Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
basowy huk w 1.9 avb
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/186316-b6-avf-dziwne-odbijanie-w-filtrze-powietrza/
-
obrotomierz pokazuje nieprawidlowe oborty silnika
Nie musisz wyciągac. Pod blokiem kontrolek/FIS'a jest napis.
-
Wymiana rozrządu i części eksploatacyjnych
To to wiem, tylko chodziło mi o to, że wyszyscy synchro chcą na zero ustawiać, a znacznie lepiej jest na lekkim minusie, tak jak piszesz (-0.5..-1)
-
wytrzymałość ajm po chipie
CAHA ma wydajniejszy kompresor (wirnik po stronie zimnej jest wyższy) niz w BRD.
-
Zerwany pasek rozrządu
Tłumacze, ze jak nie masz paska załozonego, to nie przekrecisz recznie walka rozrzadu, ani korbowego, bo zawory zatrzymają się na tłokach.
-
Zerwany pasek rozrządu
djmesiu: Jak chcesz przekrecisz wałkiem rozrządu jak nie masz synchro z korbowym(brak paska)??? Tłoki z zaworami sie pocałują.
-
wytrzymałość ajm po chipie
Tak jak Dev pisze. AWX to wieksze pole manewru. BTW ostatnio widziałem wynalazek pod tytułem turbo z CAHA w AJM. Troche rzeźby, ale sie krecilo
-
Samochód ciężko odpala rano i twardo pracuje. Proszę o pomoc!
Nawet jak masz +15*C na zewnatrz, to swiece tez dogrzewaja jakis czas, mimo, ze kontrolka na blacie tylko mignie. jakub11244: Pierwsze i najlatwiejsze to odepnij kostke od czujnika i spawdz jak sie wtedy zachowuje.
-
Zerwany pasek rozrządu
Tak jak koledzy pisza. Zaloz pasek, zrób korbowym pełny obrót kilka razy, zeby sprawdzić czy sie tłoki z zaworami przypadkiem nie pocałowały. Potem pozstaje kluczyk w stacyjke, wstrzymać oddech i modlić się żeby odpalił
-
wytrzymałość ajm po chipie
Jak turbo idzie OUT, to mozna sie pokusic o wieksza suszarke+dobry program i wtedy jest FUN, ale trzeba z rozsadkiem uzywać prawej nogi
-
wytrzymałość ajm po chipie
160-170 KM samym programem nie da rady. Jak z głową używasz, to bez strachu. No i grunt to mądry program i setup.
-
Poduszki silnika IMPERGOM opinie
Temat przerabiany na forum dogłębnie. Poduchy pod silnik tylko ORI. Reszta to złom. Jak masz mało blaszek, to szukaj używek w dobrym, stanie, chociaż to i tak zawsze loteria...
-
Drzwi przednie.
Wreguluj sobie drzwi: http://zapodaj.net/006cb6168363e.jpg.html http://zapodaj.net/738d8f2bd9626.jpg.html
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294786-demontaz-spryskiwacza-reflektorowwycieka-plyndo-wymiany-gumowy-oring/ Sprawdź dokładnie, czy nie masz gdzies jeszcze jakiejś nieszczelności oprocz tego O-ringa. Czesto lubi wyciekac ze zlaczki, pod lewa lampa, tam gdzie laczy sie waz od pompki ze spryskami. Jak sie nie wsyuwaja, to znaczy, ze w ukladzie nie masz cisnienia.
-
GŁOŚNA PRACA SILNIKA 1,9 TDI [ AVF] 130km
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/186316-b6-avf-dziwne-odbijanie-w-filtrze-powietrza/
-
Kolory tapicerki
We wlepce masz kod koloru wnętrza.
-
AFN średnica i długość przewodów n75
Idź do sklepu, kup po metrze 3,2mm i 4mm i będziesz miał załatwione. Majątku nie stracisz. Najwyżej jedno piwo mniej wieczorem wypijesz
-
Samochód ciężko odpala rano i twardo pracuje. Proszę o pomoc!
Zawór N108 nie ma nic do odpalania. Ważny jest statyczny kąt wtrysku. Pokaż jaki masz kąt w BS? Czujnik temperatury cieczy sprawdzony? Rozrusznik dobrze kręci?
-
Schowki pod fotelami przednimi
Też przymierzam się do montażu takich schowków. Pytanie, czy podejdą szuflady z jakiegoś innego modelu??? Ogólnie cięzko coś znaleźć i do tego w pasującym odcieniu (beżowy)
-
[B7 1.9 TDI] Czy warto kupić takie auto z tym silnikiem ?
Kolego mgajder: Jak ktoś pisze, że na wlasne oczy nie widział, to wcale nie znaczy, że takie skrzynie nie istniały. Już wcześniej napisane jest jak wół, że w B7 były też seryjnie montowane 6-tki
-
co mozna spierniczyc podczas czyszczenia turbo?
http://www.turbo-diesel.pl/admin/upload_img/image/turbina/2/7.jpg
-
Uszczelnienie pompy wtryskowej AFN, KONIN dobry pompiarz?
Pompa sie kreci do dnia dzisiejszego. Zadzwon i sie zapytaj co i jak: (63) 244 71 96. Wymiana uszczelki pod nastawnkiem to zadna filozofia. Jest jeszcze w miare ogarniety warsztat w Środzie Wlkp, ale kasuja ostro.
-
Wymiana rozrządu i części eksploatacyjnych
Kto wymyślił to 0???
-
Wymiana przedniej szyby przez NordGlass czy polecacie?
NordGlass to niestety szyba nie najwyższej jakości. Niezbyt odporna na zarysowania i szczególnie uderzenia. Lepiej dopłacić pare złotych i mieć świety spokój.
-
Wtryski - czas wymiany ?
1Z ma pompę 10-tke na niskiej fali.