Treść opublikowana przez kamelus_
-
TMC RNS E A4 B7 jak włączyć ?
Z tyłu pod tapicerką praweg nadkola. Obok wzmacniacza audio.
-
TMC RNS E A4 B7 jak włączyć ?
Zależy od tego jaką masz silną antenę. Mi sie TMC podświetla raz na jakiś czas na krótko a mój szwagier który na RNS-E w audi S3 jak naprwił instalację wzmacniacza antenowego to mu świeci cały czas a mieszka obok mnie. Poza tym lepiej zbiera stacje ze słabym sygnałem niż moj RNS więc moim zdaniem to właśnie moc anteny lub jej wzmacniacza za to odpowiada.
-
Progi A4 / S4 / DTM / S-LINE
Seria, A4, S4, S-line to wszystko to samo tylko DTM sa inne.
-
Popielniczka 2din
Ramka jest ta sama
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Wszystko jest aktualizowane na pierwszej stroni w opisie furki. tarcza to 345 mm. Felgi mogę sprzedać. Dasz 8 tys. i z oponami są twoje
-
Preparaty do opon
Świetny jest środek z autolandu. Najlepszy jaki miałem.
-
trzęsie autem i brak mocy
a ja widzę że jest Jak dalej nie widzisz daj maila to ci podeśle fotke w załączniku.
-
trzęsie autem i brak mocy
Na foto masz zaznaczoną kostkę. Z boku kostki jest zabezpieczenie, które musisz wcisnąć i dopiero ciągniesz w górę.
-
trzęsie autem i brak mocy
Odepnij wtyczkę przepływomierza, przejedź się z odpięta i zobacz czy się poprawi. Jeśli tak to prawdopodobnie zaworek podciśnienia wariuje.
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
No i hamulcownia na aucie. Różnica przez pierwsze 50 km mnie nie powaliła ale jak się ułożyło i podocierało wszystko to Takie małe porównanie, stare VS nowe podczas montażu... Efekt końcowy
-
Czego jeszcze się spodziewać masakra
Z lakierem nic nie robiłem. Żadnych polerek czy korekt. Poprostu bardzo o niego dbam odpowiednie szampony z woskami i jest jak należy. Wtrące jeszcze w sprawie tzw. chipa silnika. Tak jak tu pisza rozwiązanie rozsądne (sam mam auto po programie w Comp Sport) ale jak się już sam przekonałeśpamiętaj z tanim chipem jest jak z tanim autem. Dobre ale nachwilę. Chipa za 600-700 zł to robią jakieś pseudo firemki co doświadczenie zbierają - potem problemy z turbem bo się zapkieka albo wtyski za bardzo leja itp. daj spokój Dobry chip w dobrej firmie to 1200-1500 zł i tak się nastaw a nie będziesz się wnerwiał. Trochę aut z programem przerabiałem i wiem co mówie. Ale jak to mówią zrobisz jak zechcesz...
-
Czego jeszcze się spodziewać masakra
Dzięki. Pracy i czasu pochłonęła mega. Teraz został tylko silnik ale to też temat rzeka... No i kaska też nie mała. Się zobaczy z czasem co wyjdzie.
-
Czego jeszcze się spodziewać masakra
No z oponami kosztowały znacznie więcej ale efekt jest zadawalający. Znaczka nietety nie mam.
-
Czego jeszcze się spodziewać masakra
Koła mam oryginalne z RS4 B7 19". Tu masz link do wątku o moim autku. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/77609-all-b6-sedan-s-line-gwint-rs4-19-ambiente-a6-c6-skora-kiera-r8-nowe-foto/
-
Czego jeszcze się spodziewać masakra
DPF ten silnik nigdy nie miał. Co do auta współczuje miny ale niestety trzeba uczciwie to powiedzieć, że mentalnośc polaka jest taka aby kupić jak najtaniej. Skoro dopieszczone i pewne B6 (na full wypasie) w DE są nawet po 10 000 EUR to jak u nas może takie auto kosztowac 4 tys EUR? Jak auto jest pewne i do tego dobrze wyposażone musi swoje kosztować. Dlatego wolę swojego postawić w garażu i w niedziele się przejechać niż słuchać, że zdurniałem jak napiszę w ogłoszeniu, że chce ponad 30 000 zł za auto. No bo to już b7 można w takiej kasie kupić
-
19 9j et 33 do b6?
Z takim et biednie bedzie na gumie 225 bedzie git. Ja mam et 29 i 9j wlasnie z taka oponka. Miesci sie na styk. Szersza opona by nie wlazla
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
turbo sam przerabiałeś czy gotowca kupowałes? W sumie jeszcze na 100% nie jestem zdecydowany na GTB17. Tak mi się ubzdurało bo dużo dobrego piszą ludzie o tym. Może GTB22 dam. najchętniej jednak kupił bym pewnego przerobionego gotowca. Znasz kogoś kto robi takie turbawki jak należy? orientujesz się jak to kasa?
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Masz tylko turbo zmienione na 1756vk czy cos jeszcze? Ile Ci wyszło mocy?
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Nie no nie będę się o zabjał o wynik na papierze. Ma być zestrojone sensownie. Bedzie 220 KM to trudno. Stroic bedzie Comp Sport a oni rczej temat ogarniają. Pożyjemy zobaczymy. Minusem GTB22 jest też to, ori pucha filtra się nie zmieści.
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Gtb 22 podobno kiespsko idzie z dołu i w codziennym użytkowaniu jest drażniące. Zobaczymy ile wywali ale na necie jest passat co ma coś 256 KM na tym zestawie ale na seryjnych popmpkach ze 130 KM. Myślę że u mnie co najmniej wyjdzie 230 KM a czy coś więcej to sie okaże
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
No trochę dłubania będzie... W planach jest wymaina turba na GTB 1756 VK, kolektora, zmiana pompek, FMIC, dp, sprzęgło, i oczywiście korekta softu. Mam nadzieję, że wypluje około 250 KM i jakieś 470 NM
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Górną kupiłem oryg. a dół mam oklejony matową folią termoplastyczną. Sam to okjałem. lepsze to niż malowana bo nie ma odprysków Lustra na pokładzie Biorąc pod uwagę moje plany mocowe na ten rok poczyniłem pewne kroki, żeby audiczka się zatrzywmywała jak należy. Czekają już hebelki z S4
-
Podsufitka S line
Jak masz skladana kanape to powinna wyjsc bagażnikie. Podsufitka nie jest zbyt szeroka bo p bokach ma osobno dokladki pod kurtyny.
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Pomału idzie wiosna więc czas odkurzyć temat i zacząć nowe mody Troczę części już pozamawiane i czekam na paczki, innych jeszcze poszukuje... Dziś wpadła pierwsza paczuszka elektrycznie składane lustra
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
A jak to czasowo przewidujesz?