Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
[ALL B5] "Skakanie koła"
50 % sprawności amortyzatora kwalifkuje go do wymiany, no i do tego roznica 20 % na strone :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Sonda lambda
Do AWX chyba nie podejdzie :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Prędkość-odcięcie??
Wpisz w szukajke: Notlauf, Tryb awaryjny . Temat rzeka. Bez VAG'a nie ma nawet co rozmawiac dalej :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Sonda lambda
Nie ma zadnej sondy lambda w AWX :gwizdanie:
-
[ALL B5] Kolory tapicerki w b5
Sprawdz tutaj: http://der-b5.de/Kategorie:Innenfarben.html
-
[ALL B5] "Skakanie koła"
Amory to szrot. Nie wiem jak je sprawdzales wczesniej, skoro piszesz ze sa ok. :gwizdanie: Wymien i bedzie po problemie.
-
[B6 AWX] Problem z wskazówką temperatury
Widzocznie niezbyt dobrze szukales. Jest duzo watkow, w ktorych pojawia sie ten temat :gwizdanie: Dla wyjasnienia: G2 daje sygnal na blat, G62 informuje ECU
-
[ALL B5] Wymiana kierownicy A4 na kierownice S4 2000r lift co potrzebne ?
Tematy tluczony wiele razy na na forum
-
[ALL B5] Wysokie napięcie akumulatora (ponad 16V)
Regulator napiecia jako glowny podejrzany do sprawdzenia
-
[ALL B5] Diagnoza z problemem zamków
Tak bywa jak sie uzywa tylko pilota do otwierania i zamykania auta :gwizdanie: Probuj uzyc WD40 a jak nie pomoze to rozbiorka i czyszczenie zamkow Cie czeka.
-
[B5 1Z] Wymiana licznika
Kolo stacyjik to nie jest sam immobilizer tylko modul czytajacy kod z transpondera kluczyka. Sam uklad immo jest albo w liczniku albo w kompie (starsze wersje)
-
[ALL B5] Problem z licznikiem
W 95r nie zrobi testu zegarow VAG'iem niestety :gwizdanie:
-
[ALL B6] Awaryjne otwieranie drzwi z odpiętą wtyczką od zamka. help!
Nie za bardzo rozumiem w czym lezy problem. Rozjasnij troche Drzwi przeciez mozesz otworzyc mechanicznie.
-
[ALL B5] Zmiana kierownicy.
Nie jestem na 100% pewien ale te kierownice posiadaja raczej 2 ladunki odpalajace poduszke,a w B5 jest 1. Podlaczyc jakos to da rade, tylko nie wiadomo jak to sie bedzie zachowywac w czasie ewnetualnego dzwona :gwizdanie:
-
[ALL B5] kurtyna słupka "A", a wskaźniki na słupku
Ja na Twoim miejscu nie ryzykowal bym umieszczania tam niczego :gwizdanie:
-
[ALL B5] NIE DZIAŁA POMPKA CENTRALNEGO . POMOCY !!
Pompka o tym samym oznaczeniu bedzie hulac na 100 % :gwizdanie: Ale ja radzil bym sprawdzic jeszcze raz dokladnie luty. Mialem podobny przypadek. Zdobylem druga pompke, ktora pochodzila 3 miesiace i znow dzialo sie to samo. Oddalem ja do goscia, co zajmuje sie elektronika i przelutowal wszystkie zlacza jeszcze raz i zapomnialem o problemie. Ta pierwsza pompke tez mu przynioslem i tez okazalo sie ze byly na niej zimne luty, chociaz na pierwszy rzut oka wszystko bylo cacy. Wiec w sumie niepotrzebie pchalem sie w kupno drugiej pompki :gwizdanie:
-
[ALL] Odwrócona czwórka
Czytaj dokladnie watek
-
[B5 AHH] jaki filtr oleju?
Wydaje mi sie ze numer OP 525 jest prawidlowy. Jesli chodzi o firme Filtron. Osobiscie odradzam filtry tej firmy. Mialas jakies przykre doswiadczenia z Filtronem, ze odradzasz? Ja od zawsze stosuje Filtron do wszytkich swoich aut i nie mam z nim zadnych problemow, tak jak wiele osob, ktore znam, wiec nie wiem skad to uprzedzenia do Filtrona
-
[ALL B5] NIE DZIAŁA POMPKA CENTRALNEGO . POMOCY !!
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=83065.0;highlight=wymiana+wirnika
-
[ALL B5] Pikanie przy załączaniu zapłonu...
O jakie "pikanie dokladnie chodzi? Zapala sie wtedy kontrolka od rezerwy?[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 14:12_________________________________________________Przy slabym aku sa 3 pikniecia. Jedno jest od rezerwy
-
[B5 AFN] Centralny zamek
Skoro nie idzie obrocic kluczyka w zamku, to znaczy, ze wina lezy po stronie mechaniki. Czesto jest to efektem uzywania tylko pilota do otwierania i zamykania auta. W nieuzywanych zamkach z czasem zbiera sie syf i moze powodowac wlasnie taki efekt, ze nie da rady obrocic kluczyka. Dobrze jest co jakis czas pogrzebac kluczem w zamku. Probuj uzywac WD przez kilka dni az do skutku, a jesli nadal nie ruszy to nie pozostaje nic innego jak rozebrac boczek i dostac sie do wkladki.
-
[ALL B5] NIE DZIAŁA POMPKA CENTRALNEGO . POMOCY !!
Tam napiecia miec nie bedziesz jesli uklad odpowiedzialny za sterowanie pompki nie dziala tak jak powinien. Sprawdz plytke, bo jak wczesniej pisalem, przyczyna lezy najprawdopodobniej w zimnych lutach. Tez ten temat przerabialem.
-
[ALL B5] Pytanie o koszt zawieszenia
To chyba ze złota masz tą zawiechę. Za ta cene to juz LEMA wyrwiesz, a nie jakies ciulowate TRW. Kolego nie przesadzaj ze TRW to sa złe wahacze gosciu pojechales po temacie. Jesli TRW porownujesz do oryginalnego LEMA, a nie jakiegos "okazyjnego" zestawu LEMA z Alledrogo, to chyba nigdy nie jezdziles na jednych ani na drugich. :gwizdanie:
-
[ALL B5] NIE DZIAŁA POMPKA CENTRALNEGO . POMOCY !!
Na 99% zimne luty. Czesta przypadlosc pompek centralnego.
-
Pytanie o znak "STOP"
Mialem kiedys podobna sytuacje. Przed zjazdem na uliczke, ktrora prowdzila do sklepu ustawiony byla samorobka pod tytulem "zakaz ruchu". Wjechalem wiec spokojnie a gosc ze sklepu od razu wyskoczyl z krzykiem, ze przepisy lamie i zaczal straszyc policja. Mowie do niego dzwon pan jak chcesz. Przyjechali, popatrzyli, oczywscie zadnych konsekwencji dla mnie, jeszcze gosc musial sie tlumaczyc, czemu ten znak tam stoi. Wiec takie samorobki nic nie znacza.