Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. No właśnie zauważyłem że te co ty masz to około 120 zł a te moje około 190 zł. Ciekawe dlaczego tak różnica. Nie ogarniam za bardzo.
  2. No przecież koło to eksploatacja. Dla komfortu, wygody i oszczędności czasu należy zakupić zestaw nowych felg z letnimi oponami
  3. Teraz środek. Jest tu duże pole do działania. Ścięta kiera, czarny sufit, fotele RS, MMI, jakieś konkretne dekory...
  4. Moim zdaniem to słaby pomysł. Taki fotel nie jest zbyt lekki i jest duże ryzyko że wyjmując coś uszkodzisz lub porysujesz. Jak w A4 tak robiłem to porysowałem sobie dekor deski i plastikowy próg wewnętrzny. Tak więc jak już trzeba to polecam obłożenie progu kocem i pomoc drugiej osoby.
  5. Zacnie to wszystko wyszło. Taki właśnie powinien być allroad
  6. Ciekawe jakieś masz troszkę inne niż moje
  7. Ja też się starzeje ale dla mnie za wysoko Za twardo być nie może ale nisko obowiązkowo. Jak miałem kiedyś w A4 gwint H&R to nie powiem było twardo ale na gwincie Eibach jest bajka.
  8. Tobie chyba też tył słabo siadł z tego co pamiętam
  9. Tylko ten tył jakoś tak wyje. Eibach coś ma z tym problem. Jak do B6 zakładałem to tył był cm wyżej jak przód i się nie ułożył z czasem. W Leonie Ojca idento sytuacja. Dlatego tylko dobry gwint.
  10. Żeby było ciekawiej na zimowe koła pompejki które gumowałem od zera pasują idealnie
  11. Ten to zawsze coś mądrego musi dodać... Człowieku mam to auto od nowości na fabrycznych oponach
  12. Mi jeszcze nie zawinęli a mam założone już 3 lata. Kupowałem w ASO... P.S. Pewnie dlatego że tak gówniane pomyślane bo żeby to wyglądało musiałem złotawy gwint wentyla pomalować na czarno bo lekko wystawał z pod nakrętki. Nadmienię tylko że są one według ASO dedykowanej pod moje fabryczne koła czyli wyposażone w wentylki gumowe Musiałem potem do ASO po czarną farbkę jechać...
  13. Ładne koło, dobrze to wygląda ale do pełni szczęścia wypadało by auto opuśić
  14. Pewnie siadł na odbojach. Zainwestuj w markowy gwint. Będziesz mega zadowolony, ustawisz wysokość jak chcesz a i komfort porównywalny z fabrycznym 1 BV
  15. Widzę sprężyny na sprzedaż. Zabawa ze sprężynami mija się z celem. To za nisko to za wysoko a to krzywo itd. Ładujesz gwint?
  16. Super siadło to koło. Całkiem inne auto P.S. po lotkę tylko do ASO lub używany oryginał.
  17. No i zrób co tylko możesz żeby to nie była szkoda całkowita. Maksymalnie musisz zawyżyć wartość auta. Jak Ci dadzą całkę to jesteś w lesie. Odliczą Ci wartość wraku i dostaniesz parę groszy.
  18. Na to że się z ubezpieczycielem dogadasz nie licz. Oni są od zarabiania a nie wydawania. Niestety takie są fakty. Miałem swego czasu podobną sytuację. Od razu powołałem biegłego na swój koszt itd. Ubezpieczyciel (w moim przypadku ERGO HESTIA - OC sprawcy) mnie wyśmiał. Nawet pismo z kancelarii nie zrobiło na nich wrażenia. Sprawa ciągnęła się 5 lat mimo iż sąd wszystko dostał na biurko pod nos i jak powiedział adwokat sprawa jest z góry wygrana. Jeszcze co rozprawę Hestia składała nowe roszczenia wobec mnie że mam pokryć wszystkie ich koszty itp. jak by mnie chcieli zastraszyć. Masakra jakaś. Fakt że po 5 latach sprawę wygrałem i wypłacili z odsetkami ale to była droga przez mękę. Jeśli walczysz o konkretną kasę a nie tysiąc czy dwa to TU zawsze pójdzie do sądu bo po pierwsze do końca liczą na to że się złamiesz i nie wniesiesz sprawy bo to też koszty (wielu odpuszcza) a poza tym zawsze jest cień szansy że coś ugrają. Jedyna korzysć dla mnie była taka że kasa nie była mi niezbędna i potraktowałem to jak super oprocentowaną lokatę. Za 5 lat nazbierało się grubo odsetek. Powodzenia w walce z tymi złodziejami
  19. Myślę że jedyny sensowny ruch jaki teraz możesz zrobić to oddać auto do ASO na "bezgotówkę". Zacznie się zupełnie inna rozmowa...
  20. Ależ piękny passat Sprzedałeś to czy schowałeś pod koc na zloty?
  21. Wszystko pięknie tylko ten grill jakiś mało competition
  22. Strasznie muskularnie wyszedł na tym zdjęciu. Jak jakiś RS Pakiet competition robi robote
  23. Nie wyobrażam sobie aby kupić takie auto i go nie zmodzić a przynajmniej nie doprowadzić do stanu fabrycznego i postawić pod kocem
  24. Nie wiem tu nie mam doświadczenia z B8 musisz popytać ale myślę że będzie na styk bo w A5 siedzi dość głęboko. Ja na lato mam 20" 9j i ET 29 + dystans 13 mm czyli tak jakby ET16 i jest ładnie równo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.