Treść opublikowana przez steve69
-
Świecąca kontrolka awaryinych
Sam siebie ośmieszasz tak pisząc i tłumacząc to jeszcze w ten sposób. Jeśli robisz tyle byków podczas pisania, to może zacznij używać Firefoxa - przeglądarka ta ma wbudowane sprawdzanie pisowni "w locie". Będzie mniej powodów do wstydu... Zrobisz jak chcesz. Z mojej strony EOT. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Świecąca kontrolka awaryinych
Prosisz ludzi o pomoc, a jednocześnie okazujesz zupełny brak szacunku dla innych użytkowników tego forum pisząc niechlujnie, z błędami, nadużywając CapsLocka. Do tego, po zwróceniu (grzecznym) uwagi przez kolegę mily, reagujesz nieuzasadnioną agresją i wrogością. Rób tak dalej, a nikt nie będzie chciał z tobą rozmawiać/pisać... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AWX] Ramiona wycieraczek
Komplet ramion i wycieraczek kupowałem u tego człowieka: http://allegro.pl/listing/user.php?string=AERO+AUDI&us_id=9196568 Po wymianie wreszcie cisza podczas pracy wycieraczek Jak widać, ma na sprzedaż również same pióra. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Jak zapisać logi w Excelu 2010
A sprawdź, czy na C:\ nie masz katalogu Ross-Tech\VAG-COM. U mnie właśnie tam znajduje się program CSVConv.exe. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Zmiana mil na km
Hmmm... U mnie w VAG-u w 17-Instriments nie ma Recode 07. Jest za to Coding-07. Co próbujesz wpisać zamiast obecnego 01001? -- Pozdrawiam. Sławek
-
Czujnik temperatury cieczy chłodzącej
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?161230&viewfull=1#post1916637 -- Pozdrawiam. Sławek
-
Brak podświetlania w radiu audi Concert
Doprowadzisz do radia CAN-y, to i podświetlenie wróci. -- Pozdrawiam. Sławek
-
wymiana wycieraczek
Znaczy, nie potrafisz zdjąć piór? http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?224568&p=2673711&viewfull=1#post2673711 -- Pozdrawiam. Sławek
-
RNS-E a dedykowane radio. Jest co porównywać ?
Z tego co pamiętam ze starego forum, to kolega waldek22 w którymś wątku pisał, że zamówił takie coś i będzie to montował u siebie. Obiecywał, że jak zamontuje, to się pochwali efektami. Na razie cisza... -- Pozdrawiam. Sławek
-
RNS-E a dedykowane radio. Jest co porównywać ?
Nie mam tego sprzętu, ale w opisie aukcji napisano wyraźnie: Obsługa komputer pokładowego między zegarami CAN-BUS - sterowanie radia przyciskami z kierownicy oraz wyświetlanie informacji z radia na zegarach auta Osobiście, gdybym miał wolne 2000 zł i miał wybierać między RNS-E a tym "radyjkiem", to wybrałbym "radyjko" - ma większe możliwości -- Pozdrawiam. Sławek
-
Demontaż plytki z diodami przełącznika świateł
Płytka z diodami siedzi "na wcisk". Trzyma się na drucikach, które wciśnięte są pomiędzy te złote blaszki. http://www.a4-klub.pl/archiwum/index.php?topic=44931.0 -- Pozdrawiam. Sławek
-
cocnert III
Bo to już 3 radio Audi nazwane "Concert" -- Pozdrawiam. Sławek
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Brązowy "-" Niebiesko-szary "+" Po wyciągnięciu ESP z wtyczką, są to 2 górne kabelki. Robiłem to u siebie 2 dni temu - uchwyt kubka i wizytownik świecą jak trzeba -- Pozdrawiam. Sławek
-
Co to za część ?
8D0837779A w 2008r. zostało zastąpione przez 8D0837779C -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Kopie mnie pradem :) specyficzny problem
Ale materiał foteli inny w każdym aucie -- Pozdrawiam. Sławek
-
pomóżcie mi w wymyśleniu trasy
To może zacznij od przeczytania instrukcji obsługi programu. To nie boli... -- Pozdrawiam. Sławek
-
Przestały działać głośniki tył i sub
Wypadałoby napisać jakie auto, jakie radio... Tu masz podobną historię: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?217567 -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL] Klucz do plastików
W VAG ten haczyk ma numer 3370. Takie haczyki robi też firma HAZET - numer 2520-1: -- Pozdrawiam. Sławek
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Y-741U -- Pozdrawiam. Sławek
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Dobierasz wg swojego numeru VIN. -- Pozdrawiam. Sławek
-
pytanie o concert II
Przecież wątek dotyczy Concerta II ... -- Pozdrawiam. Sławek
-
pytanie o concert II
A co ty chcesz tu kodować? Wciskasz klawisz Menu 3 razy (zdaje się) i masz dostęp do FADER. -- Pozdrawiam. Sławek
-
pytanie o concert II
Co zrobisz??? -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Podłokietnik podświetlenie
-- Pozdrawiam. Sławek
-
A4 B7 zaślepka w bagażniku jaki nr
Wszystko zależy od rocznika samochodu i jego numeru VIN. Dla A4 B7 z 2005r.: jeśli między 8E-1-000001 a 8E-5-400000 , to będzie to 8E9863905 MRJ jeśli od numeru 8E-5-400001 , to faktycznie może to być 8E9863905A 1GK Dla A4 B7 z 2006r. i młodszego będzie to 8E9863905A 1GK -- Pozdrawiam. Sławek