Treść opublikowana przez kamelus_
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
Hej. Widziałeś ten kolor na żywo na aucie? Na fotkach robi mega robotę i podobał mi się tak długo aż zobaczyłem go na żywo. Katastrofa Mało brakło a bym zamówił auto w tym kolorze. Zdjęcia cudo ale na ulicy padaka straszna. Oczywiście to tylko moje zdanie. Podobnie tyle że odwrotnie jest z Suzuka Grey. Na próbkach u dealera ten kolor to jakaś masakra a i na fotkach wygląda dość pospolicie (nie dziwne że tak mało tego jeździ jeszcze przy takiej mega dopłacie) za to na żywo na aucie wygląda obłednie i żadne zdjęcie nie jest w stanie tego oddać. Dlatego warto wybrany lakier zobaczyć na prawdziwym aucie żeby się nie zdziwić...
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Ja też będe miał 100 mm. Dp i kata nie ruszam. Myslę że na takim setupie powinno z 300 KM pyknąć a dp to raczej ma sens pod grubsze mody i dodatkowo sport kat. Poza tym na całym układzie zalecają klapy a to już łacznie około 10k.
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Wszystko jak zwykle zależy od ujęcia. Na żywca napewno zupełnie inne wrażenia. Zresztą każdy robi pod siebie. Właścicielowi ma się podobać Jaką masz średnicę?
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Cat back + frontpipe. Terminy mają grube. 3 miesiące oczekiwania lekko się dłuży. Ale montaż w końcu na ten wtorek
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Pięknie się prezenci Jedynie bym końcówki nieco głębiej dał i lekko jeszcze obrócił żeby bardziej się zgrały z kształtem zderzaka.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
-
A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod
Jak nie sygnalizuje zamknięcia to jakieś drzwi lub klapa nie są domknięte czyli któryś czujnik zamknięcia uwalony pewnie. Zobacz czy po zamnknięciu drzwi normalnie gasną lampki wewnątrz.
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Dużo lepiej wygląda niż na kleju. Dobrze dopięty ładnie zapada się w alcantarę i masz pewność że jest dokładnie w tym miejscu które przewidział producent. Ja wierciłem i zero problemu. Dobrze tylko sobie dobierz wiertełko. Ja najpierw robiłem malutkim a następnie większym tak że emblemat wchodził z delikatnym oporem.
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Nawet się nie zastanawiaj tylko wierć.
-
[B8 3.0TDI CCWA) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: 338KM, LEDy tył, pakiet QQ1]
W nocy fajnie to wygląda ale mega mi się nie podoba że za dnia widać ten światłowód.
-
[B8 3.0TDI CCWA) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: 338KM, LEDy tył, pakiet QQ1]
Jak chcesz zrobić ambiente w boczkach? Tak jak w b6/b7 pod dekorem raczej się nie da.
-
A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod
Już nawet nie chodzi o średnice ale ogólnie mega wystają i są proste przec co zrobiły się ordynarne. Jak by było minimalnie wysunięte poza obrys i ścięte było by super.
-
A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod
Ładne autko tylko ten wydech jakiś taki nie do tego. Pierwsze co mi przychodzi na myśl jak patrze na tel lufy to Opel Calibra...
-
A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod
Ciekawe koło to OEM Audi? Nie ogarniam jednak tych wieśniackich dywaników. Ori to naprawdę nie jakieś kosmiczne pieniądze a wyglądają 300 razy lepiej.
-
A4 B8 Avant LIFT 2.0 TDI 203 KM Phantom Black Competition+
Widzę że tak grubo modzisz że aż Twój temat w dziale A5 wylądował
-
[B8 CDNC] Allroad 2.0 TFSi DRIVE SELECT S-TRONIC FULL
Ciekaw jestem jak to wyjdzie w praktyce bo na YT te Borle sprawiają wrażenie mega głośnych. Bardzo donośny i chrapliwy dzwięk mają.
-
[B8 CDNC] Allroad 2.0 TFSi DRIVE SELECT S-TRONIC FULL
Rozumiem a np MG nie rozważałeś?
-
Full Black A4 B8 Avant 2013 2.0 TDI [CGLC 177KM] - doposażony
Moim zdaniem albo cały zewnętrzny S-line albo wcale bo potem dziwnie wyglądają takie ulepy 2/3 S-line
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Dużo zależy też od producenta gumy. Ja miałem fulde 225 na 9j i felga wystawała poza obrys opony.
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
225 na 9.5j to już prawie auto weekendowe. Trudno się na tym jeździ. Na 9j jest już spory naciąg.
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Ja miałem et29 na 9j i pamiętam że nie za wiele miejsca było a tu prawie 2 cm głębiej... ale to było już dawno i pamięć może zawodzić. Tak czy inaczej z 5 mm dystans może jeszcze dołożyć w razie co.
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Jak chodzi o błotniki wejdzie bez problemu tyle że mam wątpliwości czy zmieści się przód od strony zawieszenia...
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Ładne koło. Jakie to ma ET?
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Mogłeś przymodzić i poszukać obszytej skórą z A6 czy A8. Fajnie to wygląda.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Czemu wymieniałeś?