Treść opublikowana przez fotograf87
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
z tego co ja kojarze blachy osłaniające na tarcze 288 i 320mm są takie same... przy zamontowaniu tarczy 320mm blacha jest na równi z tarcza, więc podejrzewam ze przy 345mm blacha jest inna... ale pewności nie mam
-
[B7 BLB] BLB z tubriną i IC z BRD. Wykres do oceny i pytanie do znawców tematu
http://danielidea.w.interia.pl/moja/wykres2.jpg sprzęgło z dwumasem nowe ;] po 1,5tys km
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
może ktoś mi podać nr. tylnych osłon blaszanych pod tarcze 288mm ? a moze ktos ma na sprzedaz ;p ? ?? ?
-
[B7 BPW] Przód S line tył normalny
pod względem technicznym nic nie stoi na przeszkodzie... więc smialo zmieniaj
-
[ALL B5] System Car Audio By Re!keB
ja mam 143,1db .... i sprzet do sprzedania ;d;d; moze kogos zainteresuje to zapraszam na priv - 2 x Rockford T1 12" do wyboru w otwartych lub zamknietych skrzyniach
-
[B7 BLB] BLB z tubriną i IC z BRD. Wykres do oceny i pytanie do znawców tematu
to spoko ... wiec masz innego VAGA albo lepsze umiejetności z ruszaniem... albo sam nie wiem... ja mam 193Km i 400nm i nie dam rady wg VAGA zejść poniżej 9sekund.... no chyba ze konie mi zdechly
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
no mam juz naklejona folie ... najjasniejsza ale mam... i za to policja juz ma prawo zabrac dowód ;]
-
[ALL B7] Jak nazywaja się te osłony
podejrzewam ze chodzi o osłony takie ktore są w S4 i Rs4 (chyba) zebuy nie było widac akumulatora ;p .. sam chętnie bym "przytulił" takie osłonki ... podajcie nr. etka ;p
-
[B7 BLB] BLB z tubriną i IC z BRD. Wykres do oceny i pytanie do znawców tematu
a mierzyles moze VAgiem?? jaki czas do 100tki ?
-
[B6 AVF] Wykres po wizycie w MR-MOTORS
konkretna seria sie trafila
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
wiem cos na temat przyciemniania i powiem tak... szyby przednie boczne są w oryginale sciemnione na tyle i przepisy pozwalaja... nalozenie/naklejenie jakiejkolwiek folii na te szyby powoduje ze to juz jest nielegalne. W firmie ktorej sciemnialem mieli 4 odcienie Moje szyby przednie są przyciemnione folia nr. 1 czyli najjasniejsza a tylne nr.3 pozdro
-
Focal? Rockford? Prośba o pomoc w wyborze
jak cos to mam nowy zestaw T162s jeszcze nie rozpakowany w dobrej cenie ... zapraszam na priv
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
;p ;p ;p ... to jak .. ile jestes w stanie zaoferowac za moją "NIUNIE"
-
[B7 BNA] 2.0 TDI 136KM PO WITKOWYM DOPINGU
ekstra seria..... nM wyszedł fenomenalnie... jestem pod mega wrazeniem .. az trudno uwierzyc w ten wykresik..... WITEK czyni CUDA
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
TY.... Cwaniak :naughty: ... jakos tego nie zauwazyłes wiec
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
a ja nawet nie zwróciłem uwagi na ten napis... TZN. ze dokładnie obejrzałeś zdjecia.. POZDRAWIAM
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
moge sprzedać w każdej chwili kwestia dobrej ceny kolego
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
teraz nie obciera... obcierało baaardzo delikatnie z boku opony przy naprawdę max załadunku przy dystansie 20mm czyli ET34.. moze nie byłoby to szorowanie wpływające na cokolwiek bo było naprawdę minimalne, ale mnie to drażniło ;p
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
225/40/18 Continental SportContact II :> Fela 7,5cala szerokości 54ET plus dystanse 12mm przód i 17mm tył
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
troszkę nowych fotek w związku z 2 modami KÓŁKA RS4 i ściemna szybek
-
[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM
ECON - wyłączenie sprężarki KLIMY kolego pozdrawiam ...
-
[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM
nie boj sie 18-nastek... kupuj kółka.. a pozniej zawias delikatnie w dół i bedzie ekstra
-
[B5 ALL] Chciałbym podnieść przód do góry
nie ten dział ;p wymiana spręzyn jesli są jakies sportowe/obniazające
-
[B6 AVB] Jaka może być przyczyna bujania?
50% z tyłu to juz chyba nie zbyt duzo... moze przyczyna są amortyzatory, bo inna mozliwosc nie przychodzi mi do głowy (chociaz znawca nie jestem)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja tam mowie/pisze o swoich spostrzeżeniach na podstawie swojego auta.. przecież możecie zakładać koła z ET15 i tez będzie się dało jeździć