Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. i uj z tej siłki jak ty tam podobno tylko d*py oglądać chodzisz :decayed:
  2. wczoraj, 23:22 hehehehehehehe no patrz jesteś na celowniku
  3. kolego to wąż od odmy, występuje po nazwą rura odpowietrzająca nr katalogowy to 028103491J bo masz bez separatora oleju ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- a tu przykładowa aukcja ODMA SILNIKA AUDI A4 1,9TDI 110PS; AFN; 028103491J (2468052837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  4. ja leje jakiś z pierwszego tłoczenia :polew: jak się zgrzeje czuć frytkami :polew: nie no oczywiście MOTUL
  5. no całkiem dobrze........tylko jakoś suchości mnie dopadły ale to zapewne ze względu na ten upał PIXI na spota oczywiście zawitam
  6. ale wątek ruszył ledwo człowiek oczy otworzył:shock3: a tu tyle postów a co lepsze jest już po 14 godzinie:decayed:............... i faktyczni może braknąć czasu na spot :kox:
  7. hehehe no kufa jest jeszcze jakieś pół ale spokojnie
  8. oj tam oj tam dziś jeszcze pół litra i nic więcej więc jutro na spota
  9. przepraszam bardzo obecnie jestem w domku w górach i rozkoszuję się jakże wyborną śliwaczką
  10. Chyba czwartek... faktycznie gdzieś dzień znikł :shock3::shock3: :polew::polew:
  11. elooo chłopaki jak tam na spocie dziś????? myśmy właśnie skończyli imprezę z okazji wtorku a nas środa zastałą
  12. i ja szukam turbiny tylko że od awx i chętnie poobserwuje temat:hi:
  13. a patrz aja bym głowę dał że plift to już tylko i wyłącznie białe podświetlanie
  14. tak białe podświetlanie zegarów z 1/2 lub pełnym fisem
  15. i z 1/2 i z pełnym fisem
  16. nie chyba nie bo i tak kabel komunikacji jest wspólny dla wszystkiego, więc zobacz ten sterownik czy jest i czy podłączony, jak dalej się nie będzie łączyć to trzeba bezpośrednio do kabla OBD podpiąć
  17. z modułem powinieneś się połączyć, niezależnie czy fotel podpięty czy nie, może ktoś wypiął cały sterownik airbag i dlatego brak połączenia ja proponuję również sprawdzić innym kablem,
  18. ile masz lat ?? zrozum że prócz teoretyków internetowych jest tu też parę ludzi którzy znają się na rzeczy i min, taka osobą jest SPANKY kolego trochę pokory :facepalm::facepalm:
  19. :facepalm::facepalm: a dla dziewczyn weź panadol bo na pewno którąś będzie głowa boleć, no-spę bo którąś brzuch będzie bolał, możesz wziąć też podpaski jak by któraś nagle niedysponowana była :grin: ty sam weź sobie laptopa z internetem paczkę chusteczek i trochę wazeliny jak by Ci te twoje koleżanki ..... nie dały poćwiczysz ręczne roboty a poza tym to dobrej pogody
  20. True Ale "na dziecko" zawsze można coś szarpnąć :facepalm: :polew:
  21. na zdjęciu i to jeszcze z boku co by się w każdej chwili móc odciąć :grin: ja to bym zrobił tak wp***dol dla poprawy samopoczucia, a potem bym jak najszybciej zapomniał o sprawie, bo nie warto głowy sobie zaprzątać
  22. oj żeby się dało to i bym pokrzyczał ale cóż nie da się :decayed:
  23. tom77 ugadane na następny wtorek czy jak ?? ---------- Post dopisany 21-06-2012 at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2012 at 23:08 ---------- :whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.