Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
Odklejająca podsufitka-porady
Racja. Bezradnosc i lenistwo niektorych mnie przeraza, ale ze mam dobre serce to koledze podrzucilem kilka linkow, zeby mu podsufikta na glowe nie spadla jak sie odklei w czasie jazdy
-
Czy błotniki pasują
Pasuja.
-
Odklejająca podsufitka-porady
http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b5-podsufitka-praniu-odkleila-sie-143144/ http://a4-klub.pl/wnetrze-99/b5-adr-odklejona-podsufitka-767/ http://a4-klub.pl/wnetrze-99/b5-ahu-podsufitka-warto-nowa-okleic-203633/
-
Problem z ABS - em ...
Czujnik nie jest w lozysku, tylko w tej czesci, ktora zwiazana jest z tylna belka. Łozyska a wlasciwie ich bieznie wciskasz w piaste. Sprawdz, czy przy montazu nie przestawiles albo nie uszkodziles pierscienia ABS albo czujnika nie przestawiles. Czujnik ABS masz tu:
-
Pukanie podczas kręcenia kierownicą
Zebysmy sie dobrze zrozumieli: Mowisz o tej gumie? :
-
Pukanie podczas kręcenia kierownicą
Jak wejdziesz pod auto i spojrzysz na magiel od spodu to bedziesz ja widzial. Klucz chyba 18 z tego co pamietam. Krecisz delikatnie co 1/4 obrotu i sprawdzasz, czy kiera odbija przy skrecie. Jak nie odbija, to odkrecasz z powrotem troche i tak do skutku. To, ze plyn nie ucieka to nie znaczy, ze z maglem wszystko ok. Mogla listwa w dupe juz dostac i trzeba bedzie szlifowac. Jesil masz na mysli ta gumowa oslone, co wychodzi z magla, to w niej moze sie zbierac plyn, ktory ucieka przez uszczelniacze i delikatnie wydostaje sie na zewnatrz i stad ten wyciek.
-
Pukanie podczas kręcenia kierownicą
Magiel najprawdopodobniej do RG. Stuka na listwie zebatej. Mozna pobawic sie ze sruba regulacyjna na maglu, ale to rozwiazanie dorazne. Sprawdz tez przegub na dole kolumny kierowniczej.
-
Wyjęcie grilla bez otwierania maski A4 b5
Ja tez mialem kiedys podobny problem i poradzilem sobie w ten sposob ,ze zdjalem zderzak i wtedy jest w miare dostep.
-
Podsufitka
Trzymaja sie na zaczepach tylko. Uwazaj zeby ich nie polamac, bo te plastiki po tylu latach na sloncu lubia pekac w rekach. Przerabialem temat osobiscie
-
Czy lewe lusterko z B5 spasuje do polifta ?
Maja inny rozstaw srub w obudowie
-
Czy lewe lusterko z B5 spasuje do polifta ?
A przejrzales caly watek, razem z tym odnosniikiem do tematu? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-prawego-lusterka-duze-angielskie-85408/ ??? Wszystko jest opisane dokladnie. Roznia sie trojkatami
-
Turbo późno wstaje ...
A szukac potrafisz? Poczytaj troche: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/faq-forum-diagnostyka-vag-2950/
-
Turbo późno wstaje ...
To ze Ci kodow beldow nie wywalil to nie znaczy ze wszystko ok. Zrob logi, bedzie jasniej. Napisz jeszcze raz po polsku o co chodzi z tym N18. No i popraw to puzno w temacie. bo az oczy bola...
-
Czy lewe lusterko z B5 spasuje do polifta ?
http://a4-klub.pl/nadwozie-14/lusterko-polifta-podejdzie-przedlifta-243400/
-
Podsufitka
Przez jaki bagaznik??? Drzwiami wyciagasz bez klopotu. No i tak na logike, bezproblemow to w srodku ciezko ja przewieźść.
-
Pompka centralnego
Oswietlenie wnetrza jest powiazane z pompka centralnego. Mikrowylacznik w klapie sprawdziles? W pollfitach lubia sie one czesto psuc. Jest kilka watkow na forum o tym. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-problem-otwieraniem-bagaznika-naprawa-fotostory-150588/
-
Dlaczego jeździ jak czołg?? :(
Z fusow nikt tu nie wrozy
-
Czy lusterko z polifta podejdzie do przedlifta?
- przerobka boczkow przednich drzwi z anglika
Kolego nie ten dzial. Przeczytaj najpierw regulamin przed zalozeniem nowego watku. Takie pytanie zadaje sie tu: Wnętrze- Czy lusterko z polifta podejdzie do przedlifta?
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-prawego-lusterka-duze-angielskie-85408/- Zużyte tuleje tylnej belki
Sprawdz kolego wydech czy gdzies nie uderza o podwozie- Co to jest przy zawieszeniu? wózku?
Kolego mowisz o tej srubie ?: To jest dodatkowe zabezpieczenie przed tym, zeby koncowka nie wysunela sie ze zwrotnicy.- Cieknie pompa
Nic sie nie pozmienia. Jedynie co, to pozniej jak montujesz pompe na silniku, to statyczny kat wyprzedzenia tloczenia trzeba bedzie ustawic.- Cieknie pompa
Ta sruba zaslepia otwor, za pomoca ktorego jest dostep do tlokorozdzielacza. Mozna tam wkrecic np czujnik zegarowy, za pomoca ktorego ustawia sie kat wyprzedzenia tloczenia. Pod sruba jest O-ring. Wymien i po klopocie.- Brak mocy, gaśnie, max 1500 rpm
Ale i tak nadal uwazam ze taka jazda nie ma sensu bo, nawet autka nie zlogujesz i nie potrzebnie sie tylko nameczysz, a nic to nie wniesie - przerobka boczkow przednich drzwi z anglika