Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. pochlałeś :gwizdanie: ech żebym ja tak mógł :gwizdanie:
  2. jest tu kto??? :gwizdanie:
  3. palemka a masz licznik z radiowym zegarkiem??? masz odbiornik na liczniku??
  4. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie orientujesz się ile taka przyjemność??? robiłem z zawieszeniem i coś wydaje mi się że mi źle zbieżność ustawili i wole sprawdzić u jakiś ludzi znających się na rzeczy
  5. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    panowie gdzie w łodzi/pabianicach ustawie zbieżność ?? macie jakieś sprawdzone miejsce ?? :hi:
  6. dobra moze koło weekendu się zabiorę za fis
  7. a w nogach znajdę kabelki od tylnych drzwi??
  8. nic to w takim razie, i ja się biorę za fis jak tylko dojdzie szara kostka, bo manetka już w aucie 2 miesiące jeździ ja bede walczył z tym wyświetlaniem
  9. a ogarniał ktoś z was temat wyświetlania drzwi otwartych na fisie??
  10. u mnie tak to wygląda w b5
  11. no szczególnie w zimie i jesienią gdy parują koszta na prawdę nie wielkie więc rezaj
  12. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    poeta i tyle :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. ja mam b5 mam w kratkach i jakiegoś uszczerbku nie widzę IC chłodzi jak powinien
  14. czyżby Pan S...
  15. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hehe kurde może bym się wybrał ale czy trafię
  16. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a jutro spocicie ??
  17. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hehe ja dopiero z roboty wróciłem, dobrze dają tam jeść??
  18. pewnie że tak
  19. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    będę w domu w górach to przywiozę
  20. Góral.tz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak można to w ogóle pić
  21. hehe pomyśle co i jaj z tym zlotem, nie chciał bym przegapić jak jarko będzie robił przerębel
  22. ok wyjmę to zobaczę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.