Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
Świece żarowe– układ zasilania
Jesli nie masz napiecia na ktorejś ze swiec, oznacza to przerwe w obwodzie miedzy przekaznikiem a swieczka. Innej mozliwosci nie ma.
-
Brak zbieżności tylnej osi+podskakiwanie na nierównościach
... kolegę parę postów wyżej chyba ktoś na kasę naciągnął bo w B6 FWD nawet nie ma żadnej belki z tyłu:doh: Myslalem o B5. Mea culpa
-
Brak zbieżności tylnej osi+podskakiwanie na nierównościach
Jedyne co moze ustawiac to polozenie calej belki skretnej wzgledem nadwozia. FWD nie ma zadnej regulacji zbieznosci ani kąta.
-
swiece zarowe
- swiece zarowe
Swieczki grzeja ponizej +9 st. Nie ma mozliwosci zmiany tego przez VAG. Jedynie ingerencja w ECU.- Nie pali po nocy i dłuższym postoju POMOCY!!!
Wartosc ta jest stala. ECU nie zastepuje sobie G62 wartoscia z innego czujnika. Z tego co pamietam jest to najnizsza programowa temperatura. Wartosci dokladnie nie pamietam, ale chyba cos kolo -30 st.- Nie pali po nocy i dłuższym postoju POMOCY!!!
Gdy odpeniesz czujnik, to ECU widzi to jako przerwę w obwodzie, a wiec tak jakby czujnik byl uszkodzony, a nie jakby temperatura byla bardzo niska. W takim przypadku ECU wykorzystuje z gory okreslona wartosc zastepcza, z tym, ze wartosc ta jest taka jak dla chlodnego silnika.- Obniżenie tyłu.
Ma byc beton? Szukaj sportowych. Bylo kilka watkow na forum- Nie pali po nocy i dłuższym postoju POMOCY!!!
W AFN siedzi stara poczciwa VP-37, a nie zadne pompowtryski Irvine zacznij od VAG'a i podstawowych, najprostszych rzeczy- Obniżenie tyłu.
Jak chcesz miec kompromis miedzy komfortem, a twardoscia, to szukaj 1 BE.- Obniżenie tyłu.
Amory nie maja tu do rzeczy. Za wysokosc auta odpowiadaja sprezyny. Moga byc zle sprezyny dobrane ( nie ta kategoria wagowa ) i dlatego zadek pieje.- Nie pali po nocy i dłuższym postoju POMOCY!!!
Najpierw to niech kolega pokaze BS, oraz dawki. Zycie wiele zna przypadkow, kiedy wg mechanikow wszystko dobrze bylo poustawiane, a sie pozniej okazywalo ze lipa jest totalna- Pompa wtryskowa od AFNa pasuje do 1Z P&P?
Nie myle siet tylko Ty nie potrafisz czytac ze zrozumieniem Po zmianie samej pompy w zwyklym AHU na pompe od AFN nie ma wielkiej roznicy. Sprawa lezy we wtryskach 216, ktore Ty juz miales u siebie na poprzedniej pompie AHU. Jakby nie mial tych 216 wsadzonych, to bys wiedzial o czym mowa. Jesli do takiego zestawu zrobisz swap na wysoka fale, to jeszcze inna bajka- Pompa wtryskowa od AFNa pasuje do 1Z P&P?
Od samej pompy mocy wiele nie przybedzie. Cala robote zrobily 216-stki i spanky- Ciężko pali ....
Sprobuj najpierw poustawiac tak jak napsialem w PW.- Kierownica nierówno odbija
Rowniez potwierdzam, ze przy takich minimalnych ruchach, kierownica sama nie powroci. Wynika to z samej budowy ukladu kierowniczego i praw fizyki A co do plynu w ukladzie wspomagania to niewazne, czy masz zielony, czerwony, czy jakikolwiek inny. Kolor nie ma tu najmniejszego znaczenia. Wazne jest, zeby plyn byl zgodny ze specyfikacja Audi i to wszystko.- Wrażenie że skacze koło
Czytajcie ze zrozumieniem : Niewywazone kolo, albo brudna felga nie daja takich objawow...- Ciężko pali ....
Wystarczy kliknac w obrazek : 4.2 mg/skok Mozna troche dawke zwiekszyc na 3.2 mg/ skok. Sprobuj na poczatek VAG'iem zrobic adaptacje ile sie da, bez ruszania nastawnika. Kat wyprzedzenia wtrysku nie jest taki tragiczny. Dawke startowa jaka ma kolega szkodnik1 ustawiona? ( piaty kanal )- Za co odpowiedzialna jest ta śruba.
- Za co odpowiedzialna jest ta śruba.
Jest pod nia O-ring 8x11.5- Za co odpowiedzialna jest ta śruba.
Ta srube sie wykreca, a w jej miejsce umieszcza sie czujnik zegarowy w czasie ustawiania kata wyprzedznia wtrysku.- Wrażenie że skacze koło
To typowy objaw kiepskiego amora- Jak odpala Diesel
Pompa rzedowa, w podobnej formie, jaka znamy teraz, powstala na poczatku lat 20-tych XX wieku.- Jak odpala Diesel
Tu akurat nie moge sie zgodzic. W latach 30-tych w silnikach diesla uzywana byla juz z powowdzeniem pompa wtryskowa. (1924 r zastosowano pierwszy raz pompe w MAN-ie). Silnik o ktorym piszesz, powstal duuuuuzooo wczesniej Poza tym, nie do konca byl to pompowtrysk, lecz uklad skladajacy sie wtryskiwacza i osobnej pompy, ktora wytwarzala tylko odpowiednie cisnienie paliwa. Rozwinieciem tej koncepcji bylo pozniejsze uzycie pomp olejowych (tzw. olejarek) do wytwarzania wysokiego cisnienia paliwa.- Jak odpala Diesel
W 1989 r został zaprezentowany silnik, a od 1990 r kladli go do C3. Pompowtryski to znacznie starsze konstrukcje, niz sie moze wydawac. Juz po II wojnie, na poczatku lat 50-tych XX wieku byly produkowane z powodzeniem silniki z tym systemem zasilania. Przykladem moze byc tutaj CUMMINS. - swiece zarowe