Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_N

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_N

  1. Lukasz_N odpowiedział(a) na łukasz14bn temat w 1.9TDI
    Swoją drogą, to co za partacz robił Ci program przy stojącej geometrii???
  2. Jeśli w zbiorniczku wyrównawczym masz coś więcej niż tylko płyn, to oznacza, że uszczelka czapki powiedział: adios amigo.
  3. Nie podjedzie do zwykłej lampy. Pisałem to do Osaa, bo ma u siebie bixa.
  4. 40 to nie jest tragiczny.
  5. Silnik masz rozgrzany?
  6. Lukasz_N odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    Jak założysz jedne z tych trzech to nie będzie. Jak założysz inne rozmiary, to będzie przekłamanie.
  7. Kolego, wymiana regulatora, to było tylko chwilowe rozwiązanie. W Twoim przypadku pierścień komutatora jest zajechany i alternator nie dostaje napięcia wzbudzenia i masz wtedy brak ładowania. Wymiana regulatora dała poprawę na chwilę, bo w nowym regulatorze miałeś nowe szczotki, które trochę lepiej dociskały do komutatora ale już się podjechały i znów masz to samo. Niestety altek na stół.
  8. Lukasz_N odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    Po kiego grzyba zakładasz trzy takie same tematy po rząd??? W 1.6 opony masz: 195/65/15 205/60/15 205/55/ 16
  9. Lukasz_N odpowiedział(a) na balmen4 temat w 1.9TDI
    Idzie jeszcze inna szpilka do napinacza.
  10. Zastosuj zwykłe wkręty, o odpowiednim rozmiarze. Ja tak u siebie robiłem, bo też brakowało trzech śrub. Trzyma się tak samo jak ORI. Koszta groszowe.
  11. Winny jest czujnik. Temperatury z obu czujników G2/G62 powinny być do siebie zbliżone. ECU bierze odczyt z tego drugiego i na tej podstawie ustala dawkę. Jak czujnik zaniża, to wtedy ECU leje więcej paliwa i stąd objawy które opisujesz.
  12. Koszt wrzucenia soczewek od B8 jest taki sam jak regeneracja starych odbłyśników B6, a różnica w oświetleniu soczewka B8 vs zregenerowany odbłyśnik B6 wypada miażdząco na korzyść tych pierwszych.
  13. Masz jak byk napisane na początku tego wątku, który podesłałeś, że, poziomowanie robi się przed ręczną regulacją świateł.
  14. Jak będziesz jechał do sklepu, to weź ze sobą miernik i zmierz napięcie na nowym aku, który chcesz kupić. Jak będzie kiepskie, to nie kupuj takiej baterii, bo znaczy to, że długo stała na półce i masa czynna poszła na dno i kupisz złom, który długo nie wytrzyma.
  15. Hezen: Z reguły jest 32768, ale tak naprawdę ta wartość w adaptacji nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Ważna jest faktycznie pokazywana przez VAG dawka. Jeśli chodzi o regulację, to jest ona możliwa w bardzo niewielkim zakresie, więc na początek proponuję podpiąć VAG'a, odczytać jaką masz wartość.
  16. Sama się nie zmieni. Musisz wklepywać (zmieniać tą wartość 327xx) i próbować zapisać.
  17. Wchodzisz w 01 Engine. Potem Login 11 Wpisujesz 12223 Potem 10 Adpatation. W pierwszym oknie 001 masz regulację dawki,. Zmieniasz tą wartość( będzie coś 327xx) i patrzysz jak dawka się zmienia. Ta regulacja jest tylko w ograniczonym zakresie. Jeśli wpiszesz za dużą albo za mała wartość VAG po po prostu tego nie przyjmie.
  18. To nie jest kąt wtrysku, tylko dawka. 3.8-4.2, to tragedii nie ma. Spróbuj podpiąć VAG'a i zobacz, ile możesz zejść niżej bez ruszania nastawnika.
  19. Lukasz_N odpowiedział(a) na bebos temat w 1.9TDI
    Nikt nie napisał, że się nie da, tylko, że nie jest to P&P.
  20. Lukasz_N odpowiedział(a) na Kowal11 temat w 1.9TDI
    Chodzi o ten post?: To nie jest żadna wersja na Belgię, tylko zwykły, poczciwy AFF (75 KM). Rożni się od 1Z/AHU (90KM) tylko słabszym softem. Przecież wyraźnie tutaj napisałem, że to nie jest jakaś wersja na Belgię tylko AFF, a Ty mnie od razu niżej starasz się poprawić, a i tylko dublujesz moją wypowiedź: Więc o co kaman, bo nie łapie?? Chyba się zakręciłeś i pisałeś na pałę
  21. Kupujesz zwykły drut sprężynowy o odpowiedniej średnicy, wyginasz i masz gotowca.
  22. Normalne.W starszych sterownikach nie ma odczytu z 4-ki.
  23. Założ sobie do tego bixa projektory od B8, to dopiero zobaczysz, co znaczy mieć światła jak marzenie
  24. Lukasz_N odpowiedział(a) na Kwaśniewski temat w Audi A4 B6/B7
    Masz xenon,czy bixa? Jeśli Bix, to nie ma sensu się bawić w regenerację odbłyśnika, tylko wkładaj soczewkę od B8 i ciesz oko idealnym światłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.