Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Ramki na zegary poprawia znaczaca wygląd wg mnie. No i może jakaś gleba -60/-40
  2. sprawdziłem vagiem i na ciepłym pokazywał 93c także lipa .. słyszałem ze można samemu jakąś dawkę rozruchowa zwiększyć i będzie ok ???<moge sie mylic
  3. Wina Raikonena jego by nie wyprzedził nie mial predkosci takze nic by nie zmienilo czy heidf wyjechal by prze KUB czy nie widzieliscie ile juz za raikonenem stracil do butona ;/
  4. http://www.formula1.com/news/headlines/2009/10/10041.html czyli tu kłamia ze z 8 ?[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 15:49_________________________________________________a sory nie doczytałem kovalainen jeszcze skrzynie zmienil sory bardzo chlopaki
  5. Kolego Robert rusza z 8. szkoda troche bo przed nim rusza rosberg z prawie identycznym ładunkiem paliwa oby Robert mial bardzo dobre tempo wyscigowe i go latwo wyprzedzil najlepiej na starcie
  6. Po 1 to bezawaryjnej jazdy po 2 wiecej zdjec po 3 z tej foty ładna furka
  7. xxx

    kubson odpowiedział(a) na oneneo_2005 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mnie sie wlasnie podobaja te progi zderzaki i wgl kolor czarnny reling masakra wieksze kólka i fura marzenie jak dla mnie
  8. Kolego wiem bardzo czesto to ciagnie do 4tys. az mnie to czasami przeraza chociaz jak zobaczylem jak zona nim jezdzi to jej by spalil chyba 9l w miescie max60/kmh i wsio ;D a wyzsze spalanie moze powodowac zwalony czujnik temperatury g62 ??
  9. No dobra a jeszcze takie 1 pytanko gdzie znajduje sie ten czujnik temperatury w mojej furze ??
  10. Ja ostatnio mialem dziure wielkosci polowy srodkowego palca i vag nic nie pokazal. takze sprawdz bardzo dokladnie ten dolot;
  11. w ktorej grupie jest wskazywana ta temperatura bo jesli chodzi o vag to jestem laikiem ??
  12. błedy sprawdzalem na zimnym i ciepłym silniku i nic.? jakies sugestie co jeszcze moge sprawdzic ?? ;(
  13. Witam problem mam juz od poczatku gdy kupilem to auto czyli z miesiac, 2 po nocy pali na strzala gdy osiagnie 90c zgasze chce odpalic np za 2-10 minut musze krecic w sumie ok 10 sekund gdy ma 70 i mniej odpala szybciej czyli np jakies 5-6 sekund krecenia co może być przyczyna tak dziwnego odpalania.? Kabel vag posiadam takze jak cos to napiszcie mi co sprawdzic ktora grupe rubryke itp bede bardzo wdzieczny pozdrawiam dodam gdy go kupilem nie mial podlaczonego wezyka od klapy gaszacej czy cos takiego teraz podlaczony a niepamietam czy gdy byl odlaczony tak odpalal moze to byc ta przyczyna odlaczyc ten wezyk ??
  14. Dodam ze gdy robilem logi na 3 biegu to od 1,500<chyba> do 4.200 wyszlo mi 18,x sekund dobry wynik ?? co moge sprawdzic w samochodzie kablem vag dotyczacego spalania ?
  15. Witam Autko w miescie spala mi ok 12-13l dodam ze krece go czesto do 3tys. bo ponizej wydaje mi sie dosc slaby to duzo ? w trasie do 130 spalil mi 8,x ? dodam ze w samochodzie mam naped Q,tiptronic i wlaczana klime. pozdrawiam
  16. No tak spuśc najlepiej to co masz teraz zalej do pelna sprawdzone paliwo i wymien filtr paliwa..
  17. Czepiacie Sie chlopaka mi akurat pokrowce sie podobaja Kolor Koks ~!
  18. A pytanie gdy chce stanąć mniej więcej na 2min. nie gasząc silnika to lepiej dać na p czy na n i zaciągnąć ręczny skrzynia nadal jest wtedy smarowana ?
  19. Ponawiam pytanko bedzie cos z tego ?
  20. a czy ten środek nie byl dopiero robiony od 99 roku ? a tak to furka zacna
  21. kubson odpowiedział(a) na kubson temat w 2.5TDI
    Odczepił sie wąz od intercoolera. podpiolem sie kablem skasowalem bład i przejechalem sie ciagly but bylo ok na vagu nie bylo przeladowania potem gdy pojechalem w troche dalsza trase przy wcisniecu pedalu gazu ponad polowe (niewazne jaki zakres obrotow>słychać szum spod maski czyli szukac dalej innych nieszczelnosci ?
  22. kubson odpowiedział(a) na kubson temat w 2.5TDI
    Narazie wolałbym go nie odpalac a te logi to statyczne ktorych grup ?
  23. Witam. Dziś podczas jazdy autko nagle straciło moc zaczeło dymić na czarno a spod maski słychac głośny świst turbo. Na vagu wyskoczył błąd 575 jak myślicie padło turbo czy jakiś przewód od turbo pękł lub coś w tym stylu.?
  24. kubson odpowiedział(a) na mały86 temat w 2.5TDI
    ale koledze dymi na ciemny kolor gdy ja mialem odme padnieta jeszcze z 98r. to kopcil ale na jasno gdy tylko stawalem na swiatla itp to bialy dym lecial jak glupi takze ja mysle ze to nie odma ale moge sie mylic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.