Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steve69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez steve69

  1. Chyba tak, bo w dziale Silniki Diesla właśnie odpowiedział na post z 2006r. -- Pozdrawiam. Sławek
  2. 8D0 260 805 D 1/05/2004 został wycofany i zastąpiony przez 8D0 260 805 M -- Pozdrawiam. Sławek
  3. Aleś kotleta odgrzał - odpowiadasz na post z 2008r. -- Pozdrawiam. Sławek
  4. ETKA pokazuje 2 możliwości: 8D0 260 805 M lub 8D0 260 805 MX -- Pozdrawiam. Sławek
  5. O tym mówisz?: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=129721.msg1552469#msg1552469 Różnie: Nokia, Siemens, Sony Ericsson... -- Pozdrawiam. Sławek
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=180758.msg2120060#msg2120060 -- Pozdrawiam. Sławek
  7. Zdaje się, że kolega Fufel miał podobną usterkę: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=40143.msg491911#msg491911 Będzie jednak problem z kontaktem, bo ostatni raz logował się na forum w grudniu 2009r. -- Pozdrawiam. Sławek
  8. Tutaj powinieneś znaleźć odpowiedzi na swoje pytania: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16500/P0116/000278 -- Pozdrawiam. Sławek
  9. Jeśli jesteś pewny na 100%, że to wina luźnych styków, to oczywiście można to polutować, tylko ostrożnie z temperaturą, bo możesz przegrzać... -- Pozdrawiam. Sławek
  10. lub 0000 -- Pozdrawiam. Sławek
  11. Te włączniki, mimo że z wyglądu takie same, różnią się jednak "zawartością". Tak więc dla ciebie tylko 8E0941531A -- Pozdrawiam. Sławek
  12. Zacznij od sprawdzenia wiązki i wtyczki czujnika G2/G62 oraz samego czujnika. Termostat na razie zostaw w spokoju. -- Pozdrawiam. Sławek
  13. Jeśli masz dostęp do VAG-a, to wchodząc w: 77-Telephone -> Adaptation-10 -> Channel 135 -> Read sprawdzisz jaki kod masz ustawiony. -- Pozdrawiam. Sławek
  14. Udało mi się w miarę wyprostować linkę i wprowadzić ją z powrotem na swoje miejsce w tej rolce. Niestety, mimo że druty nie popękały, to jednak przy otwieraniu i zamykaniu okna chrobocze nadal. Widocznie uszkodziły się bieżnie linki, te na obwodzie rolki. Obawiam się, że mogę trafić coś w niewiele lepszym stanie niż ten mój. Z drugiej strony, płacić w ASO za nowy mechanizm 417zł, to "trochę" drogo... Tak czy inaczej trzeba będzie poszukać sprawnego mechanizmu. -- Pozdrawiam. Sławek
  15. 4D0959459 to osłona wtyczki od przełącznika termicznego. Według ETKA: 4D0959459 -> 443959459B -> 321959459 -> 191959459 -> 867972525B ("->" oznacza "zamieniono" ) -- Pozdrawiam. Sławek
  16. A jednak śruba nr 10 nie znajduje się pod piankową wytłoczką, tylko pod plastikową maskownicą mocowania lusterka: Dla ułatwienia pracy innym, którzy będą w przyszłości demontowali ramę okna dodam, że aby wyciągnąć ramę należy odczepić w 4 miejscach (1 plastikowy dziurkowany pasek, 1 spinka i 2 mocowania taśmą) wiązkę idącą od lusterka do silniczka mechanizmu podnoszenia szyby, zakończoną jasno-brązową wtyczką. Tutaj sama wtyczka: Tutaj miejsce, w którym normalnie jest wyprowadzona/zamocowana: A tutaj winowajca moich kłopotów z otwieraniem okna: Teraz pytanie do znawców: czy to jest jeszcze do uratowania, czy jednak w grę wchodzi wyłącznie kupno nowego mechanizmu? -- Pozdrawiam. Sławek
  17. Witam. Dzisiaj, podczas otwierania przedniego okna pasażera usłyszałem bardzo nieprzyjemne chrobotanie. Widać, że silniczek ma ciężko, bo przy zamykaniu szyba potrafi się cofać do dołu. Dopiero krótkimi skokami udało się okno zamknąć. Próbowałem parę razy i efekt jest taki sam. Postanowiłem zajrzeć do środka. Z tapicerką nie było problemu. Natomiast nie bardzo wiem jak wyjąć ramę okna? Otóż nie zgadza mi się liczba pokazanych w instrukcji śrub, które trzeba wykręcić, z tymi które mam faktycznie u siebie. Według instrukcji należy wykręcić 7 śrub: 7(x2), 4, 8, 10, 6, 9. Czy dobrze rozumiem, że jedna ze śrub nr 7 jest pod głośnikiem, więc trzeba go zdemontować? A tak to wygląda u mnie (silnik jeszcze przykręcony): Gdzie u mnie jest śruba nr 10 ? _________________________________________________ I już wszystko jasne. Nad śrubą nr 9 jest u mnie taka gąbkowa wytłoczka - trzeba ją wyciągnąć/oderwać. Pod spodem jest właśnie śruba nr 10 :> -- Pozdrawiam. Sławek
  18. Prościzna :> : -- Pozdrawiam. Sławek
  19. steve69 odpowiedział(a) na dk21 temat w 1.9TDI
    Nie, to nie ten. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=180758.msg2120060#msg2120060 PS. Forumowa wyszukiwarka bardzo ułatwia życie. -- Pozdrawiam. Sławek
  20. Szukaj programu serwisowego samochodów grupy VAG o nazwie ELSA. -- Pozdrawiam. Sławek
  21. Gdybyś zapoznał się z FAQ działu "Układ Elektryczny", to byś już wiedział... -- Pozdrawiam. Sławek
  22. steve69 odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Odnoszę wrażenie, że czytałeś ten wątek jedynie "po łebkach". Inaczej wiedział byś, że chodzi nie tylko o to, że "szura", ale również o to, w jakich okolicznościach: Zdecydowana większość tu piszących (m.in. i ja) szuka przyczyn metalicznego szurania słyszalnego, gdy silnik schodzi z obrotów (po wciśnięciu sprzęgła przy zmianie biegów lub po przygazówce na luzie). Słychać to gdzieś z okolic turbiny. Szuranie znika, gdy odepnie się od turbiny wężyk podciśnienia, lub podreguluje długość sztangi turbiny. Jednak wymiana/regeneracja samej turbiny nie powoduje likwidacji tego odgłosu (u jednych zniknęło, u innych nie). W większości przypadków szuranie pojawiło się po wymianie oleju i filtrów. Odgłos szurania słyszalny jest bardziej na zimnym silniku. Po rozgrzaniu silnika prawie tego nie słychać. Ciekawe jest to, że szuranie nie występuje stale. Bywają okresy, że zanika, by pojawić się ponownie za jakiś czas. -- Pozdrawiam. Sławek
  23. W B6 tylko VAG. -- Pozdrawiam. Sławek
  24. 8E1880324 - element hamul. z przełącznikiem oświetlenie schowka -- Pozdrawiam. Sławek
  25. Obrazek pochodzi z programu serwisowego samochodów grupy VAG o nazwie ELSA. Chodzi ci o instrukcję obsługi? Jeśli tak, to zdaje się, że ktoś tu na forum zamieszczał wersję elektroniczną tejże. -- Pozdrawiam. Sławek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.