Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. możesz wytłumaczyć laikowi konieczność wyciskania tego oleju ??
  2. nie do końca ja nieraz stosuję podobne podpięcie przekaźnika. wszystko zależy co chcesz zrobić
  3. Konto będą Ci prześwietlać :tongue4: :hi:
  4. zapewne masz podstawy do swojego zdania zawsze lepiej mieć niż nie mieć ale ... on też miał 4x4 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=21259.5235 teraz mu zostało 3x4
  5. działać to już działa póki co w pokoju bo za zimno na mody w garażu, a to jest do ori przekaźnika dodatkowo, a co do działania to : po zamknięciu auta z pilota lusterka będą się składać, a otwierać dopiero po przekręceniu kluczyka, dodatkowo będę miał wybór czy się w ogóle mają składać [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 23:09_________________________________________________tu już zamknięte w obudowie
  6. ale tak czy siak piwo to nie jest to lodowa wódeczka dobra zagrycha eh :gwizdanie:
  7. Poznaniaki chyba taż jakieś tam swoje mają piwo
  8. ja ze swojej strony kolegę TOM77 polecam wziąłem sam u niego już gratów sporo i jak zawsze pełen profesjonalizm a ceny
  9. co do części nie szukaj daleko dzwoń do tomka fachowo doradzi i w dobrej cenie sprzeda http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0
  10. lutować to normalnie najpierw jeden dobrze otaczam cyna potem drugi i lutuje, jak stare kable to traktuję je pastą chodź by taką jak grube przewody to wkładam jeden koniec w drugi i dopiero lutuje chyba tu nie ma co podpowiedzieć za bardzo
  11. eh gdzie te lata co człowiek mógł browar litrami pić a teraz 3 piwka i pełny
  12. zdecydowanie odradzam szybko-złączki, wolę skrętki ja mam swój sposób skręcania kabli ale i tak wolę lutować
  13. no to dziwna sprawa a może masz przytkana nagrzewnicę czy coś takiego
  14. prędkość nawiewu zależna jest od temp płynu, u mnie jest tak że jak odpalę to też nawiew chodzi na minimum dopiero jak przejadę kawałek to się podnosi prędkość. no nie wiem co Ci poradzić skoro na vagu wszystko ok
  15. pierwszy raz słyszę aby prędkość samochodu miała wpływ na prędkość nawiewu climatronic ma to do siebie że zwiększa prędkość jak ma zagrzać w zimie lub schłodzić w lecie ale to normalne prawidłowe funkcjonowanie, a jeżeli masz jakieś podejrzenia co do usterek polecam podpiąć kompa
  16. może rozrząd zmieniany na plamki zaznaczone korektorem :gwizdanie:
  17. :takiego: :klamie:
  18. może u was tak samo jak w B5 się dzieje zobaczcie http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-naprawa-spryskiwacza-tylnej-szyby/
  19. hehe :embarrassed: no dobra :slina:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 20:36_________________________________________________ale i tak wolę
  20. no tak ale co by nie mówić na prawdę polecam Ci polutować wszystko a jak nie to skręcać kable ale to tak nie po mojemu
  21. co to za specjał?? już Ci ślina cieknie??
  22. prościej będzie Ci wytłumaczyć jak powiesz co byś chciał zrobić, czy jakieś zabezpieczenie, czy może za pomocą małego prądu wysterować większy , ogólnie tak podpięty przekaźnik zadziała. prościej używać numerów pinów przekaźnika 85 i 86 do zasilanie cewki, 30,87 i 87a styki wykonawcze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.