Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
łopata z ruch:)
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
a ty widziałeś u mnie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie bajaj się jakoś przezimujesz benzynka się szybciej grzeje niż turbo grzmot chodzi mi o te cioty na drogach, które snują się jak kicha za cwelem na samą myśl o powrocie do domu mi słabo. Jeszcze trzeba odkopać samochód... to dawaj do mnie zapijemy i jakos cię przezimuje
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
wiesz co się będzie działo na cargo ? człowieku To zostaje chyba tylko sggw Ew. parking pod jakimś hipermarketem jestem za
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie bajaj się jakoś przezimujesz benzynka się szybciej grzeje niż turbo grzmot
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
hehehe no nas już też parę razy pytali co robimy a my że zastanawiamy się czy iść jutro na zajęcia i w sumie zawsze kulturalnie było bo jakiś pierdzących strupków nie było co tylko szum robią
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no lekko biało jest ale przecież żeby dojść do samochodu nie trzeba szuflować godzinę. jeszcze niech sypnie z 40 cm to bedzie fajnie będę się czół jak w górach :decayed:
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
jakiego pakietu to istnieje jakiś pakiet?? pewnie chodziło koledze o cenę wszystkich żarówek w oświetleniu a no chyba ze tak ja u siebie wyrezałem wszystko na zimny biały + dodatkowe oświetlenie w bagażniku muszę sie zebrać i jakieś foto zrobić :decayed:
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
jakiego pakietu to istnieje jakiś pakiet??
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
za ten parking na przeciwko lecznicy?? :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
jak to nie:) już jest :decayed:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
sggw wieczorem:)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
i jak montujesz?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172452.0
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
hehehe no dzięki szefie wszystkich szefów :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:07_________________________________________________ Parę dni temu poszły nowe świeczki a dziś z nudów doszło dodatkowe oświetlenie bagażnika efekty kox chodź na zdjęciu mało widać :gwizdanie: oczywiście zamiast standardowej żarówki jedna malutka dioda [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 22:35_________________________________________________no i dalesze mody a teraz tak jest:) a oto sprzedający ringi które są super http://allegro.pl/wpinane-obwodki-ramki-na-zegary-chrom-audi-a4-a6-i1304859460.html
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wiela? daj na PW poszło :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
manetka do przedlifta limuzyna do FIS'a jest do opylenia ktoś chętny
-
Strefa Śmiechu
cb :polew:
-
[ALL B5] Soczewka DEPO - jakość świecenia
ciekawe bo ostatnio montowaliśmy lampy depo w passacie i nie ma żadnych takich historii, nawet po dołożeniu HID'ów nić sie nie zmieniło a swiecą
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
zapomniałeś dodać Q perd... w głowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe kufa a ja po wódzie to raczej mam taką minę :> śnieg jeszcze będzie a wóda wyparuje wode mam co pare dni... snieg rzadko hehe no to co innego u mnie śnieg pół roku a wódka tylko co tydzień
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe kufa a ja po wódzie to raczej mam taką minę :> śnieg jeszcze będzie a wóda wyparuje
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ja to chyba jeszcze dziś się zbiorę
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
oni jak sraczka atakują z nienacka :kox:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no pewnie nawet sie nie przyzwyczajaj ;( ;(
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
kufa ja miałem to mi zabrali bo oni nie wiedzą kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera :evil: