Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. no bede kciuki trzymał, tylko nie pomyl biegunów + do +
  2. jak już to bym brał v16 ale moje zdanie jest takie lepsza ładna czarna fela niż jakikolwiek kołpak
  3. w masie bym przyczyn szukał, jak sprawdzić wiesz? najpierw bezpiecznik nr. 33 (chyba) do sprawdzenia, potem rozbierasz zapalniczkę i wydobywasz z niej plus wtyczkę od radia do tego plusa a masę gdzieś niezależnie do ramy i test jak zacznie działać to masa do d*py w zapalniczce jak nie to trzeba myśleć dalej
  4. ja właśnie zakupiłem manetkę teraz czas pozbierać resztę gratów a więc ori wiązkę jaki nr katalogowy
  5. a grypa żołądkowa panuje :polew:
  6. Lepszą pod względem "prawdziwego" przebiegu, który bardzo często się ujawnia jak ktoś podłącza VAG'a ? e tam 100 tyś w tą czy w tą :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. gówno prawda "Ic" chodź byś jeździł pół roku Ci nie zrobią bo się boją, że wyjdzie że masz lepszą furę
  8. i po co sobie smaka robić?? :tongue4:
  9. daj znać większość zawirowań z oświetleniem pochodzi z pompki
  10. wszystko prawdopodobnie wina pompki. trzeba wyjąć luty prze lutować i testować czy pomoglo
  11. :notworthy: zaraz do niego podbije , dzieki A co to za tajemnica ??? :kox: :kox: ja pierdu to wszyscy wiedzieli tylko ja nie, ja pitole nie ta epoka jestem :polew:
  12. wychodzi na to ze stacyjka nie podaje sygnału o zapłonie, zimne luty w pompce centralnego na pierwszy ogień
  13. Góral po ostatnim spocie, powiedział że pier***i taki interes i na spot do Grodziska z kablem nie przyjeżdza, bo mamy takie parchy że kable od przebiegów się palą. Toż jak u mustiego wyskoczylo ze ma przebieg 878.00 to sie dziwisz ze sie spalił ???? kufa nie chciałem tego głośno mówić no ale jak już wyszło :embarrassed: :polew:
  14. nie mam kiedy po niego do łodzi pojechać
  15. ja biorę hepatil kompleks witamin z grupy B lecytynę
  16. latissimus dorsi
  17. kufa albo ja jestem inny albo .. nie to ze mną coś nie tak :polew: kurka a może jednak to kolega A..B4 jest inny
  18. możesz mnie ponosić 180 cm 120 kg to sobie poćwiczysz :polew:
  19. co tam warszawiaki ??? kiedy popijawa?? bo jakiś tam plan na spocie się rodził
  20. a ja nie wiem bo pewnie pijany bede :polew:
  21. a mnie całkiem całkiem od razu tak powinni z fabryki wypuszczać przeciwmgielnych w audi z tyłu nie trzeba używać bo postojowe są na prawdę widoczne nawet w gęstej mgle. a STOP to stop pomysł jak najbardziej na plus
  22. hej teraz to widać że zwalniam :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.