Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_N

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_N

  1. Jesli nie masz napiecia na ktorejś ze swiec, oznacza to przerwe w obwodzie miedzy przekaznikiem a swieczka. Innej mozliwosci nie ma.
  2. ... kolegę parę postów wyżej chyba ktoś na kasę naciągnął bo w B6 FWD nawet nie ma żadnej belki z tyłu:doh: Myslalem o B5. Mea culpa
  3. Jedyne co moze ustawiac to polozenie calej belki skretnej wzgledem nadwozia. FWD nie ma zadnej regulacji zbieznosci ani kąta.
  4. Lukasz_N odpowiedział(a) na Vego temat w 1.9TDI
  5. Lukasz_N odpowiedział(a) na Vego temat w 1.9TDI
    Swieczki grzeja ponizej +9 st. Nie ma mozliwosci zmiany tego przez VAG. Jedynie ingerencja w ECU.
  6. Wartosc ta jest stala. ECU nie zastepuje sobie G62 wartoscia z innego czujnika. Z tego co pamietam jest to najnizsza programowa temperatura. Wartosci dokladnie nie pamietam, ale chyba cos kolo -30 st.
  7. Gdy odpeniesz czujnik, to ECU widzi to jako przerwę w obwodzie, a wiec tak jakby czujnik byl uszkodzony, a nie jakby temperatura byla bardzo niska. W takim przypadku ECU wykorzystuje z gory okreslona wartosc zastepcza, z tym, ze wartosc ta jest taka jak dla chlodnego silnika.
  8. Ma byc beton? Szukaj sportowych. Bylo kilka watkow na forum
  9. W AFN siedzi stara poczciwa VP-37, a nie zadne pompowtryski Irvine zacznij od VAG'a i podstawowych, najprostszych rzeczy
  10. Jak chcesz miec kompromis miedzy komfortem, a twardoscia, to szukaj 1 BE.
  11. Amory nie maja tu do rzeczy. Za wysokosc auta odpowiadaja sprezyny. Moga byc zle sprezyny dobrane ( nie ta kategoria wagowa ) i dlatego zadek pieje.
  12. Najpierw to niech kolega pokaze BS, oraz dawki. Zycie wiele zna przypadkow, kiedy wg mechanikow wszystko dobrze bylo poustawiane, a sie pozniej okazywalo ze lipa jest totalna
  13. Nie myle siet tylko Ty nie potrafisz czytac ze zrozumieniem Po zmianie samej pompy w zwyklym AHU na pompe od AFN nie ma wielkiej roznicy. Sprawa lezy we wtryskach 216, ktore Ty juz miales u siebie na poprzedniej pompie AHU. Jakby nie mial tych 216 wsadzonych, to bys wiedzial o czym mowa. Jesli do takiego zestawu zrobisz swap na wysoka fale, to jeszcze inna bajka
  14. Od samej pompy mocy wiele nie przybedzie. Cala robote zrobily 216-stki i spanky
  15. Sprobuj najpierw poustawiac tak jak napsialem w PW.
  16. Rowniez potwierdzam, ze przy takich minimalnych ruchach, kierownica sama nie powroci. Wynika to z samej budowy ukladu kierowniczego i praw fizyki A co do plynu w ukladzie wspomagania to niewazne, czy masz zielony, czerwony, czy jakikolwiek inny. Kolor nie ma tu najmniejszego znaczenia. Wazne jest, zeby plyn byl zgodny ze specyfikacja Audi i to wszystko.
  17. Czytajcie ze zrozumieniem : Niewywazone kolo, albo brudna felga nie daja takich objawow...
  18. Wystarczy kliknac w obrazek : 4.2 mg/skok Mozna troche dawke zwiekszyc na 3.2 mg/ skok. Sprobuj na poczatek VAG'iem zrobic adaptacje ile sie da, bez ruszania nastawnika. Kat wyprzedzenia wtrysku nie jest taki tragiczny. Dawke startowa jaka ma kolega szkodnik1 ustawiona? ( piaty kanal )
  19. Jest pod nia O-ring 8x11.5
  20. Ta srube sie wykreca, a w jej miejsce umieszcza sie czujnik zegarowy w czasie ustawiania kata wyprzedznia wtrysku.
  21. To typowy objaw kiepskiego amora
  22. Pompa rzedowa, w podobnej formie, jaka znamy teraz, powstala na poczatku lat 20-tych XX wieku.
  23. Tu akurat nie moge sie zgodzic. W latach 30-tych w silnikach diesla uzywana byla juz z powowdzeniem pompa wtryskowa. (1924 r zastosowano pierwszy raz pompe w MAN-ie). Silnik o ktorym piszesz, powstal duuuuuzooo wczesniej Poza tym, nie do konca byl to pompowtrysk, lecz uklad skladajacy sie wtryskiwacza i osobnej pompy, ktora wytwarzala tylko odpowiednie cisnienie paliwa. Rozwinieciem tej koncepcji bylo pozniejsze uzycie pomp olejowych (tzw. olejarek) do wytwarzania wysokiego cisnienia paliwa.
  24. W 1989 r został zaprezentowany silnik, a od 1990 r kladli go do C3. Pompowtryski to znacznie starsze konstrukcje, niz sie moze wydawac. Juz po II wojnie, na poczatku lat 50-tych XX wieku byly produkowane z powodzeniem silniki z tym systemem zasilania. Przykladem moze byc tutaj CUMMINS.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.