Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
[B5 AFN] Zbiornik wyrównawczy czy warto?!
W zasadzie nie powinien sie zapowietrzyc jak odkrecisz tylko wyrownawczy. Ale jakby by trzeba bylo to na wezu do nagrzewnicy jest korek do odpowietrzania ukladu
-
[B5 1Z] Po wymianie wtryskiwaczy nie odpala...
Kolego chcialbys za 200zl miec bestie co asfalt zrywa. Ale tak sie niestety nie da. Jak chcesz poczuc moc to trzeba niestety troche kasy wydac na soft albo mody. Samymi wtryskiwaczami niewiele zyskasz. Skoro piszesz ze nie bedziesz tym autem dlugo jezdzil to ja na Twoim miejscu nie inwestowal bym kasy w cos co nie da widocznych efektow.
-
[B5 1Z] Po wymianie wtryskiwaczy nie odpala...
Można tez pobawic sie w SWAP na VP-37 11mm + wtryski 210
-
[B5 1Z] Dziwne wskazania temperatury płynu chłodzącego
Tak jak Sztomel pisal wczesniej porownaj wskazania z 01 Engine i 17 Instruments na cieplym silniku. Jak beda duze rozbieznosci to bedzie wiadomo ktory czujnik zle podaje wartosc. Z tym ze G2 pokazuje minimalnie 30 st. takze trzeba o tym pamietac jak sie porownuje. Jesli padl by G62 to pojawiaja sie z reguly problemy z rozruchem silnika bo ECU dostaje przeklamane wartosci. G2/G62 jest przy glowicy.
-
[B5 1Z] Po wymianie wtryskiwaczy nie odpala...
Optymalnie w przedziale 2,2 -3,5 mg
-
[B5 1Z] Po wymianie wtryskiwaczy nie odpala...
No wlasnie o tym pisze. Zmieniles z 2 na 2,4 czyli zmniejszyles.
-
[B5 1Z] Po wymianie wtryskiwaczy nie odpala...
Skoro dawke mu zmniejszyles z 2 na 2,4 to nie dziw sie ze na tych wtryskach asfaltu nie zrywa. Wieksze wtryski wklada sie wlasnie po to zeby moc wiecej ropki podlac a nie odwrotnie.
-
[B5 1Z] Dziwne wskazania temperatury płynu chłodzącego
Potwierdzam. Niestety mozliwosci zrobienia testu nie ma
-
[B5 1Z] Po wymianie wtryskiwaczy nie odpala...
Od rzędowej 2.5 pasuja. Inne są przy 2.5 V6
-
[ALL B5] Jaki silnik 1.9tdi: 115KM czy 116KM jest lpszy do tuningu ?
Chodzi o AJM i ATJ. Oby dwa to te same konstrukcje PD.
-
[B5 1Z] ABS Prośba o rozwiązanie problemu
Sam sobie odpowiedziałes na swoje pytanie :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 18:40_________________________________________________
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa z Sharana 110km
Kolego seba1-2 forum chyba sluzy do tego zeby moc wyrazic swoja opinie w danym temacie i prowdzic polemike. To ze mam inne zdanie i podejscie do tej materii niz kolega Kowi87 nie oznacza ze jestem "oporny", bo widze ze Ci się troche pojecia pomylily. Pozdr
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa z Sharana 110km
Ale zeby z 10 zrobic 11 i tak potrzebujesz od niej czesci takze na jedno wychodzi.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa z Sharana 110km
Z tego co piszesz to i tak ta 10 z AFN oddajesz do RG a problem ze stojanem i kostka jest do przejscia takze nie wiem czy jest sens bawic sie w takie przerobki
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa z Sharana 110km
To nie lepiej znalezc od razu 11 i ja wsadzic niz bawic sie z tlokorozdzielaczem i glowica???
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa z Sharana 110km
Jaką przeróbkę??? Jak juz to wsadź pompę od AHH
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa z Sharana 110km
Bedzie pasowac P2P
-
[B7 BLB] Wadliwy egr zaślepienie w którym miejscu?
Jak chcesz miec zrobione jak powinno byc to trzeba go software'owo wyeliminowac
-
[B5 AJM] Przewód gumowy od intercolera
Jezdzic mozna tylko jak cisnienie Ci ucieka w swiat to moze sie batory zrobic i oslabnie ogolnie.
-
[B5 AFN] Problem z odpaleniem po braku paliwa
Nie radze robic takich akcji. Jedyna rada zalac wszystko co mozliwe paliwem, poluzowac przewody wtryskowe, naladowac dobrze akumulator i krecic az paliwo zacznie sie pojawiac.
-
[B5 AFN] Problem z klapą przepustową w przewodach ssania oraz błąd kluczyka.
Tak jak kolega Sztomel pisze praca EGR steruje N18. Jest identyczny z N75 wiec w celu sprawdzenia poprawnosci dzialania mozna smialo zamienic je miejscami.
-
[B5 AHU] Max prędkość 160 km/h
Jak Ci moze wiecej palic jak paliwa nie dostaje??? Pomysl troche logicznie...
-
[B5 AHU] Przepływka
Dlaczego wiekszosc osob na tym forum wychodzi z zalozenia ze jesli w bloku Fault Codes nie ma nic to jest niby wszystko jest ok a jednak pojawiaja sie schody.... Radze najpierw troche pocztac na forum zwlaszcza w dziale Diagnostyka VAG zanim zada sie jakies pytanie a tym bardziej ma zamiar udzielic sie jakiejs odpowiedzi.... Pzdr
-
[ A4 B5 1.9 tdi 90 km 1997] Jakie oznaczenie (prefix) silnika
Cena rozsadna. W 1000PLN spokojnie sie zmiescisz z wszystkim.
-
[B5 AFN] Pomyłka podczas tankowania
Jak sie pobawisz to nawet kolo 6L mozna wlac ale to juz zabawa. Ja leje do pierwszego odbicia tak jak ksiazka nakazuje :> to nie afryka ze do najblizszej stacji 1000km :>