Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
Bixenon Xenon od A do Z
No przecież kontrola trakcji i ta ikonka hamulca biorą się z tego, że sterownik ABS świruje od przetwornicy. Odepnij przetwornicę i błędów nie będzie.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Przetwornica od HID'a zakłóca Ci pracę sterownika ABS. Jest kilka tematów o tym na forum. Spróbuj zainstalować przetwornicę dalej od pompy ABS, albo pobaw się w ekranowanie.
-
a4 b7 nie grają głośniki z przodu CONCERT
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_Radio_Generation_II_Plus
-
Problem z kierunkiem !
Nie wszyscy mają pełny FIS z diagnozą CanBus
-
Czy to już końcówka koła dwumasowego?
A to niby czemu ma służyc? Przecież jak wciskasz sprzęgło to dwumasa i tak się cały czas obraca, bo jest na wale od strony silnika. Co do kompletów Sachsa, to w środku i tak znajdziesz dwumas LUK'a, bo Sachcs jest nieosiągalny.
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Się czepliśmy ,bo bez wzmaka to mu to nie zagra.
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Jakie kodowanie chcesz zmieniać w radiu? Concert II ma przód z samego radia, a tył gra ze wzmacniacza. Jesli tył nie gra, to trzeba patrzeć na połączenia wzmacniacza, o ile nikt go nie wyciągnął Co do słabego odbioru, to przestaw radio na tryb regionalny.
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Po pierwsze żebyś miał FIS i podświetlenie, to musisz mieć poprowadzone CAN'y z licznika. Jeśli chodzi o tył to gra on po wzmacniaczu, więc tu szukaj problemu.
-
początkowy kąt wtrysku
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/47585-b5-ajm-ustawianie-kata-synchronizacji-w-pd-fotostory/?hl=%2Bk%B1ta+%2Bsynchronizacji
-
początkowy kąt wtrysku
Generalnie tragedii wielkiej nie ma bo w "normach" się jakoś mieści, ale ja bym próbował zmienić. Pokombinuj i zobacz przy jakich ustawieniach auto jest żywsze i spalanie nie idzie mocno w górę.
-
Prawidłowy pobór prądu na postoju.
na bank to rozrusznik a dokładnie elektromagnes odpowiada on nie tylko za to ze rozładowuje aku ale jeszcze coś i wiem jedno ze forum przeczytałem całe,a nikt niewiedział ze to to, a jaki masz silnik u siebie Napisz coś więcej, bo aż wierzyć mi się nie chce żeby rozrusznik rozładowywał aku na postoju. Jedyna opcja to zwarcie w kostce stacyjki i wtedy teoretycznie może dawać zasilanie na bendix.
-
Prawidłowy pobór prądu na postoju.
Niemożliwe żeby rozrusznik pobierał prąd z aku na postoju.
-
klima chłodzi ale wiatrak przerywa
Jakie non stop. Sterownik klimy sam załącza wiatrak kiedy potrzeba i przepływ powietrza przez skraplacz jest niewystarczający. Wszystko masz ok.
-
Zakres pracy sztangi podczas jazdy
Kolego marcin_franz porównaj sobie logi dynamiczne grupy 11 dla AFN i AWX i zobaczysz co i jak.
-
Sprzegło AJM
Sztywne sprzęgło = Tradycyjne jednolite koło zamachowe zamiast dwumasy. Przy 400 Nm niekoniecznie trzeba od razu wkładać sztywne. Jak program jest mądrze zrobiony i ze sprzęgła nie będziesz strzelał, to dwumasa przeżyje
-
Jak się za to zabrać?Wymiana amortyzatorów przód i tył A4 B6 AVANT
W B6 nie ma McPhersona. Jest kolumna zawieszenia. Najwięcej problemów możesz mieć z odkręceniem nakrętki, która trzyma górne wahacze przy zwrotnicy. Jest też opcja odkręcenia górnych wahaczy przy kolumnie, ale dostęp tam żaden, a śruby na pewno lekko nie pójdą. IMO lepiej zastosować tą pierwszą opcję, czyli śrubą przy zwrotnicy.
-
Rozbite RS6
Na nagraniu widać, że chciał w prawo pójść na skrzyżowaniu, ale nie opanował KM i wkomponował się pod bimbę....
-
Rozbite RS6
Aleee urwał.....Debili niestety nie brakuje Szkoda tylko auta...
-
Prawidłowy pobór prądu na postoju.
To nie pozostaje Ci nic innego jak rozłączanie po kolei obwodów zabezpieczonych, a jak nic nie znajdziesz, to trzeba zajrzeć do tych bez bezpiecznika.
-
Prawidłowy pobór prądu na postoju.
Jak diody w regulatorze padły, to alternator może ciągnać prąd na postoju i rozładowywać aku. Obwód alternatora nie jest zabezpieczony bezpiecznikiem, więc możesz spróbować odpiąć przewody i sprawdzić jak się będzie zachowywać pobór.
-
Sprzegło AJM
ORI sprzęgło AJM/AWX przy momencie w który celujesz (400 Nm) raczej polegnie. Można tarcze obić kevlarem i wtedy jest szansa. Na pewno musisz też pomyśleć o FMIC, bez tego się nie obejdzie. Co do kutych tłoków, to po co Ci to?
-
Zakres pracy sztangi podczas jazdy
- Prawidłowy pobór prądu na postoju.
To, że masz nowy akumulator ze sklepu to jeszcze nic nie znaczy. Jeśli stał na półce długi czas, to masa czynna opadła i nie będzie trzymał prawidłowo napięcia. Sprawdzałeś jakie miał napięcie w sklepie na półce? Najlepiej naładuj aku do pełna, nie podłączaj do auta i po 2 dniach sprawdź napięcie. Jeśli znacząco spadło, to aku złom.- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
W A4 nie masz McPhersona, więc żadnego łożsyka tam nie ma. Jest tylko poduszka amortyzatora.- Zdjęcie z fotoradaru po sprzedaży auta
Jest tak jak pisałem. Idziesz z umową do WK, dostajesz potwierdzenie, że pojazd zmienił właściciela i śpisz spokojnie. - Prawidłowy pobór prądu na postoju.