Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_N

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_N

  1. Żadna różnica. Odpada tylko osiowanie PD.
  2. Post wyżej
  3. Chodzi Ci o synchronizację, a nie żaden początek wtrysku, bo tego się nie ustawia? Może to Ci coś rozjaśni: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/128771-19-tdi-avf-awx-avb-regulacja-pompowtryskow/
  4. Lukasz_N odpowiedział(a) na lukasz321 temat w 1.9TDI
    Tylko ORI
  5. W sprawie adapterów pisać na PW
  6. Właśnie dlatego masz chłodniczkę paliwa zamontowaną. Zbiornik jest z tworzywa...
  7. Pogrzewany tzn? Ogrzewany na postoju, czyli coś w stylu Webasto? Bo jeśli paliwo miałoby być ogrzewane w czasie jazdy, to jaki byłby sens stosowania chłodniczki paliwa?
  8. Lukasz_N odpowiedział(a) na kik temat w Audi A4 B5
    Tu masz wątek: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/59355-b5-1z-montaz-klimatyzacji-manualnej-a4-b5-19-tdi-1z/
  9. Rozrząd za 1270 PLN do AJM, to rzeczywiście zrobiło Cie w podwójne jajo... Chyba, że brał z ASO, ale to i tak się nie kalkuluje.
  10. Bez przesady. Żeby po 1000km przebiegu robiły się jakieś wżery, to zamiast paliwa musiałbyś kwas lać.
  11. Odczytasz RSW. Pierścień dozatora nie współpracuje prawidłowo z nastawnikiem i stąd te cyrki.
  12. Problem leży najprawdopodobniej w nieprawidłowym złożeniu pierścienia dozatora na tłokorozdzielaczu (pierścień nie jest na swoim miejscu względem wałka nastawnika) . Rozbieraj i składaj jeszcze raz.
  13. Na początek zrób nastawy podstawowe (Basic Settings) dla klimatronika. Sterownik wysteruje klapy w pozycji wyjściowej. Czasem to rozwiązuje problem wariujących przysłon.
  14. Lukasz_N odpowiedział(a) na reginald33 temat w 1.9TDI
    Ta rura z aukcji nie podpasuje, bo Ty masz turbo bez zmiennej geometrii. które jest zamocowane wyżej niż wersje VGT. Kolega tfk83 podał Ci wszystko jak na tacy
  15. Lukasz_N odpowiedział(a) na reginald33 temat w 1.9TDI
    To jest przewód odmy do dolotu.
  16. Zgadza się
  17. W 2002 roku spreżarka rozłączana jest sprzęgłem elektromagnetycznym, więc wirnik się nie będzie obracał. Można jeździć, kompresora nie zatrzesz. W nowszych modelach jest zawór, który tylko obniża ciśnienie na wyjściu z kompresora, więc wirnik cały czas się kręci. Inna kwestia to już wilgoć w układzie przy braku czynnika no i osuszacz.
  18. Lukasz_N odpowiedział(a) na ali1983 temat w Audi A4 B5
    Komputer=>08 HVAC => Basic settings i Output test
  19. Np : http://a4-klub.pl/index.php?/user/817-dzik/ http://a4-klub.pl/index.php?/user/9702-tom77/ http://a4-klub.pl/index.php?/user/8444-wandej/
  20. Lukasz_N odpowiedział(a) na ali1983 temat w Audi A4 B5
    Tak jak kolega wyżej pisze. Najpierw zapodaj nastawy podstawowe (Basci Settings Gr.001), a potem test elementów wykonawczych(Output test). U mnie np silniczek od klapy nawiewuna szyby wariował tzn cały czas go było słychać jak przestawia klapę. Po tym zabiegu błoga cisza, pomogło.
  21. To jest tylko osłona, żeby smar się nie wydostawał i brud nie wnikał. Nie ma wpływu na prawidłową pracę przegubu wewnętrznego. Możesz bez obaw składać.
  22. Ale kombinujecie Na forum mamy kliku sprawdzonych, rzetelnych sprzedawców części, więc nie ma sensu się rozwodzić nad jakimiś aukcjami dziwnymi aukcjami.... Będzie Pan zadowolony
  23. Lukasz_N odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.