Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. Mam gwint i tył ustawiony jest w tolerancji fabrycznej (jest regulacja) a przód jest poza ale bez tragedii. Co sezon zamieniam opony przód z tyłem. Zrobiłem na nich około 35 tys. km i faktycznie jak by się czepiać to minimalnie zbiera gumy od środka bardziej ale to są naprawdę nic nie znaczące różnice.
  2. Sam soft i mam cat back i front pipe z MG ale nie wiem czy coś to dało mocowo.
  3. No i w końcu auto odbyło dziś wizytę u Patryka w CompSport. Papier papierem ale odczucia z jazdy znacznie przerosły to czego się spodziewałem
  4. Miałem swego czasu takiego białego Mietka na tydzień. Wnętrze jest mega, bardzo mi się podoba i dobrze się w nim czuję. Fenomenalnie rozwiązana dzwignia zmiany biegów przy kieronicy (w automacie oczywiście). Natomiast prowadzenie jak dla mnie bardzo dziadkowe. Mega ponton. Co nie zmienia faktu że auto naprawdę ładne. Gratulacje auta. Chętnie bym przyjął takiego mietka jako drugie auto w rodzinie
  5. Mega to koło wygląda w b6/b7. Prawie jak stare dobre koło z RS4
  6. Fajny wzór. Dobrze pasuje do tej budy choć ja bym tu widział felgi 1 cal większe i zawieszenie conajmniej 40 mm niższe
  7. kamelus_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam fabryczny i u mnie działa cały czas - uzbraja się jak tylko zapnę pas. Nie muszę go za każdym razem włączać.
  8. Odpuść sprężyny, zakładaj gwint
  9. Zgadzam się. Mega słaby ten tył. W ogóle nie pasuje do dopracowanej reszty auta. Sto razy lepszy jest zderzak tylny z przeszczepioną dokładką s-line b6.
  10. Nikt tak nie mowi. Ponosi cię fantazja...
  11. U mnie tak wyszło realnie. Komp praktycznie się pokrywa u mnie z faktycznym spalaniem. Wachcnięcia są na poziomie 0.1-0.2 litra. Po drodze musiałem tankować bo mnie zasięg nie puszcza i matematyka pokazała tym razem 0.1 litra lepiej niż komp bo ten pokazał 9,7 l Jak ci komp oszukuje o dwa litry to masz coś nie tak. Zrób sobie kalibracje.
  12. No to mało nie spalił. Ja teraz jestem nad morzem. Miałem 730 km w jedną stronę. Godzinę stałem w mega korku. Większość trasy na tempomacie 160 km/h quattro 2x dzieci 2x dorośli, pełny bagażnik i spalił 9.6 l/100. Jak jechałem tak około 130 km/h momentami to około 8.5 l/100 chwilowo pokazwywał.
  13. Mówiłem że lepiej w MG robić Wykonanie na poziomie światowym a i patent do tego silnika ze zmiennym układem ciśnienia w tłumikach robi mega robotę. Jeździsz spokojnie jest cicho niemal jak seria. Dasz mu po garach to zaczyna się wrzask
  14. Nie da się okleić nic podobnego. One są całkowice nie podrabialne
  15. Spoko Maciek trzyma jeszcze jeden komplet dla mnie jak by mi się kiedyś moje uszkodziły...
  16. Tego nawet producent na stanie nie ma
  17. Zgadza się. Odkąd zrobiłem wydech 90% śmigam na łopatkach P.S. Łopatki np z RS mega dobrze wyglądają i jest to fajny smaczek we wnętrzu.
  18. Tu się zgodzę. Tak samo jak na przód przymierzałem tą folię co mam na tyle z błękitnym przybłyskiem led wyglądał super ale totalnie nie pasowało to do mojego auta bo klosz robił się niebieskawy i nie pasowało to do niczego. Lampy muszą albo zostać jak są albo musi być folia o czarnym zabarwieniu ale jak ma to ograniczyć światło to chyba raczej odpuszczę. Lubię mieć dobrze doświetloną drogę.
  19. Bardzo fajnie modzisz ale front z czarnymi ringami jak dla mnie mega słabo wygląda. Czarne ringi tylko za zadzie
  20. Czyżby maciek pozbył się swojego beaufort?
  21. Nie ma co @MaciekPL to jest gość
  22. Te listwy to raczej chyba nie zdejmowalne. Były takie wersje b6. Paskudnie to wygląda i nie wiem na jaki rynek takie cudo dawali ale tak fabrycznie bywało
  23. Kiera oczywiście super ale widzę automat więc szkoda że brak łopatek
  24. Ty masz już liftowe lampy fabrycznie lekko przyciemnione - zostawił bym je bez foli.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.