Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i uj z tej siłki jak ty tam podobno tylko d*py oglądać chodzisz :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wczoraj, 23:22 hehehehehehehe no patrz jesteś na celowniku
-
Co to za wąż ?
kolego to wąż od odmy, występuje po nazwą rura odpowietrzająca nr katalogowy to 028103491J bo masz bez separatora oleju ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- a tu przykładowa aukcja ODMA SILNIKA AUDI A4 1,9TDI 110PS; AFN; 028103491J (2468052837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
ja leje jakiś z pierwszego tłoczenia :polew: jak się zgrzeje czuć frytkami :polew: nie no oczywiście MOTUL
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no całkiem dobrze........tylko jakoś suchości mnie dopadły ale to zapewne ze względu na ten upał PIXI na spota oczywiście zawitam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale wątek ruszył ledwo człowiek oczy otworzył:shock3: a tu tyle postów a co lepsze jest już po 14 godzinie:decayed:............... i faktyczni może braknąć czasu na spot :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehe no kufa jest jeszcze jakieś pół ale spokojnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj tam oj tam dziś jeszcze pół litra i nic więcej więc jutro na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przepraszam bardzo obecnie jestem w domku w górach i rozkoszuję się jakże wyborną śliwaczką- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba czwartek... faktycznie gdzieś dzień znikł :shock3::shock3: :polew::polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
elooo chłopaki jak tam na spocie dziś????? myśmy właśnie skończyli imprezę z okazji wtorku a nas środa zastałą- Regeneracja i identyfikacji turbosprężarki
i ja szukam turbiny tylko że od awx i chętnie poobserwuje temat:hi:- CZy po 99r montowano pelny fis zawsze?
a patrz aja bym głowę dał że plift to już tylko i wyłącznie białe podświetlanie- CZy po 99r montowano pelny fis zawsze?
tak białe podświetlanie zegarów z 1/2 lub pełnym fisem- CZy po 99r montowano pelny fis zawsze?
i z 1/2 i z pełnym fisem- No response from controller - Airbag (Poduszka Powietrzna)
nie chyba nie bo i tak kabel komunikacji jest wspólny dla wszystkiego, więc zobacz ten sterownik czy jest i czy podłączony, jak dalej się nie będzie łączyć to trzeba bezpośrednio do kabla OBD podpiąć- No response from controller - Airbag (Poduszka Powietrzna)
z modułem powinieneś się połączyć, niezależnie czy fotel podpięty czy nie, może ktoś wypiął cały sterownik airbag i dlatego brak połączenia ja proponuję również sprawdzić innym kablem,- Podniesienie mocy 1.9 tdi kablem czy da sie jakoś samemu to zrobić AFN.
nie da rady vcds nie wgra ci pamięci do ecu.- Podniesienie mocy 1.9 tdi kablem czy da sie jakoś samemu to zrobić AFN.
ile masz lat ?? zrozum że prócz teoretyków internetowych jest tu też parę ludzi którzy znają się na rzeczy i min, taka osobą jest SPANKY kolego trochę pokory :facepalm::facepalm:- Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
:facepalm::facepalm: a dla dziewczyn weź panadol bo na pewno którąś będzie głowa boleć, no-spę bo którąś brzuch będzie bolał, możesz wziąć też podpaski jak by któraś nagle niedysponowana była :grin: ty sam weź sobie laptopa z internetem paczkę chusteczek i trochę wazeliny jak by Ci te twoje koleżanki ..... nie dały poćwiczysz ręczne roboty a poza tym to dobrej pogody- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
True Ale "na dziecko" zawsze można coś szarpnąć :facepalm: :polew:- Zle wymieniony rozrzad-co byscie zrobili
na zdjęciu i to jeszcze z boku co by się w każdej chwili móc odciąć :grin: ja to bym zrobił tak wp***dol dla poprawy samopoczucia, a potem bym jak najszybciej zapomniał o sprawie, bo nie warto głowy sobie zaprzątać- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj żeby się dało to i bym pokrzyczał ale cóż nie da się :decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tom77 ugadane na następny wtorek czy jak ?? ---------- Post dopisany 21-06-2012 at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2012 at 23:08 ---------- :whistling: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.