Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. No przecież s-line ma całkiem inny zderzak i kratki nie podejdą. Poza tym ktoś już rozpoczął projekt s-line interior bo kierownica i gałka już na pokładzie. No i obowiązkowo plakietki na listwach Ale jak na tak wiekowe auto ładny stan. Jest co modzić...
  2. Właśnie takie obawy miałem jak myślałem żeby zrobić wydech. Ale oni naprawdę to ogarniają. Zjawisko rezonowania nie istnieje na ich wydechu. Wydech nic a nic nie przeszkadza. Robiłem trasę w zeszłym roku 700 km z małym dzieckiem i luzik. Przy prędkościach do 160 km/h normalnie jadąc nie cisnąc po obrotach niemal jak seria.
  3. Widzę że admin cały czas tu sprząta i usuwa wpisy... Co to wolność słowa się skończyła
  4. Hej. Malowane sprayem i na to bezbarwny. Napis naklejka odporna na temperaturę. Zacisk przykręcony jarzma śrubą na klucz ale nie pamiętam 17 czy 19.
  5. A to dobre. Nawet nie mam pewności czy to moje auto. Pierwsze fotki owszem moje ale fota tyłu nie moja. Bo i tył miałem inny ale nie wykluczone że coś kolo wymodził. Lokalizacja łódź a moje kupił Polak mieszkający w Brukseli. Dziwne...
  6. Jak chcesz mieć dobry efekt i nie machać dwa dni fibrą to polecam Meguiar's Ultimate Liquid Wax. Świetny efekt i mistrzostwo świata jak chodzi o docieranie - pod tym względem chyba nie ma lepszego wosku
  7. No i 100 razy lepiej
  8. Nie mówię że się nie sypię bo jak sam napisałeś nie ma skrzyń idealnych jednak z całą pewnością mechanicznie nie jest bardziej awaryjny od Tipa. Fakt jest droższa w eksploatacji i z tym trzeba się liczyć. Jednak przyzwyczaiłeś nas na forum że zawsze w każdym temacie wiesz wszystko najlepiej... Koniec OT
  9. Większość awarii tych skrzyń wynika z zaniedbań serwisowych ale jest to stosynkowo nie duży procent. Wiele osób traktuje jako awarię wymianę sprzęgieł czy dwumasa zapominając że to zwykłe elementy eksploatacyjne. Zła opinia o skrzyni S-tronic to naciągane fakty często dotyczące wymian eksploatacyjnych niż faktycznych awarii. Typowo mechanicznie sypie się więcej tipów. Powie Ci to każdy serwis skrzyń automatycznych.
  10. Co najmniej jak by tip był idealny. Podjedź na warsztat który specjalizuje się w naprawie automatów i zobacz ile Tipów tam stoi. Nie jeden specjalista od skrzyń powie Ci że Tip sypie się bardziej niż s-tronic
  11. Może policzyli z ustawieniem geometrii bo to też koszt 200-300 zł (bo tył jest też regulowany). W takim wypadku pieniądze raczej normalne. A swoją drogą wybicie ze zwrotnicy wahaczy górnych w bądź co bądź starym aucie to też nie zadroszczę roboty. Bo bywa że tam stoi wszystko na dębowo.
  12. kamelus_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to by było na tyle google. Nie ogarniam jak można coś takiego zrobić. Skoro jest to ement wyposażenia dodatkowego to chyba powinien być wspierany minimum 10 lat od zakończenia produkcji danego modelu auta
  13. kamelus_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany jakiś czas temu nie dało się uruchomić map google w naszych Audi bo podobno nie dogadali się z google. Po jakimś czasie wszystko ruszyło i znów zaczęło działać. Około tydzień tu zauważyłem że niby mapy google ładuje i są dostępne ale cały czas jest ekran oczekiwania na załadowanie widoku google earth i tka jest cały czas. Ktoś coś? Też tak macie?
  14. Dobrze to wygląda
  15. Wyobraź sobie że wiema a moja wiedza wykracza nieco poza picie kawy w ASO. A nie wiem czy wiesz ale jak wymiana klocków i tarcz to zwykła eksploatacja to wymiana tłoczków i uszczelnień to już naprawa wynikająca ze starości braku konserwacji i wyeksploatowania często setkami tysięcy kilometrów. A tego badziewia co u siebie właśnie regenerujesz i nazywasz hamulcami nie ma sensu reanimować o czym zresztą wszyscy tu piszą. I jak jeszcze powiedzmy szło zrozumieć że zostawiasz ten szajs bo to tylko malujesz to robiąc hamulce całkowicie od podstaw ma to taki sens jak pompowanie kół w ASO
  16. Skoro hamulce miałeś śmietnik bo wszystko w nich do wymiany to naprawdę lepiej było kupić jakiś choć trochę większy zestaw który przynajmniej by cieszył oko a cenowo wyszło by pewnie na jedno.
  17. Może dlatego że mam quattro to u mnie więcej podają ale 2.1 do 20" na profilu 30 to chyba ich lekko poniosło
  18. To masz nawet przód minimalnie mniej niż fabryka zaleca. Ja mam przód 2.8 tył 2.6 podczas gdy 99% jeżdżę sam i jest git. Tu masz fabryczną wlepkę
  19. Z Niemiec idzie a co...
  20. A co 4 szt na stanie nie mieli czy za dużo roboty na jeden raz?
  21. Jeśli robisz to w lakierni proszkowej to taka farba utwardza się w piecu około 20 min. Twardsza już nie będzie...
  22. To chyba logika podowiada żeby zgrać w czasie pracę mechanika i lakierni proszkowej. Demontaż przednich zacisków to z zegarkiem w ręku 15 minut. Nie widzę logiki wyciągania zacisku 3 dni wcześniej
  23. Zacisk z S5, S4 b9. Z odpowiednim adapterem na pewno spasuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.