Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
:polew:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
no właśnie nie pamiętam :polew:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
to wiem ale kufa ostatnio często jeździłem z tyłu u siebie (w domu byłem ) i ciasno jakoś [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 21:24_________________________________________________i tu właśnie jestem w 70% na sharana przekonany
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
kufa to ja myślałem nad a6 bądź sharanem bo mi mało miejsca
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
widzę że nie tylko ja auto myślę sprzedać toż mówiłeś że będziesz nim jeździł aż koła odpadną przejechałem się ostatnio a6 i coś mi ciasno jakoś teraz w mojej Turbo benzin ale już nie z VAGa pochwal się co tam w planach
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
a co kupujesz ??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
widzę że nie tylko ja auto myślę sprzedać
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
pierd olisz [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 15:19_________________________________________________tyle w temacie na tą zimę mam do powiedzenia
-
Tokarka TUB 32
no dzięki zaraz przeszukam
-
Tokarka TUB 32
Witam Może któryś z was posiada DTR-kę do tokarki TUB-32, lub ma dostęp do takiej dokumentacji. a może ktoś ma zdjęcia dobrej jakości tabliczki posuwów do takiej tokarki ??? Pytam bo tak owa tokarka wylądowała w garażu i chciałem uzupełnić pościerane tabliczki, może kiedyś coś poza tarczami się wytoczy Za wszelką pomoc :notworthy: Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak nie dzwonił dzwonił tylko nie odbierałeś pisz na PW co i jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czas pokaże a jak by co nie wiecie ile taka przyjemność w ASO? 15 minut/ roboczogodziny, czyli jakies 40- 50 zł a u nas nie ma jakiegoś magika co by z vin'u zdobył pin??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czas pokaże a jak by co nie wiecie ile taka przyjemność w ASO?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Musti gdzieś pisał że na radiu są jakieś długie kody i 4 ostatnie cyfry to pin ale nie wiem czy tak na pewno jest dzięki zaraz go zapytam, bo brat odpiął aku od swojego a6 i radyjka brak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma ktoś możliwości w ASO kod do radia mi wyciągnąć ??
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
masz jeszcze miejsca wolne ja sam byłem teraz tydzień w domu w górach i mam już dość wódki jedzenia i górskiego powietrza, tak mi posłużyło że 2 dni nie przechodziłem testu alkomatem i musiałem pobyt przedłużyć
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
u mnie świeci ksenon tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pożyczył bym Ci troszkę prądu ale mam za daleko do Ciebie :gwizdanie:
-
Zima kontra nasze niunie:)
może po prostu aku już nie ma kopa
-
Zima kontra nasze niunie:)
a nie dziś korek z baku wyparował :gwizdanie:
-
Zima kontra nasze niunie:)
czas ruszyć z wątkiem ja dziś - 18 za drugim razem ale coś nie może do 90 dobić temperatura
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie pląta się komuś po garażu korek do baku do b5??
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
jak najbardziej polecam, widać w końcu coś niezależnie od ilości rzeczy w schowku [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 20:47_________________________________________________prototyp modułu do składanych lusterek width=180 height=135]http://s13.postimage.org/3lih7vnyr/Zdj_cie0569.jpg
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
panowie na pinie 13 w kostce niebieskiej, (kontrolka świec żarowych) pojawia się masa czy 12+ ??? potrzebuję sygnał masowy po przekręceniu kluczyka na chwile.
-
AIRBAG OFF wyłączenie
myślę że tak