Treść opublikowana przez kamelus_
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Nie prawda. RS4 miało przycisk w black piano. Nie wiem od czego to zależało ale były takie w niektórych.
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Nie wiedziałem że mogło być ryglowanie na wszystkich drzwiach. P.S. Super że masz ori przyciski RS4 w black a nie jak większość ludzi przekłada standardowy do klamek RS. Fajny smaczek dla orientujących się w temacie.
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
W jaki sposób odrywałeś ori emblemat?
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Świetne koło z RS4. Sam się nad nim zastanawiałem do swojej A5. Zdjęcie tego nie oddaje ale na żywo robi super robotę
-
40TDI Quattro 2020 prawie Edition One :) ciąg dalszy gadżetów
Taka niestety uroda skóry. Zwłaszcza na głębszych fotelach boczki momentalnie się mną. Popatrz na auta które stoją na salonie. Wszystkie mają umęczone boczki. Ja jak wsiadam w swoje RSy to staram się nie opierać ani nie ocierać o boczki a i tak są na nich delikatne ślady użytkowania (auto mam od nowości) Tego się nie przeskoczy niestety. Oddasz auto na serwis mechanik posadzi zadek na boczku i skóra pomięta na zawsze
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Co kto lubi. Auto oczywiście MEGA ale ja bym nie zniósł tak wysokiego zawieszenia. Na dobrej glebie mega by zyskało.
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Ogólnie nie trawię boxa na dachu i nigdy do swojego auta nie założę ale w tym wydaniu wyszło naprawdę super. Gratuluje pomysłu
-
Audi Quattro 2,0 TFSI
Fakt że te silniki się sypią to po części nie odpowiedni serwis (wymiana oleju co 30 tys.) i fakt wady konstrukcyjnej w pewnych latach, ale głownie fakt że te perełki mają nalatane po 600 tys km a na liczniku max 200 tys. km. Taka przykra prawda. P.S. wymieniam olej w moim TFSI co 15 tys. km i nie bierze oleju nic a nic a wolno nie jeżdżę. Stan oleju na FIS od wymiany do wymiany cały czas taki sam lekko poniżej max. Jak jest silnik zajechany to częstą wymianą oleju go nie naprawisz.
-
Audi Quattro 2,0 TFSI
Proponuje wymianę z każdą wizytą na stacji paliw. W moim przypadku zależnie od stylu jazdy to średnio co 500 km Nie jestem zwolennikiem long live ani sam go też nie uznaję ale zrozum że to czy wymienisz olej po 3 tys czy po 10 tys nic nie zmieni. Ten sam efekt i zostanie trochę siana na LPG
-
Audi Quattro 2,0 TFSI
Pewnie nie szkodzi ale i nie pomaga. To przerost formy nad treścią. To nie Hipercar. Jestem ultra pedantyczny jak chodzi o utrzymanie serwis i dbałość o samochód. Ale bądźmy rozsądni. Wymiana oleju po 10-15 tys km w aucie które nie jest upalane na torze jest w zupełności wystarczające i daje efekt nie gorszy niż co 3 tys. km. Lepiej tą kasę przeznaczyć na dobrej jakości paliwo. Co 3 tys będą olej zmieniać ale jak paliwo będzie po 6 zł to LPG będą zakładać Gdzie logika i sens?
-
Audi Quattro 2,0 TFSI
Olej co 3 tys. km zmieniacie? Was chyba dokładnie pogięło! Rozumiem skrócony interwał do 10-15 tys. (producent zaleca co 30 tys) ale bądźmy poważni. Chyba że te 3 tys. robicie 2 lata
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Tylko dlaczego tak okrutnie wysoko stoi. Powinien już mieć zdjęte blokady transportowe
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Teraz osobówki się praktycznie nie sprzedają to robią co mogą byle wypchać auta. Natomiast w dostawczakach jest zupełnie na odwrót. Zamawiałem teraz Craftera i rabat na poziomie 8% to raczej max a 12-13% szczyt marzeń. Ceny w tym roku już trzy razy podnosili. Chyba dostawczakami odbijają sobie straty na osobówkach. Gdybym nie miał znajomości to bym odpuścił zakup bo ceny z kosmosu.
