Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
Centralny zamek przestał działać
Jesli slychac, ze silnik pracuje, to prawdopodobnie wirnik poszedl w mak. Przy niesprawnej elektronice raczej nie mialbys zasilania na silniku.
-
Centralny zamek przestał działać
Na jedno wychodzi. Jak wirnik sie rozlecial to pompka nie poda nad/podcisnienia, wiec tak samo jakbys mial nieszczelnosc. Objawy takie same. Rozbierz pompke i zajrzyj do wirnika. 5 min roboty a bedziesz mial jakas wiedze.
-
Centralny zamek przestał działać
Sprawdz czy wirnik sie nie rozlecial przypadkiem
-
1,9 tdi 1z, 334 tys, chipować?
Do tego filtr stozkowy i AWX sie kladzie Czego to ludzie nie wymysla
-
Faluje na biegu jałowym
N108 sprawny? Moze nie daje rady doregulowac.
-
Różnice sprężyn (cienkie i grube)
Rodzaj sprezyn a w tym przypadku grubosc zaleyz od ich charakterystyki i kategorii wagowej. Co to za sprezyny konkretnie?
-
Centralny zamek przestał działać
Najpierw zajrzyj do pompki. Masz ja w bagazniku w prawej wnęce.
-
N18 jak prawidłowo podłączyć?
Przeciez nikt tu nie napisal ze cos sie moze zepsuc Chodzi o to, zeby wszystko bylo zgodnie ze sztuka.
-
Pytanko o numer lampy do polifta kombi B5
Zalezy, czy lewa, czy prawa lampe masz do wymiany. Przeciez to logiczne.
-
Pilne:) Muszę wymienić silnik Mam 1.9 tdi AFN mam okazje KUPIĆ 1.9 tdi AHU POMOCY
Jak bedzie przekladal caly silnik to ten przewod nie robi zadnego problemu. No i turbo ma od AWX wiec logiczne, ze kolektor musi przelozyc.
-
N18 jak prawidłowo podłączyć?
Kolega OLIVERwrzucil ladne zdjecie z oznaczonymi koncowkami, wiec napisz ktory nr gdzie podlaczony i bedzie jasne. Przestawienie glowki nie robi roznicy.
-
Pilne:) Muszę wymienić silnik Mam 1.9 tdi AFN mam okazje KUPIĆ 1.9 tdi AHU POMOCY
Generalnie slupek i osprzet jest ten sam. Pasuje wszytko P&P. Jedyna roznica to ECU i turbo. Turbo z AWX jest sterowane tak samo jak w AFN podcisnieniowo. Jak wlozysz swoje ECU i turbo to bedzie banglac bez problemu.
-
Problem z doborem sprzęgła
Za 246 PLN to ewentualnie mozna tarcze kupic a nie caly zestaw. Jak chcesz miec spokoj i nie zagladac do sprzegla to doloz pare zlotowek i zainwestuj w jakis dobry zestaw. Odezwij sie do kolegi TOM77 to dostaniesz cos markowego w dobrej cenie.
-
Problem z doborem sprzęgła
Jesli masz jednomasa to masz taka sama tarcze i docisk 228 mm jak w 1Z. Ale ja na Twoim miejscu nie wlozylbym tego zestawu z aukcji
-
Jak otworzyć bagażnik w sedanie
To czesta przypadlosc kiedy nie uzywa sie od czasu do czasu kluczyka do otwierania klapy. Syf zbiera sie we wkladce i zamek odmawia wspolpracy. Mozna sprobowac jakis WD 40, ale podejrzewam, ze wkladka juz powiedziala papa Pozostaje tylko wymiana wkladki na nowa. Mozna to tak zrobic, zeby pasowala pod stary kluczyk.
-
N18 jak prawidłowo podłączyć?
Zapodaj jeszcze dynamicznego 11
-
Zaworek 046905291a
Dziala ok.
-
Stuka maglownica albo wachacz
Wymien wahacz, bo i tak nadaje sie do wymiany i bedzie wiadomo, czy ustalo czy halas jest nadal
-
N18 jak prawidłowo podłączyć?
I jak tam kolego speckom z tym Twoim N18? Czekamy na jakies konkrety. Wszyscy chetnie sie dowiemy jak masz to cudo u siebie podlaczone. Pokazesz w koncu jakis konkrety, czy nadal bedziesz nas czarowal?
-
Jak sprawdzić stan wahaczy?
Do tego wahacz w imadlo i sprawdzic stan tuleii metalowo-gumowej.
-
Drgania po wymianie poduszek
Niby jak chcesz rozebrac poduszki w B5? Jedyne rozwiazanie to oryginalne poduszki. Wszelkie zamienniki, tym bardziej po 100PLN, to lipa i szkoda kasy w to inwestowac. ORI LM to wydatek rzedu 350PLN za sztuke. Jak kogos nie stac na taki wydatek, to ewentualnie uzywki w dobrym stanie. Z reszta temat byl walkowany na forum wielokrotnie. BTW. Jak slysze niektore wypowiedzi pseudo-mechanikow typu: "to musi sie ulozyc", albo "ten typ tak ma", to glowa i rece same opadaja
-
Ukręcona świeca żarowa
Mozna uzyc np taki zestaw:KS TOOLS Zestaw do wykręcania urwanych świec żarowych M8 x 1.0 152.1020 - PROFESTOOLS.PL Narzędzia i dużo więcej !. Ogolnie jak nie masz narzedzi odpowiednich, to sie sam za to nie zabieraj, bo mozesz sobie wiecej szkody niz pozytku narobic.
-
N18 jak prawidłowo podłączyć?
To akurat nie ma znaczenia czy masz z czarna, czy z biala koncowka, bo w obu ukladach N18 jest taki sam i dziala podcisnieniowo. Wiec na logike N18 zamiast N75, w ten sposob jak opisuje speckom, nie ma prawa dzialac poprawnie. Sztomel dokladnie wszystko opisal.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jesli masz B5, to wahacze za aukcji podejda. Dopiero w B6 jest inny sworzen.
-
Zegary
Podpiac to podepniesz, tylko kabelkologia dochodzi do tego.