Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steve69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez steve69

  1. Tak trochę z innej beczki: czy warto dopłacać i kupować kosz aluminiowy, czy też w zupełności wystarczy tańszy plastikowy? -- Pozdrawiam. Sławek
  2. steve69 odpowiedział(a) na Filutek temat w 1.9TDI
    Nie, nie mylisz się. To ja się pomyliłem. Co do czujnika poziomu/stanu oleju, to masz 2 możliwości: 1J0 907 660 B - do numeru VIN 8E-2-400 000 - cena w ASO 242,33 zł 1J0 907 660 C - od numeru VIN 8E-3-000 001 - cena w ASO 302,21 zł -- Pozdrawiam. Sławek
  3. steve69 odpowiedział(a) na Filutek temat w 1.9TDI
    038 919 081 K - czujnik ciśnienia oleju, 1 styk brąz. Cena w ASO 48,35 zł. -- Pozdrawiam. Sławek
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=81261.msg907884#msg907884 -- Pozdrawiam. Sławek
  5. Przecież możesz to w domu w ciepełku zrobić. Wymontowanie włącznika to dosłownie 15 sekund. -- Pozdrawiam. Sławek
  6. Pewnie padły diody. Lektura, która przyda się przy ewentualnym rozbieraniu i naprawie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44931.msg492543#msg492543 -- Pozdrawiam. Sławek
  7. Czujnik biegu wstecznego/włącznik świateł cofania?... -- Pozdrawiam. Sławek
  8. Toś mnie pocieszył. Szkoda... ;( Skoro mowa o mp3, to jeśli już wstawiać, to raczej jakiś emulator zmieniarki... -- Pozdrawiam. Sławek
  9. To mnie zaniepokoiło: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?208700#post2475166 -- Pozdrawiam. Sławek
  10. Kierownica B6 oryginalnie zamontowana. -- Pozdrawiam. Sławek
  11. Witam. Przeszukując forum natknąłem się na informację, że po zamontowaniu radia Concert III (2 DIN) w A4 B6 nie ma sterowania lewymi przyciskami na kierownicy MF, że działają tylko te z prawej strony (głośniej ciszej). Czy to samo będzie z radiem Symphony III ? Obecnie mam w swoim aucie Concerta II (1 DIN). Audiofilem nie jestem i w zasadzie radio to wystarcza mi w zupełności. Jedyne czego mi w nim brakuje, to możliwości odtwarzania plików mp3. Dlatego zastanawiałem się nad wymianą na Concert III lub Symphony III. Jeśli jednak po wymianie na któreś z nich miałoby zniknąć sterowanie lewymi przyciskami na kierownicy, to chyba sobie odpuszczę. Czy ktoś może rozwiać lub potwierdzić moje wątpliwości? Jeśli ma to jakieś znaczenie, to moje auto jest z maja 2004r. -- Pozdrawiam. Sławek
  12. Według ETKA siłowniki te mają różne numery PR. I tak: 8E1880324 - 4UE,4UF - Air bag for driver and front seat passenger. Driver's and front passenger air bag with front passenger air bag deactivation. 8E1880324A - 4UB - Air bag for NAR. Nie mam pojęcia co to jest to "NAR". -- Pozdrawiam. Sławek
  13. Nawet w instrukcji obsługi jest o tym napisane: Zasady eksploatacji, str. 140 Pasy bezpieczeństwa należy utrzymywać w czystości. Mocne zabrudzenie utrudnia zwijanie się pasów bezwładnościowych. Zabrudzone pasy należy myć tylko łagodnym roztworem mydła, bez wymontowywania ich z samochodu. Uwaga. Przed zwinięciem pasów bezwładnościowych muszą być one całkowicie suche. Ostrzeżenie. Pasów bezpieczeństwa nie wolno czyścić chemicznie, ponieważ środki chemiczne mogą spowodować uszkodzenie tkaniny pasa. Pasy bezpieczeństwa nie mogą również stykać się z płynami żrącymi. -- Pozdrawiam. Sławek
  14. To będzie zdaje się 8Z0 820 535 -- Pozdrawiam. Sławek
  15. Jest możliwe. Jak znajdę, to zaraz napiszę gdzie tego szukać. _________________________________________________ Tutaj sobie sprawdzisz/zmienisz: 77-Telephone -> Adaptation-10 -> Channel 135 -> Read -- Pozdrawiam. Sławek
  16. Według ETKA od 09/2001 do 04/2003 stosowana była listwa uchwytowa o numerze 8E0827576 3FZ -- Pozdrawiam. Sławek
  17. Proszę: -- Pozdrawiam. Sławek
  18. Proszę bardzo: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20727.msg1176559#msg1176559 -- Pozdrawiam. Sławek
  19. Miał. Pewnie pękł ci drut mocujący ten mechanizm wewnątrz fotela. Jak zdejmiesz "plecy" oparcia, to wszystko będziesz miał jak na dłoni. Tu na forum była nawet foto-porada jak sobie z tym poradzić - musisz poszukać. -- Pozdrawiam. Sławek
  20. Jeden i drugi mają takie same numery? -- Pozdrawiam Sławek
  21. Dokładniej rzecz biorąc w instrukcji jest napisane tak: "Przy temperaturach zewnętrznych powyżej 0°C ogrzewanie tylnej szyby wyłącza się samoczynnie po około 10 min." Skoro więc lusterka grzeją razem z szybą, to znaczy, że poniżej 0°C grzeją cały czas, a powyżej 0°C ok. 10 min. -- Pozdrawiam. Sławek
  22. Ale przecież ten komunikat mówi o problemie z silnikiem pozycjonowania klapy centralnej, a nie o problemie z wiatrakiem. Tu trochę więcej szczegółów: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01272 -- Pozdrawiam. Sławek
  23. Chodziło mi o to, czy po podłączeniu sprawdzałeś w VAG-u działanie czujnika: 01-Engine -> Meas.Bloks-08 -> Group 006 i tam w 2 okienku, przy wciskaniu pedału hamulca, ostatnie 2 zera powinny zmieniać się na jedynki ( 000 -> 011 ). Jeśli się nie zmieniają, to prawdopodobnie czujnik jest walnięty. Jak już wspomniał lukaszlsw, jeśli przed montażem tego czujnika próbowałeś przesuwać ten jego "tłoczek", to mogłeś uszkodzić czujnik. -- Pozdrawiam. Sławek
  24. Według ETKA kupiłeś odpowiedni włącznik. Czy po zamontowaniu sprawdzałeś go VAG-iem? -- Pozdrawiam. Sławek
  25. No to gdy pojawi się ta ikona przepalonej żarówki, to naciśnij krótko przycisk "CHECK". Powinien pojawić się na FIS komunikat, który powie o którą dokładnie żarówkę chodzi. -- Pozdrawiam. Sławek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.