Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. Tak jak pisalem kwestia gustu, dlatego swiat jest ciekawszy A tak swoją drogą widziałem też taką konfigurację na kolorze daytona grey i też mi sie to nie widziało. Za to na Suzuce mi sie widzi.
  2. Standardowo są w kolorze nadwozia. Czarne to element pakietu czerń audi exclusive. To opcja którą sobie zamówiłem. Dodatkowo w tej opcji w black piano jest cały grill i tylny dyfuzor. Na żywo z tym lakierem robi to piękną robotę. Zdjęcie tego nie oddaje niestety. Ale tak czy inacze to kwestia gustu. Ja tak mam bo chciałem
  3. Idzie wiosna więc pogoda zaczyna dopisywać to sobie machnąłem fotkę w słoneczku pod marketem a tymaczasem kolejne wiosenne graty docierają
  4. i tyle w temacie
  5. Proszę Cie to tak jak mi ostatnia ktoś napisał że moje dekory beaufort można hydrografiką zrobić i jest jak oryginał Taki teorie tu niektórzy sieją że siąść i płakać. Twoje dekory na żywo maja taką jak by strukturę siateczki- super to wygląda. Nie ma porównania do szczotkowanych s-line nie mówiąc już o plastikach. Szkoda tylko że nie występuje konsola środkowa w stali. Oryginalnie z tymi dekorami na konsoli jest black piano.
  6. No to fajnie. Zamawiałem dystanse do siebie i tył wyjdzie mi identycznie jak u Ciebie a przód 4 mm na stronę mniej. Myślę, że bęzie idealnie bo raczej zejdę autem niżej niż ty a myślę, że na Twoim setupie przód by przycierał jak auto będzie nisko.
  7. Przód Ci nie przyciera na takim setupie? Zwłaszcza na skręconych mocno kołach i różnych podjazdach? Bo tył to chyba na styk też wchodzi?
  8. Wpadł kolejny drobiazg. Moduły semi dynamic. Efekt super
  9. Czyli pewnie te co planowałem wstępnie. Stal szlachetna. Też dość rzadko spotykane
  10. Niby kawałek plastiku ale robotę robi Ale fakt cena z kosmosu...
  11. To bym odpuścił. Zamienniki to albo nie pasują albo po roku to pęka lub się odkształca. Ogólnie to nie widziałem jeszcze dobrego zamiennika. Lepiej szukaj użuwanego oryginału
  12. Nie no spoko ale oryginał czy zamiennik?
  13. 300 zł ? Nowa w ASO? To raczej jak za darmo. Ani chwili bym się nie zastanawiał. Jak kupowałem do A4 na klapę to w ASO kosztowała prawie 1200 zł. Zresztą używaną w normalnym stanie do dziś trudno kupić taniej niż 400 zł.
  14. Nie wiem, jest fabryczna a nikt jeszcze nie próbował jej oderwać A tak serio to pewnie tak jak było w A4 czyli taśma + wkręty.
  15. Tak około 30% jazdy bo jednak auto jest wyraźnie badziej dynamiczne i agresywne. Tyle że najczęściej nie wrzucam tylko skrzyni na S a w ADS przełączam na dynamic bo wtedy cale auto jest bardziej agresywne i wyraźnie czulsze na każdą reakcję.
  16. Dobry pomysł na tanią i fajną modyfikację wnętrza. Jednak hydrografiką nie osiągniesz takiego efektu jak w oryginale. Na zdjęciach pewnie wyglądało by niemal identycznie jednak na żywo to zupełnie inna bajka. Fenomen tych dekorw to nie tylko wzór ale i forma tzn. jasne paski które widzisz to wyszczotkowane aluminium (i wyraźnie to widać) a to czarne to naturalne nie lakierowane drewno dlatego wyrażnie widoczne i wyczuwalne są jego pory i zagłębienia. Poza tym drewno jest mocno matowe (czego na zdjęciach aż tak nie widać). Poza tym dekory beaufort jak wszystkie z palety Audi Exclusive są dodatkowo wykończone ozdobną listwą. Niby sczegóły ale to właśnie one tworzą niepowtarzalną całość. To tak jak byś hydrografiką o wzorze drewna pokrył metalowy profil i powiedział że nie ma różniny między tym a naturalnym drewnem. Na djęciu i z 20 metrów może ktoś się nabierze ale z bliska to już całkim inna bajka. Jednak tych dekorów jest badzo mało i mało kto widział je w realu dlatego pewnie większość uzna, że to oryginał. Tak czy inaczej gratuluje kreatywności Cyknij przy okazji jakieś foto jak to wyszło bo chętnie zobaczę jak się to prezentuje.
  17. to fakt ale tak naprawdę kupiłem go nie ze względu na zapach tylko jako dekoracje bo poprostu mi sie podoba. Dorobiłem się quattro to i gekon musi być Dzięki wielkie Jak konfigurowałem auto to początkowo miałem dekory ze stali szlachetnej (też bardzo rzadko spotykane). Na salonie mieli A6 z tymi dekorami co mam teraz i jak to na żywo zobaczyłem to słów mi brakło. Jednak dopłata była tak kosmiczna że zdecydowałem się w ostatniej chwili po długiej analizie bo nie do końca byłem przekonany czy warto tyle kasy wydawać na dekory. Nigdy nie widziałem nawet na zdjęciach A5 w tych dekorach więc nie miałem pewności jak to finalnie będzie wyglądać w A5. Ostatecznie stwierdziłem jednk, że raz się żyje i będę miał coś innego niż wszyscy. I to była doskonała decyzja. Jak zobaczyłem w końcu auto to oniemiałem. Uważam że jest to jeden z najładniejszych elementów wnętrza. Warto było zaryzykować
  18. Biały to niby zapach igieł sosnowych i pomarańczy. Jest dość świeży, mi osobiście kojaży się ze świeżo wypraną tapicerką Kupowałem w ASO Chyba zapoczątkuje nową modę
  19. Żeby nie było że nic się nie dzieję wpadł zapach Audi gekon i wymyśliłem sobie takie oto mało popularne miejsce...
  20. kamelus_ odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    Moim skromnym zdaniem poprzednie koła robiły lepsza robotę. Niestety czarne koło zawsze ginie mimo że wzór jest piękny. Zrób je w polerkę i będzie miazga.
  21. Krótko mówiąc to system który cały czas bada odległość do poprzedzającego pojazdu i czuwa żebyś w niego nie wjechał.
  22. Audi zaleca normalne paliwo 95 z możliwością tankowania 92. Instrukcja podaje ze tankowanie paliw niższej jakości niż w/w moze skutkować obniżeniem osiągów datego nie zaleca się zbyt mocnego obciążania silnika tankujac paliwo poniżej 92.
  23. Przecież to tylko górną część deski się wymienia. Proste do zrobienia i będzie jak należy (o ile włożysz na miejsce nowy AIR BAG)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.