Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_N

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_N

  1. Racja. Bezradnosc i lenistwo niektorych mnie przeraza, ale ze mam dobre serce to koledze podrzucilem kilka linkow, zeby mu podsufikta na glowe nie spadla jak sie odklei w czasie jazdy
  2. http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b5-podsufitka-praniu-odkleila-sie-143144/ http://a4-klub.pl/wnetrze-99/b5-adr-odklejona-podsufitka-767/ http://a4-klub.pl/wnetrze-99/b5-ahu-podsufitka-warto-nowa-okleic-203633/
  3. Czujnik nie jest w lozysku, tylko w tej czesci, ktora zwiazana jest z tylna belka. Łozyska a wlasciwie ich bieznie wciskasz w piaste. Sprawdz, czy przy montazu nie przestawiles albo nie uszkodziles pierscienia ABS albo czujnika nie przestawiles. Czujnik ABS masz tu:
  4. Zebysmy sie dobrze zrozumieli: Mowisz o tej gumie? :
  5. Jak wejdziesz pod auto i spojrzysz na magiel od spodu to bedziesz ja widzial. Klucz chyba 18 z tego co pamietam. Krecisz delikatnie co 1/4 obrotu i sprawdzasz, czy kiera odbija przy skrecie. Jak nie odbija, to odkrecasz z powrotem troche i tak do skutku. To, ze plyn nie ucieka to nie znaczy, ze z maglem wszystko ok. Mogla listwa w dupe juz dostac i trzeba bedzie szlifowac. Jesil masz na mysli ta gumowa oslone, co wychodzi z magla, to w niej moze sie zbierac plyn, ktory ucieka przez uszczelniacze i delikatnie wydostaje sie na zewnatrz i stad ten wyciek.
  6. Magiel najprawdopodobniej do RG. Stuka na listwie zebatej. Mozna pobawic sie ze sruba regulacyjna na maglu, ale to rozwiazanie dorazne. Sprawdz tez przegub na dole kolumny kierowniczej.
  7. Ja tez mialem kiedys podobny problem i poradzilem sobie w ten sposob ,ze zdjalem zderzak i wtedy jest w miare dostep.
  8. Trzymaja sie na zaczepach tylko. Uwazaj zeby ich nie polamac, bo te plastiki po tylu latach na sloncu lubia pekac w rekach. Przerabialem temat osobiscie
  9. Maja inny rozstaw srub w obudowie
  10. A przejrzales caly watek, razem z tym odnosniikiem do tematu? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-prawego-lusterka-duze-angielskie-85408/ ??? Wszystko jest opisane dokladnie. Roznia sie trojkatami
  11. A szukac potrafisz? Poczytaj troche: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/faq-forum-diagnostyka-vag-2950/
  12. To ze Ci kodow beldow nie wywalil to nie znaczy ze wszystko ok. Zrob logi, bedzie jasniej. Napisz jeszcze raz po polsku o co chodzi z tym N18. No i popraw to puzno w temacie. bo az oczy bola...
  13. http://a4-klub.pl/nadwozie-14/lusterko-polifta-podejdzie-przedlifta-243400/
  14. Przez jaki bagaznik??? Drzwiami wyciagasz bez klopotu. No i tak na logike, bezproblemow to w srodku ciezko ja przewieźść.
  15. Oswietlenie wnetrza jest powiazane z pompka centralnego. Mikrowylacznik w klapie sprawdziles? W pollfitach lubia sie one czesto psuc. Jest kilka watkow na forum o tym. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-problem-otwieraniem-bagaznika-naprawa-fotostory-150588/
  16. Z fusow nikt tu nie wrozy
  17. Kolego nie ten dzial. Przeczytaj najpierw regulamin przed zalozeniem nowego watku. Takie pytanie zadaje sie tu: Wnętrze
  18. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-prawego-lusterka-duze-angielskie-85408/
  19. Sprawdz kolego wydech czy gdzies nie uderza o podwozie
  20. Kolego mowisz o tej srubie ?: To jest dodatkowe zabezpieczenie przed tym, zeby koncowka nie wysunela sie ze zwrotnicy.
  21. Nic sie nie pozmienia. Jedynie co, to pozniej jak montujesz pompe na silniku, to statyczny kat wyprzedzenia tloczenia trzeba bedzie ustawic.
  22. Ta sruba zaslepia otwor, za pomoca ktorego jest dostep do tlokorozdzielacza. Mozna tam wkrecic np czujnik zegarowy, za pomoca ktorego ustawia sie kat wyprzedzenia tloczenia. Pod sruba jest O-ring. Wymien i po klopocie.
  23. Ale i tak nadal uwazam ze taka jazda nie ma sensu bo, nawet autka nie zlogujesz i nie potrzebnie sie tylko nameczysz, a nic to nie wniesie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.