Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
[B5 AFN] Świece żarowe
Z tego co sie orientuje to BERU GN 857 montowana jest chyba w krócću nagrzewnicy a BERU GN 855 montowana jest w cylindrze
-
[B5 1Z] Podejrzenie przeskoczenia paska rozrządu PILNE
Kolego GMP - czyli gorne martwe polozenie, ustawiasz krecac walem korbowym i patrzac na znak w okienku na kole zamachowym.
-
[B5 1Z] Podejrzenie przeskoczenia paska rozrządu PILNE
Kolo walka posredniego nie ma nic do ustawienia rozrzadu. To nie jest kolo uzebione, pasek opasa je zewnetrzna strona, wiec zawsze bedzie pasowac.
-
[B5 1Z] Podejrzenie przeskoczenia paska rozrządu PILNE
Walka posredniego nie ruszasz. Musisz zdjac pokrywe zaworow i w wyciecie na koncu walka rozrzadu wlozyc blaszke
-
[B5 1Z] Podejrzenie przeskoczenia paska rozrządu PILNE
Blaszka w wyciecie walka rozrzadu
-
[B5 1Z] Audi nie chce odpalić :/ Zgasł w czsie jazdy. kontynuacja wątku o Leonie
Przeciez napisalem wyzej, ze weszlo tylko 100 ml ze wzgledu na zapchanie filtra parafina. Oczywiscie, ze szybciej wytrąci sie parafina w zbiorniku niz w filtrze, w czasie jazdy przedostanie sie do filtra i go zapycha.
-
[B5 AJM] Jaki czujnik odpowiada za grzanie świec?
Czujnik temperatury G62/G2
-
[B5 AFN] Na mrozie zapalił zgasł i już nie działa
To nie woda w paliwie zamarza tylko parafina sie wytrąca z ON. Diesel gold ze statoil ma bardzo niska temperature krystalizowania wiec dlatego pomoglo.
-
[B5 1Z] Audi nie chce odpalić :/ Zgasł w czsie jazdy. kontynuacja wątku o Leonie
Parafina we filtrze kolego cowboy1. Wystarczy ze postoi w cieplym i parafina sie zdekrystalizuje i bedzie ok. To nie jest zabrudzenie smieciami z paliwa :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Na mrozie zapalił zgasł i już nie działa
Parafina niczego nie uszkodzi nawet jak dostanie sie do pompy czy na wtryski (chociaz to malo prawdopodobne bo przez filtr sie nie przedostanie), Troche temperatury i czasu i z powrotem sie zdekrystalizuje :gwizdanie:
-
[ALL TDI] AGR A3 - kontrolka świec żarowych nie gaśnie przed ruzruchem po nocy
cały czas pali sie po przekreceniu klucza, niewazne jak dlugo zaplon wlaczony?
-
[B5 1Z] Audi nie chce odpalić :/ Zgasł w czsie jazdy. kontynuacja wątku o Leonie
- [B5 1Z] Pytanie o kontrolki
Brak bledow to nie wszystko. Opornik pewnie wrzucony jest.- [ALL B5] Regeneracja oryginalnego alternatora-po jakim przebiegu ją zrobić?
159 352 km po takim przebiegu trzeba go regenerowac A na powaznie, to nie ma na to zadnej reguly. Skoro nic sie z nim nie dzieje to po co grzebac ? Jak wybierasz sie gdzies w dalsza podroz i tak Ci zalezy, to wykrec regulator i zerknij na szczotki dla swietego spokoju. Lozyska nie sypia sie tak z dnia na dzien :gwizdanie:- [B5 1Z] Pytanie o kontrolki
U mnie po przekrecniu zaplonu zapala sie kontrolka od plynu, wykrzyknik, olej, immo, rezerwa paliwa, ABS i poduchy. Skoro nie pali sie poducha to cos musialo byc grzebane albo prostu zarowka zdechla. Wyjmij licznik i sprawdz. Podepnij VAG'a i sprawdz poduchy.- [B5 AVG] Rodzaj śrubek do plastikowej pokrywy silnika
Gwint M6- [B5 1Z] Pytanie o kontrolki
Chyba jescze od plynu ale nie jestem pewien na 100 %. Jak bede wracal z pracy to sprawdze Od poduch na pewno powinna sie zapalic :gwizdanie:- [B5 1Z] Audi nie chce odpalić :/ Zgasł w czsie jazdy. kontynuacja wątku o Leonie
Takie rady to miedzy bajki mozna wlozyc. Filtr sie nie zapycha tak z dnia na dzien. Objawy, o ktorych kolega pisze wskazuja raczej na problemy z parafina. Wlozysz nowy filtr, zapachsz go parafina i dalej bedzie to samo. Co Ci szkodzic wstawic autko do cipelego garazu i poczekac troche ? Bedziesz mial przynajmniej pewnosc co do braku parafiny w ON.- [B5 AFN] Czerwony wykrzyknik i piszczenie
http://www.a4-klub.pl/smf/3_sygnaly_przy_zapaleniu_silnika_co_to_moze_byc-t3341.0.html;- [ALL B5] Płyn spryskiwaczy zamarzł
Ogrzac mozesz ale, ale nie wiem czy Ci to pomoze, skoro płyn Ci zamarzl w przewodach to podejrzewam ze w zbiorniczku tez :gwizdanie:- [B5 AFB] Kontrolka płynu chłodzącego mryga i pika
Z tego co wiem to jak jest malo plynu to kontrolka w B5 swieci sie stale :gwizdanie:- [ALL] Zamarzła ropa w a4
Przeciez napisalem od razu w pierwszym poscie rozwiazanie tego probelmu :gwizdanie:- [ALL] Zamarzła ropa w a4
Jak juz masz kasze w zbiorniku, to po ptokach- [B5 AFB] Kontrolka płynu chłodzącego mryga i pika
Wloz troche wysilku i http://www.a4-klub.pl/smf/3_sygnaly_przy_zapaleniu_silnika_co_to_moze_byc-t3341.0.html;- [B5 1Z] Audi nie chce odpalić :/ Zgasł w czsie jazdy. kontynuacja wątku o Leonie
Filtr wloz nowy, Na pewno nie zaszkodzi ale nie kombinuj nic z odpalaniem dopoki sie porzadnie autko nie nagrzeje. - [B5 1Z] Pytanie o kontrolki