Treść opublikowana przez kamelus_
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Nie rozkminiałem tego bo miałem już Akebono pod 356 mm ale takie info jest w tu na forum w temacie o hamulcach do b8. Jak dobrze pamiętam DEV tak pisał.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jak ty żeś mnie teraz zaimponował...
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Kolor jak mówisz kwestia gustu a nie chciałem oklepanego czerwonego żółtego czy czarnego. W mojej ocenie kolor fajnie pasuje do nadwozia a i sam zacisk fajnie się w nim prezentuje.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
No i sześciotłok na pokładzie. Do tego tarcza 356 mm Zimmermann sport. Przy 20" feldze to jakiegoś spektakularnego wrażenia nie robi i liczyłem się z tym ale to akebono leżało u mnie już ponad półtorej roku (kupiłem je w miarę okazyjnie jako fabrycznie nowe) i było przystosowane pod 356 mm a nie chciało mi się już nic z tym kombinować. Jak chodzi o skuteczność z całą pewnością wystarczy a to było priorytetem. Na plus przemawia fakt że 356 mm jest podobno skuteczniejsze niż 370 mm (w przypadku swapu do B8 czy 8T0) bo 370 mm jest cieńsza i ma niby mniejszą pojemność cieplną. Tak więc chyba przypadkiem wyszło lepiej dla skuteczności no ale niestety gorzej dla oka.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Nie martwi Cię to? To chyba nie za dobre ? Ja tarcza przykoruduje może być słabo
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Pytanie do tych co montowali Akebono pod 356mm. Zacisk wchodzi na styk z tarczą po obwodzie? Ja mam luz między zaciskiem i tarczą na górze i na dole może z 1 mm. Tak ma być czy mam jakiś lipny zestaw? Bo po mojemu to trochę mało miejsca
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Kolorek już taki mam od około dwóch lat i faktycznie fajnie się komponuje dlatego Akebono zostało pomalowane pod kolor. Swoją drogą dziś walczę
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Po co pytasz? Przecież ASO się nie myli...
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Projektor występują w wersji na małą i dużą wtyczkę. Ale tu widać jest na małą.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Ze zdjęcia wygląda że to na małą wtyczkę masz. Jeśli dobrze widzę to zapomnij o montażu.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Czas na jakiegoś moda. Tym razem główna przyczyna to popawawa wydajności. Ale kto powiedział że przy okazji nie może być ładnie
-
Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia
To już będzie po zawodach bo ruda będzie co chwilę wyłazić. Ja zawsze kupuje tarcze fabrycznie malowane tak jak Twoje i dodatkowo przed montażem maluje jeszcze srebrnym wysokotemeraturowym sprayem. Po takim zabiegu nie rdzewieje całe swoje życie.
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Do wnętrza tylko ściętą kierę bym wrzucił. Z zewnątrz lampy przednie z RS i faktycznie można by pokombinować z jakimś "konkretnym kołem. Poza tym jak dla mnie miazga
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
To jak rozumieć zapis ze zmianą wysokości? Przecież gwintu nie wsadzili. Co ciekawe w A3 i A5 w obecnych pakietach S-line nic nie ma o zawieszeniu. Tak czy inaczej to jakiś świerzy pomysł bo D4NTE ma s-line zew. i zawieszenie opcjonalne sportowe a nie s-line czyli tak ja to zawsze było.
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Najwyraźniej to jakaś akcja promocyjna lub audi właśnie zmieniło politykę bo od zawsze zawieszenie sportowe S-linie było elementem S-line interior. Zgodnie ze specyfikacją którą przedstawiłeś kolega D4NTE powinien mieć zawieszenie pneumatyczne a jak widać nie ma.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
No droga hamowania zapewne będzie teraz imponująca
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
To że zawieszenie s-line jest integralną częścią pakietu s-line interior
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Fabryczny s-line stoi znacznie wyżej.
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Moim zdaniem to jedyny emblemat poza ringami który powinien zostać na klapie
-
Audi AS4 Abt Quattro - A4 B8 3.0 Tdi CAPA 330 hp /650 Nm.
Mega ciekawe auto. Nie wiedziałem że B8 można było zamówić z fabrycznym pakietem ABT.
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Tak że obciera lub zakładają amory z ograniczeniem dobicia. Ja też sugerowałem się tym co pisali na audizine. Ludzie tam piszą że na mój setup wkładają po 18-20 mm więc takie też kupiłem. Efekt był taki że musiałem sprzedać nowe dystanse. Ja Ci piszę co można włożyć i nie będzie tarło. Miałem kilka kompletów dystansów bo chciałem zrobić max co się da bez przycierki. I max to jest to co Ci napisałem. Jak nie wierzysz to testuj.
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Szczerze wątpię. Na twoim setupie już dając 10 mm wypadało by pochylenie kół ustawić w dolnej granicy tolerancji żeby nie tarło na większym bujnięciu. U Ciebie auto jest w miarę wysoko ale 13 mm to już będzie za dużo raczej. Ja mam 20×9j ET29 + 13 mm dystans czyli tak jak by u Ciebie dołożyć 10 mm dystansu. To jest max co można upchnąć, testowałem. Problemem jest fabryczne zgrubienie tylnego błotnika od wewnętrznej strony w miejscu gdzie łączy się ze zderzakiem.
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Tak 13 mm dystomu wchodzi bez problemu ale przy twojej feldze będzie tarło
-
B9 Fellows
A wiesz jak wykodować system SS w nowym VW Crafterze? Bo nigdzie nie mogę znaleźć.
-
B9 Fellows
To akurat prawda. Do tego line assist działa jak dla mnie bardzo dziwnie. Bardzo to jest niebezpieczne bo idąc ogniem po zakrętach jak się zbliżymy do lini próbuje nas korygować ale robi to w tak dziwny sposób że wrażenie na kierownicy jest jak by auto wypadało w poślizg przednimi kołami i odruchowo ja robię kontrę. Jak dla mnie ostatnia opcja do zaznaczenia w konfiguratorze.