Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
mocowanie silnika
Na belce wspronika przodu masz rure na ktora zakladasz odboj. Na silniku masz gniazdo w ktore wchodzi odboj: http://zapodaj.net/35350fe4bc158.png.html http://zapodaj.net/6d9b8f9e24bc8.jpg.html
-
mocowanie silnika
http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/2234143113350-LMI25266-O4618-poduszka-silnika.html http://allegro.pl/poduszka-odboj-silnika-passat-b5-audi-a4-1-9-tdi-i4824002941.html
-
Poranny problem w czasie rozruchu silnika
2 m-ce temu wyciągałem świece z B5 po "mocnym" programie. Swieca sie wypalila i zwierala do masy. Podobny przypadek widzialem ze swieczkami grzejacymi w kroccu cieczy na glowicy tez w B5. Takze jak widac cuda sie zdarzają
-
Poranny problem w czasie rozruchu silnika
Niekoniecznie. Nierowna praca nawet przy +3*C nie zawsze oznacza spalone swiece...
-
Pakiet drobiazgi
Avant nie mial tego w standardzie w lewym boczku?
-
Poranny problem w czasie rozruchu silnika
Cala sztuka w auto-mechanice polega na dobrej diagnostyce, Jak sie nie ma pojecia i wiedzy o temacie, to mozna czasem pół auta wymienić i dalej zostać z problemem.
-
Poranny problem w czasie rozruchu silnika
Kolega lukaszoo i jego iskrzący kabelek prawdę Ci powie.... Widze, ze nie czytasz ze zrozumieniem tego, co pisze. Jak bedzie mial zwarcie wewnetrzne w swiecy to Ci bedzie iskrzyc na tym Twoim cudownym kabelku, aż milo, mimo tego, ze swieca bedzie szrotem. Kabelkiem to sobie mozesz...
-
Przerejestrowanie samochodu a małżeństwo
Umowe spisujesz z osobami tj wlaścicielem / wlascicielami, ktorzy figuruja w dowodzie rejestracyjnym. Nie ma tu nic do rzeczy, czy to jest malzenstwo, kochankowie, koledzy itd. Co do wspolnoty majatkowej, bo pewnie to masz na mysli, to juz jest sprawa tych ludzi. Ciebie to nie interesuje.
-
Poranny problem w czasie rozruchu silnika
Dziecinada Nie mam zamiaru sie licytowac Klucz jest w moim podpisie....
-
Problem po wymianie uszczelek pompy wtryskowej
Jak przy odpalaniu wskoczy Ci niekontrolowanie na wysokie obroty, to bedziesz wiedział, ze nie trafiles A na powaznie, to jak masz troche pojecia, poradzisz sobie
-
Poranny problem w czasie rozruchu silnika
Widze, ze nadal nie lapiesz Jak bedziesz mial np zwarcie wewnetrzne w przepalonej swiecy, to tą Twoja metodę kabelka i iskrzenia mozesz sobie w nos wszadzic, bo swieca bedzie wtedy do d..py, a iskrzyc na tym Twoim kabelku i tak bedzie, Wiec wg Ciebie swieca bedzie wtedy sprawna jak iskrzy????
-
Poranny problem w czasie rozruchu silnika
Widze, że kolega podstawy elektrotechniki od podstaw po swojemu tworzy No i kolejny raz sie powtorze: to, ze przylozysz + do swiecy i iskrzy to, nie jest zadnym wyznacznikiem sprawnosci swiecy.
-
Poranny problem w czasie rozruchu silnika
Kazdym zwykłym miernikem od chinczyka za 10zl zmierzysz pobór pradu. To, ze jest napiecie, to jeszcze nic nie znaczy. Mylisz pojecia prądu i napięcia. To dwie rózne rzeczy
-
Soft tuning silnik AHU 66KW
Samy Samym programem nie da rady tyle wyciągnąc.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Cugier Kościan http://paaw.nazwa.pl/reg1/regeneracja-2/
-
Poranny problem w czasie rozruchu silnika
Jakie zwarcie? Jak podasz + na swiece to nic nie uszkodzisz, bo sterownik silnika w czasie rozruchu robi dokładnie to samo. To, ze w obwodzie poplynie napiecie, to jeszcze nie znaczy, ze świece są ok. Nalezy sprawdzić jaki prąd pobieraja. Najpewniejsza metoda to wykrecenie świecy i wtedy mozna ja sprawdzac.
-
Obroty jałowe,kąt wyprzedzenia zapłonu
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285275-allcharakterystyka-poszczegolnych-blokow-pomiarowych-w-programie-vag-com/
-
Obroty jałowe,kąt wyprzedzenia zapłonu
W Dieslu na ścisłość nie ma czegoś takiego jak kąt wyprzedzenia zapłonu, albo kąt zapłonu. Jest kąt wyprzedzenia wtrysku: statyczny i dynamiczny, oraz kąt wyprzedzenia tłoczenia. Statyczne kąty mają wpływ na prawidłowe odapalnie silnika, a dynamiczne na jego prawidłową pracę wraz ze zwiększaniem się prędkości obrotowej. To, co ustawiasz na pompie, to statyczny kąt wyprzedzenia tłoczenia. Ruszając pompą tak regulujesz kąt wyprzedzenia tłoczenia, żeby uzyskać żądaną wartość kąta wyprzedzenia wtrysku (49-51 jednostek w Twoim przypadku). Tak jak pisał goldik wartość 255 oznacza, że kąt jest poza zakresem. Zrób test zaworu N108. Podaj też odczyt z 2 i 3 okna w grupie 004.
-
Obroty jałowe,kąt wyprzedzenia zapłonu
1. 861-940 obr/min 2. 49-51 jednostek
-
AFN - zawór N109 pompy paliwa
Nic sie nie rozreguluje. Wyciagaj smiało i wymien O-ring.
-
jak zlokalizowac wycieki
No ale chyba jestes w stanie odróznic olej napedowy od silnikowego, czy płynu chłodniczego. Mogłbyś napisac co cieknie ( w sensie jaka ciecz) i skad cieknie, co jest brudne ( tzn czy leci po siliniku, po pompie, po chłodnicy, ze skrzyni).
-
jak zlokalizowac wycieki
Zalezy co cieknie i gdzie. Napisz cos konkretniej.
-
Poranny problem w czasie rozruchu silnika
Pokaż grupy 04,13,18 i 23.
-
Soft tuning silnik AHU 66KW
Jak chcesz wgrac do AHU program z AFN? Zamiast pisac wierszem swojego posta, wziałbyś lepiej przejrzał trochę forum. Wszystko masz opisane od A do Z: np: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178130-podniesienie-mocy-w-19-vppd-kosztyczesciefekty/
-
Regeneracja wielowachacza - co Wy na to?
Jak masz ORI wahacze, to można sie zastanowić nad regeneracją. Najwiekszym wyzwaniem jest wymiana sworznia, bo tuleje to mozna kupic w kazdym sklepie i samemu wymienic jak sie uprzesz. Jesli warsztat robi na dobrych czescicach, to mogą smialo konkurowac z tymi wkladanymi na pierwszy montaz, Niektóre warsztaty regenruja sworznie na takich zestaw z nakretka, ktora mozna kasowac luz sworznia.