Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam pitolisz ja tam w nią wierzę
-
[B5 AHH] Kontrolka ABS-u przy 120km/h
raczej za duży bo poszły nowe łożyska nowe tarcze i wszystko się niejako odsunęło od szujnika, na starych tarczka prawie dotykała czujnika a teraz ma luz, ale w piątek się okrze
-
[B5 AHH] Kontrolka ABS-u przy 120km/h
u mnie znów załącza się ABS jak hamuję nawet delikatnie przy 10km/h podejrzewam za duża odległość tarczki od czujnika i pewnie biedak gubi sygnał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak wszędzie są snoby i palanty i są i mili kulturalni ludzie
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
ogólnie alledrogo led labs lub lutowanie na własną rękę
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
nie pękaj pojedziemy o bok siebie a reszta niech sobie radzi
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Jeszcze nie piłem ale słyszałem że za***ista jest , coś podobnego stało się właśnie z "Krupnikiem" i Krupnik i Biała jest na smaczna tak że robić zapasy póki się nie popsuje
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Polecam
-
Montaż tempomatu A4 B5
w sensie że ? jeśli chodzi o pytanie górala to już założył tempomat i śmiga potwierdzam opis super rezanie dziecinnie proste tak że montujcie
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Piłem te siki prezesa ostatnio co do Jarosławca zawiózł :blink: W tym roku w BT cytrynówki nie tykam Chce obejrzeć fajerwerki i pamiętać nie mięknij mam dla Ciebie taką jesienną produkcją z owoców drylowanych na górskiej źródlanej wodzie
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Poziek
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
cicho może sobie pójdzie
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ja tam tez pierwszy raz będę jak zdążę auto poskładać :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Nie mieszamy - tylko finka lub wyborowa I nie wygłupiaj się z 0,5 :gwizdanie: kurde trzeba bylo żubrówkę biała wybrać juz nie wymyślaj :naughty: :naughty: a ciul może i być finka oby czysta była
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Nie mieszamy - tylko finka lub wyborowa I nie wygłupiaj się z 0,5 :gwizdanie: kurde trzeba bylo żubrówkę biała wybrać
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Widać chłopakowi propozycja się spodobała :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
dam Ci numerek i listę ciekawych tematów jakie chciałbym z Tobą poruszyć :naughty: Poziek liczę na Ciebie jak na nikogo innego jesyeśmy umówieni liczę na na Ciebie teraz idę na wódkę ale jak by co to szukaj mnie napijemy się :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
trzeba parking odśnieżyć w środę w Buko dadzą ci łopatę, nie przywoź ze sobą żebyś choć raz pokazał że masz jaja i nie przepraszał na Pw po takich postach :gwizdanie: poziek napijesz się ze mną mną spocie ?? tylko bez rozmów o sztuce i teatrze :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
słowa nie na wiatr idą u mnie słowo droższe pieniędzy tak że Adaś czekam :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaśko Ty dawaj na ogólnopolski i pochwal się tym wygranym Meguaiersem Jeszcze nie dostałem [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 00:03_________________________________________________ Adam myśl nad czasem a ja już resztę załatwię Ale to jest proste bo u gorala jest tak mówisz i masz :cool1: bo Cię lubię i tyle :good:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adam myśl nad czasem a ja już resztę załatwię
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapraszamy do tego jest boczek z patelni i oscypek zapiekany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no własnie za Ciebie tu toczymy mesz pomiędzy DeLux a Żubrówką Białą a więc zdrowie gościu fajny :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adam ja też się gubię :drunk: :drunk:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
kurde czytam i właśnie trenujemy porównujemy DeLux i Żubrówkę biała póki co 1:0 dla żubrówki :kox: