Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[ALL B5] Jakie najtańsze nowe opony na zimę kupić? 15"
DEBICA FRIGO 2 195/65/15
-
[ALL B5] Gniazdo zapalniczki - napięcie jest, ale nie działa
no bede kciuki trzymał, tylko nie pomyl biegunów + do +
-
[ALL B6] Jakie kołpaki 15' kupić
jak już to bym brał v16 ale moje zdanie jest takie lepsza ładna czarna fela niż jakikolwiek kołpak
-
[ALL B5] Gniazdo zapalniczki - napięcie jest, ale nie działa
w masie bym przyczyn szukał, jak sprawdzić wiesz? najpierw bezpiecznik nr. 33 (chyba) do sprawdzenia, potem rozbierasz zapalniczkę i wydobywasz z niej plus wtyczkę od radia do tego plusa a masę gdzieś niezależnie do ramy i test jak zacznie działać to masa do d*py w zapalniczce jak nie to trzeba myśleć dalej
-
Montaż tempomatu A4 B5
ja właśnie zakupiłem manetkę teraz czas pozbierać resztę gratów a więc ori wiązkę jaki nr katalogowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a grypa żołądkowa panuje :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lepszą pod względem "prawdziwego" przebiegu, który bardzo często się ujawnia jak ktoś podłącza VAG'a ? e tam 100 tyś w tą czy w tą :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gówno prawda "Ic" chodź byś jeździł pół roku Ci nie zrobią bo się boją, że wyjdzie że masz lepszą furę
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:hi:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:sick3:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
i po co sobie smaka robić?? :tongue4:
-
[B5 AJM] Przy zapłonie nie gaśnie światło wewnątrz auta
daj znać większość zawirowań z oświetleniem pochodzi z pompki
-
[B5 AJM] Przy zapłonie nie gaśnie światło wewnątrz auta
wszystko prawdopodobnie wina pompki. trzeba wyjąć luty prze lutować i testować czy pomoglo
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
:notworthy: zaraz do niego podbije , dzieki A co to za tajemnica ??? :kox: :kox: ja pierdu to wszyscy wiedzieli tylko ja nie, ja pitole nie ta epoka jestem :polew:
-
[B5 AJM] Przy zapłonie nie gaśnie światło wewnątrz auta
wychodzi na to ze stacyjka nie podaje sygnału o zapłonie, zimne luty w pompce centralnego na pierwszy ogień
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Góral po ostatnim spocie, powiedział że pier***i taki interes i na spot do Grodziska z kablem nie przyjeżdza, bo mamy takie parchy że kable od przebiegów się palą. Toż jak u mustiego wyskoczylo ze ma przebieg 878.00 to sie dziwisz ze sie spalił ???? kufa nie chciałem tego głośno mówić no ale jak już wyszło :embarrassed: :polew:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
nie mam kiedy po niego do łodzi pojechać
-
Siłownia
ja biorę hepatil kompleks witamin z grupy B lecytynę
-
Siłownia
latissimus dorsi
-
Ten to jest fachura:)
kufa albo ja jestem inny albo .. nie to ze mną coś nie tak :polew: kurka a może jednak to kolega A..B4 jest inny
-
Siłownia
możesz mnie ponosić 180 cm 120 kg to sobie poćwiczysz :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co tam warszawiaki ??? kiedy popijawa?? bo jakiś tam plan na spocie się rodził
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
a ja nie wiem bo pewnie pijany bede :polew:
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
a mnie całkiem całkiem od razu tak powinni z fabryki wypuszczać przeciwmgielnych w audi z tyłu nie trzeba używać bo postojowe są na prawdę widoczne nawet w gęstej mgle. a STOP to stop pomysł jak najbardziej na plus
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
hej teraz to widać że zwalniam :gwizdanie: :gwizdanie: