujesz. Jak w A4 tak robiłem to porysowałem sobie dekor deski i plastikowy próg wewnętrzny. Tak więc jak już trzeba to polecam obłożenie progu kocem i pomoc drugiej osoby.
-
A4 B8 Allroad
Zacnie to wszystko wyszło. Taki właśnie powinien być allroad
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Ja też się starzeje ale dla mnie za wysoko Za twardo być nie może ale nisko obowiązkowo. Jak miałem kiedyś w A4 gwint H&R to nie powiem było twardo ale na gwincie Eibach jest bajka.
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Tobie chyba też tył słabo siadł z tego co pamiętam
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Tylko ten tył jakoś tak wyje. Eibach coś ma z tym problem. Jak do B6 zakładałem to tył był cm wyżej jak przód i się nie ułożył z czasem. W Leonie Ojca idento sytuacja. Dlatego tylko dobry gwint.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Żeby było ciekawiej na zimowe koła pompejki które gumowałem od zera pasują idealnie
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Ten to zawsze coś mądrego musi dodać... Człowieku mam to auto od nowości na fabrycznych oponach
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Mi jeszcze nie zawinęli a mam założone już 3 lata. Kupowałem w ASO... P.S. Pewnie dlatego że tak gówniane pomyślane bo żeby to wyglądało musiałem złotawy gwint wentyla pomalować na czarno bo lekko wystawał z pod nakrętki. Nadmienię tylko że są one według ASO dedykowanej pod moje fabryczne koła czyli wyposażone w wentylki gumowe Musiałem potem do ASO po czarną farbkę jechać...
-
Audi AS5 F5 sportback 2.0TQ 311 KM Daytona maxton design by Egon47
Ładne koło, dobrze to wygląda ale do pełni szczęścia wypadało by auto opuśić
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Pewnie siadł na odbojach. Zainwestuj w markowy gwint. Będziesz mega zadowolony, ustawisz wysokość jak chcesz a i komfort porównywalny z fabrycznym 1 BV
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Widzę sprężyny na sprzedaż. Zabawa ze sprężynami mija się z celem. To za nisko to za wysoko a to krzywo itd. Ładujesz gwint?
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
8T8 827 933
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Super siadło to koło. Całkiem inne auto P.S. po lotkę tylko do ASO lub używany oryginał.
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
No i zrób co tylko możesz żeby to nie była szkoda całkowita. Maksymalnie musisz zawyżyć wartość auta. Jak Ci dadzą całkę to jesteś w lesie. Odliczą Ci wartość wraku i dostaniesz parę groszy.
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
Na to że się z ubezpieczycielem dogadasz nie licz. Oni są od zarabiania a nie wydawania. Niestety takie są fakty. Miałem swego czasu podobną sytuację. Od razu powołałem biegłego na swój koszt itd. Ubezpieczyciel (w moim przypadku ERGO HESTIA - OC sprawcy) mnie wyśmiał. Nawet pismo z kancelarii nie zrobiło na nich wrażenia. Sprawa ciągnęła się 5 lat mimo iż sąd wszystko dostał na biurko pod nos i jak powiedział adwokat sprawa jest z góry wygrana. Jeszcze co rozprawę Hestia składała nowe roszczenia wobec mnie że mam pokryć wszystkie ich koszty itp. jak by mnie chcieli zastraszyć. Masakra jakaś. Fakt że po 5 latach sprawę wygrałem i wypłacili z odsetkami ale to była droga przez mękę. Jeśli walczysz o konkretną kasę a nie tysiąc czy dwa to TU zawsze pójdzie do sądu bo po pierwsze do końca liczą na to że się złamiesz i nie wniesiesz sprawy bo to też koszty (wielu odpuszcza) a poza tym zawsze jest cień szansy że coś ugrają. Jedyna korzysć dla mnie była taka że kasa nie była mi niezbędna i potraktowałem to jak super oprocentowaną lokatę. Za 5 lat nazbierało się grubo odsetek. Powodzenia w walce z tymi złodziejami
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
Myślę że jedyny sensowny ruch jaki teraz możesz zrobić to oddać auto do ASO na "bezgotówkę". Zacznie się zupełnie inna rozmowa...
-
A4 B7 By Frank
Ależ piękny passat Sprzedałeś to czy schowałeś pod koc na zloty?
-
A4 B8 S-LINE COMPETITION+, BLACK AVANT by Mango155, LY9B, ALCANTARA, 20' POMPEI, EIBACH
Wszystko pięknie tylko ten grill jakiś mało competition
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Strasznie muskularnie wyszedł na tym zdjęciu. Jak jakiś RS Pakiet competition robi robote
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
Nie wyobrażam sobie aby kupić takie auto i go nie zmodzić a przynajmniej nie doprowadzić do stanu fabrycznego i postawić pod kocem
-
S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J
Nie wiem tu nie mam doświadczenia z B8 musisz popytać ale myślę że będzie na styk bo w A5 siedzi dość głęboko. Ja na lato mam 20" 9j i ET 29 + dystans 13 mm czyli tak jakby ET16 i jest ładnie równo.