Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_N

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_N

  1. Lukasz_N odpowiedział(a) na traktorek_tdi temat w 1.9TDI
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/186316-b6-avf-dziwne-odbijanie-w-filtrze-powietrza/
  2. Nie musisz wyciągac. Pod blokiem kontrolek/FIS'a jest napis.
  3. To to wiem, tylko chodziło mi o to, że wyszyscy synchro chcą na zero ustawiać, a znacznie lepiej jest na lekkim minusie, tak jak piszesz (-0.5..-1)
  4. CAHA ma wydajniejszy kompresor (wirnik po stronie zimnej jest wyższy) niz w BRD.
  5. Lukasz_N odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Tłumacze, ze jak nie masz paska załozonego, to nie przekrecisz recznie walka rozrzadu, ani korbowego, bo zawory zatrzymają się na tłokach.
  6. Lukasz_N odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    djmesiu: Jak chcesz przekrecisz wałkiem rozrządu jak nie masz synchro z korbowym(brak paska)??? Tłoki z zaworami sie pocałują.
  7. Tak jak Dev pisze. AWX to wieksze pole manewru. BTW ostatnio widziałem wynalazek pod tytułem turbo z CAHA w AJM. Troche rzeźby, ale sie krecilo
  8. Nawet jak masz +15*C na zewnatrz, to swiece tez dogrzewaja jakis czas, mimo, ze kontrolka na blacie tylko mignie. jakub11244: Pierwsze i najlatwiejsze to odepnij kostke od czujnika i spawdz jak sie wtedy zachowuje.
  9. Lukasz_N odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Tak jak koledzy pisza. Zaloz pasek, zrób korbowym pełny obrót kilka razy, zeby sprawdzić czy sie tłoki z zaworami przypadkiem nie pocałowały. Potem pozstaje kluczyk w stacyjke, wstrzymać oddech i modlić się żeby odpalił
  10. Jak turbo idzie OUT, to mozna sie pokusic o wieksza suszarke+dobry program i wtedy jest FUN, ale trzeba z rozsadkiem uzywać prawej nogi
  11. 160-170 KM samym programem nie da rady. Jak z głową używasz, to bez strachu. No i grunt to mądry program i setup.
  12. Temat przerabiany na forum dogłębnie. Poduchy pod silnik tylko ORI. Reszta to złom. Jak masz mało blaszek, to szukaj używek w dobrym, stanie, chociaż to i tak zawsze loteria...
  13. Lukasz_N odpowiedział(a) na Frampolanin temat w Audi A4 B6
    Wreguluj sobie drzwi: http://zapodaj.net/006cb6168363e.jpg.html http://zapodaj.net/738d8f2bd9626.jpg.html
  14. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294786-demontaz-spryskiwacza-reflektorowwycieka-plyndo-wymiany-gumowy-oring/ Sprawdź dokładnie, czy nie masz gdzies jeszcze jakiejś nieszczelności oprocz tego O-ringa. Czesto lubi wyciekac ze zlaczki, pod lewa lampa, tam gdzie laczy sie waz od pompki ze spryskami. Jak sie nie wsyuwaja, to znaczy, ze w ukladzie nie masz cisnienia.
  15. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/186316-b6-avf-dziwne-odbijanie-w-filtrze-powietrza/
  16. Lukasz_N odpowiedział(a) na Vassyli temat w Audi A4 B6/B7
    We wlepce masz kod koloru wnętrza.
  17. Idź do sklepu, kup po metrze 3,2mm i 4mm i będziesz miał załatwione. Majątku nie stracisz. Najwyżej jedno piwo mniej wieczorem wypijesz
  18. Zawór N108 nie ma nic do odpalania. Ważny jest statyczny kąt wtrysku. Pokaż jaki masz kąt w BS? Czujnik temperatury cieczy sprawdzony? Rozrusznik dobrze kręci?
  19. Też przymierzam się do montażu takich schowków. Pytanie, czy podejdą szuflady z jakiegoś innego modelu??? Ogólnie cięzko coś znaleźć i do tego w pasującym odcieniu (beżowy)
  20. Kolego mgajder: Jak ktoś pisze, że na wlasne oczy nie widział, to wcale nie znaczy, że takie skrzynie nie istniały. Już wcześniej napisane jest jak wół, że w B7 były też seryjnie montowane 6-tki
  21. http://www.turbo-diesel.pl/admin/upload_img/image/turbina/2/7.jpg
  22. Pompa sie kreci do dnia dzisiejszego. Zadzwon i sie zapytaj co i jak: (63) 244 71 96. Wymiana uszczelki pod nastawnkiem to zadna filozofia. Jest jeszcze w miare ogarniety warsztat w Środzie Wlkp, ale kasuja ostro.
  23. Kto wymyślił to 0???
  24. NordGlass to niestety szyba nie najwyższej jakości. Niezbyt odporna na zarysowania i szczególnie uderzenia. Lepiej dopłacić pare złotych i mieć świety spokój.
  25. Lukasz_N odpowiedział(a) na andrzejz temat w 1.9TDI
    1Z ma pompę 10-tke na niskiej fali.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.