Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_N

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_N

  1. Skrzynia jest tak zbudowana, że nawet na luzie wałki w niej się obracaja, tylko nie ma mechanicznego połączenia pomiedzy kołami zebatymi na wałku, a mechanizmem synchronizator-zamek. W czasie jazdy jak wlaczysz na luz to wałki w skrzyni beda sie i tak caly czasz obracac, tyle ze z roznymi predkosciami. Wałek głowny dostaje napęd od kół, a wałek sprzeglowy od silnika. Jak w czasie jazdy na luzie wcisniesz sprzeglo to tylko zatrzymasz walek sprzeglowy, wałek głowny bedzie sie nadla obracal. W skrzyni jest klikanascie lozysk, ktore moga powodowac halas. Na pierwszy ogien do sprawdzenia lozyska na flanszach półosi.
  2. po to jest forum żeby zapytać, chłop zapytał a widze że tu wszyscy obeznani z wysokim poziomem wiedzy teoretycznej którym nie łaska odpowiedzieć ale za to łaska podkreślić swoje ego. Owszem, forum jest po to, żeby sobie nawzajem pomagac i rozwiazywac problemy, tylko trzeba przestrzegac kilku prostych podstawowych zasad: Wyciag z regulaminu forum: Przed założeniem nowego wątku prosimy sprawdzić, czy podobna dyskusja już się na forum nie toczyła (pomocna tu będzie wyszukiwarka - opcja "Szukaj"). . Trzeba najpierw wlozyc troche wysilku i uzyc opcji zanim sie zalozy kolejny watek z tematem, ktory setki razy sie tutaj na forum powtarza
  3. Myśle, że powinien powstać nowy dział pt: " Błąd 005757, Notlauf, zapieczona geometria", bo juz nie chce sie czytać tych wałkowanych milion razy watkow A wszystkim nowicjuszom obowiazkowo nakazac bezwglednie uzywanie szukajki.
  4. Lukasz_N odpowiedział(a) na diesel1210 temat w 1.9TDI
    http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/jaka-grubosc-uszczelki-zastosowac-silnika-1z-250845/
  5. Lukasz_N odpowiedział(a) na piotrekmuzyk temat w 1.9TDI
    Gdzie robiles pompe? W Środzie, w Gnieznie? Powiem Ci szczerze, ze w naszej okolicy ciezko o dobrego fachowca od TDI. Bylem juz u kilku i nie ma takiego, co by sie najpierw za porzadną diagnostyke zabral, tylko wszyscy od razu pol auta by wyemienili, a efektu zadnego
  6. Nastawnik sie nie wyrabia. Grzebales cos przy pompie ? Kto Ci program robil?
  7. Zalej plynem chlodniczym. Kto leje wode do ukladu chlodzenia ???
  8. W 1Z nie ma sprzęgła alternatora.
  9. www.a4-klub.pl/nadwozie-14/b5-1z-zamek-bagaznika-sie-otwiera-problem-rozwiazany-155987/
  10. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-uchwyt-kubek-zamiast-schowka-przedliftowej-wersji-186279/
  11. AHU nie ma kierownic tylko zawor WG. Czytaj watek, zanim cos napiszesz.
  12. Sprawdz dla pewnosci czy nie jest kółko na wale wyrobione żebyś nie miał przykrej niespodzianki
  13. Jak już to nie klin tylko wpust.
  14. Jeszcze nie widzialem zatartej klapy WG. Prędzej olej w gruszce albo N75 co się potwierdziło. A jesli chodzi o zmienna geometrii i Audi 90KM to raczej AHH niż AHF
  15. Kat wtrysku do sprawdzenia, sprawdz vagiem czy kat nie faluje. bo moze to oznaczać że się kółko przestawiło na wale. Mozesz też dla pewności ustawic rozrząd na znakach dla sprawdzenia.
  16. W AFN nie ma klapy gaszacej, wiec nie ma co przymykac. Diesla nie zalejesz, tak jak PB. Po pierwsze to podlaczenie pod VAG i na poczatek kat wtrysku do sprawdzenia i N109, warto tez zajrzec do rozrzadu. Jak wali na czarno to nie zgadza sie wspolczynnik lambda paliwo-powietrze.
  17. Kolego prawda jest taka, ze na sile probujesz mi mowic i udowodnic, cos, czego nie napisalem. Jak uzywasz opcji "cytat" to najpierw uzyj glowy i przeczytaj ze zrozumieniem, to co chcesz zacytowac. I nie musisz umieszczac cytatu od razu pod cytaowanym postem, tak jak zrobiles to wyzej, co swiadczy dobitnie o tym, ze nie potrafisz uzywac tego narzedzia. Chyba, ze chcesz pomoć takim jak Ty ,co to maja problemy z logicznym zrozumieniem.
  18. Naprawde widzisz gdzies w tej wypowiedzi, cos na temat wymiany czujnika ? Jesli tak, to masz problemy z podzielnoscia uwagi i nie potrafisz czytac i jednoczesnie rozumiec tego, co czytasz.
  19. Nie, najlepiej wymienic czujnik bez logow Widzę, ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem Czy ja gdzies napisalem, ze czujnik ma wymieniac ???
  20. Tak tak "podloncz kompa od kogos kto ma czipsa, to sie kierownice odblokuja i nie beda wyskakiwac błendy :polew: :polew:
  21. Kolego masz problem z czujnikiem cisnienia doladowania G71 i przez to pojawiaja sie te bledy.
  22. Nie trzeba bylo tak od razu ?
  23. Kąt wtrysku rozjechany, stad ropka nie do konca sie spala i dlatego tak kopci.
  24. Tam jest tylko cisniene powietrza, w ktorym znajduja sie pary i skropliny oleju i spalin. Mozesz bez obaw do soboty przekulac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.