-
Audi AS5 F5 sportback 2.0TQ 311 KM Daytona maxton design by Egon47
ładnie tanio. Comp Sport 2500 zł
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
S4 DTM ?
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Zależy jak się trafi. Auto jest tyle warte ile jest skłonny zapłacić nabywca. Ja swoje b6 wystawiłem za ekstremalnie wysoką kasę żeby zobaczyć czy jest sznsa na jakakolwiek zainteresowanie. Tu na forum ludzie mi pisali że mnie pogięło z tą ceną i kaktus im wyrośnie jak sprzedam za takie pieniądze. Po dwóch tygodniach auto miało nowego właściciela i nic nie opuściłem z ceny (w ciągu tych dwóch tygodni było dwóch bardzo poważnie zainteresowanych kupców - pochwalić się kto na tu na forum już ma kaktusa na dłoni?)
-
Audi AS5 F5 sportback 2.0TQ 311 KM Daytona maxton design by Egon47
Ja już się do mojego rok zabieram
-
A4 B8 Allroad
Super to wygląda Jedyne co bym jeszcze zrobił to dorzucił dystans bo widać jest jeszcze spory zapas (zwłaszcza przy naciągniętej oponie) i jeszcze go trochę opuścił.
-
Audi AS5 F5 sportback 2.0TQ 311 KM Daytona maxton design by Egon47
Super wynik. 300+ już jeździ naprawdę dobrze.
-
A4 B8 Allroad
Lakierowane dokładki, gleba, dobre koło... mój typ. Mega to będzie wyglądało
-
A4 B8 sedan polift, 3.0 tdi in progress
Przecież to w życiu nie jest 10j
-
[CCLA] A4 B8 Sedan 3.0TDIQ Manual
Widzę że nie bardzo rozumiesz co piszę. Sam nie uznaję auta bez gleby. Musi być nisko i koło dobrze spasowane. Jak kupiłem nowe auto to chyba po 2 tys. km już siedział gwint nie zważając na gwarancje. Jak miałem b6 to miałem tak gwint skręcony że miałem problem przejeżdżać przez progi zwalniające i musiałem wybierać optymalną trasę do tego koła et29 9j wiec spas był gruby ale tak pokombinowane że nie miało prawa trzeć. To czego się czepiam i nie rozumiem to fakt jak można użytkować auto w którym przycierają koła. Przy skoku zawszenia 1 cm. To głupie i nie odpowiedzialne. Jak cię kiedyś na autostradzie bujnie przy 200km/h i rozwali oponę to zrozumiesz o czym mówię. Mam kolegę który miał podobne standardy jak ty. Skończyło się wystrzałem opony na drodze szybkiego ruchu. Naszczęście opanował auto i nic strasznego się nie wydarzyło ale zmądrzał. Tuning powinien być robiony z głową. Jak musisz mieć total glebę i koła poza obrys to kup gwint z ograniczeniem skoku. Wszystko się da tylko trzeba myśleć a nie narażać siebie i innych byle by szpan był.
-
[CCLA] A4 B8 Sedan 3.0TDIQ Manual
Pewnie 0.5 cm zawsze coś ale jak już napisałem i tak będzie ci ocierać na nierównościach więc nie bardzo rozumiem co tu się wyrabia. Do takiej zabawy to się montuje powietrze a nie upycha byle by, byle jak aby tylko nisko. Auto inwalida do patrzenia ale już nie do jeżdżenia.
-
[CCLA] A4 B8 Sedan 3.0TDIQ Manual
Różnica w wysokości między pełnym a pustym bakiem to około 0.5cm. Auto na wybojach potrafi bujnąć kilka centymetrów więc w takim wypadku podczas użytkowania i tak będzie ci obcierać.
-
[CCLA] A4 B8 Sedan 3.0TDIQ Manual
W sensie że tarło?