Treść opublikowana przez steve69
-
Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
Poszło na PW -- Pozdrawiam. Sławek
-
Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
Wysłane, sprawdź swoje PW -- Pozdrawiam. Sławek
-
Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
Właśnie przetestowałem to u siebie - gdy mamy otwarte okienko "identyfikacja pojazdu" (rysunek nr 2 z mojego postu wyżej) należy kliknąć ikonę drukarki (tę nad przyciskiem "OBROBKA"). -- Pozdrawiam. Sławek
-
Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
wziąć, wziąć, wziąć, wziąć !!! :bicz3: A ETKA jest np. tutaj : http://peb.pl/inne-programy/122194-rapidshare-etka-7-a.html Polecam wersję Tecar Forum. Program sam sprawdza, czy są jakieś nowe aktualizacje i w razie czego je ściąga (ostatnia aktualizacja ma nr 766). -- Pozdrawiam. Sławek
-
Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
Uruchamiasz program ETKA W okienku "SZUKAJ ID POJAZDU" (zaznaczone na czerwono) wpisujesz swój VIN: Zatwierdzasz Enterem. Pokazuje się następne okienko - klikasz "INFO" Pokazuje się okienko z kodami wyposażenia samochodu: -- Pozdrawiam. Sławek
-
Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
ETKA -- Pozdrawiam. Sławek
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W B6 odbiornik jest w tylnym zderzaku (czy w B5 jest tak samo - nie wiem): -- Pozdrawiam. Sławek
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To kwestia wyposażenia samochodu A tutaj wątek na ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1641.0 -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Wyciągnięcie zapalniczki
Witam. Mam nadzieję, że o to chodziło: -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Co oznacza migający "!" na blacie?
Sorry za jakość, ale w tej chwili tylko takie mogę dać: -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Jak zdjąć osłonę oświetlenia ?
Niestety nie jest. Ale jego konstrukcja jest na tyle prosta, że domowym sposobem na pewno coś sobie przystosujesz -- Pozdrawiam Sławek
-
[B6 AVF] Jak zdjąć osłonę oświetlenia ?
-- Pozdrawiam Sławek
-
[ALL B6] Zmiana oleju z syntetyka na półsentyk
-> Klikasz w "Profil" -> Potem po lewej stronie w małym okienku "Dane publiczne" -> Następnie na dole z rozwijalnej listy "Silnik" wybierasz swój model -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Nie mogę otworzyć z zewnątrz drzwi pasażera :/
-- Pozdrawiam. Sławek
-
zestaw głośnomówiacy
Czy Twój zestaw posiada bluetooth'a? Jeśli tak, to można korzystać z zestawu za pomocą innych, nowszych telefonów, nie posiadając dedykowanego im adaptera. Tutaj możesz poczytać o moich bojach z takim właśnie zestawem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=96186.0 Oczywiście, jeśli znajdziesz gdzieś (dokupisz) odpowiedni adapter, do dojdzie Ci dodatkowo możliwość ładowania telefonu w czasie jazdy. Tyle tylko, że te adaptery są paskudnie drogie... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
tu: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1312688.html lub tu: http://www.my-navia.pl/viewforum.php?f=165 - wpisz w wyszukiwarkę na dole "navroad 360" -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Instalowanie podłokietnika
8E0 864 283 A -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Instalowanie podłokietnika
Bez wcześniejszego demontażu tunelu/konsoli chyba się nie obejdzie: -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B5 AFN] Czyszczenie tapicerki
A ja coraz poważniej myślę o zakupie jakiegoś odkurzacza piorącego KARCHERA, np SE 4001. Kosztuje to niemało ( ok. 700zł ) , ale przy mojej beżowej tapicerce sprawdzi się chyba najlepiej, a i w domu się przyda do prania dywanów. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Podłokietnik przedni
Podaj swój nr VIN - będzie łatwiej. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
Przypomnę to, o czym już w innym wątku pisałem. Nie tak dawno (14.06.2009) Lark zaliczył porządną wpadkę: http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=10786 W skrócie: w urządzeniach były inne moduły GPS niż to wynikało ze specyfikacji (miały być SIRF Star III, a było MSTAR). Okazało się, że przyczyną problemu jest niewłaściwe przeliczanie daty przez chipset urządzenia GPS i przez parę dni większość Larków nie widziała satelitów, a co za tym idzie nie działały na nich żadne programy do nawigacji. Lark na początku durnie się tłumaczył, że było to spowodowane pracami konserwacyjnymi przy satelitach... Na pytanie "Dlaczego zatem nawigacje innych producentów działają?" nie umieli już odpowiedzieć. Po paru godzinach do centrali Larka nie można już było się w ogóle dodzwonić - albo zajęte, albo nikt nie odbierał. Dopiero po (zdaje się) 2 dniach udostępnili jakąś łatkę likwidującą wadliwe działanie modułu GPS. Podobno Lark zadbał o to, by w ich urządzeniach sytuacja się już nie powtórzyła, ale niesmak jednak pozostał... Sam używam Mio P560 z Automapą i chwalę to sobie. :> -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
Jesteś pewien, że tylnej, a nie przedniej? -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AWX] Kontrolka silnika
Znaczy: * nie masz jej w ogóle? * czy też masz, ale się nie zapala? Jeśli kontrolka jest, tylko się nie świeci, a ty masz dojście do VAGa, to zrób test kontrolek i wtedy będzie wiadomo, czy kontrolka jest sprawna. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Jaki kolor tapicerki
ETKA wypluła takie dane: ------------------------ oznaczenie modelu audi a4 1,9 tdi model A4 ograniczenie 8E-1-000 001 >> 8E-5-400 000 rok mod. 2004 typ handlowy 8E20NH numer nadwozia WAUZZZ8E54A042680 numer silnika AVF numer skrzyni biegów GJA numer napedu osiowego SA wyposażenie LA (soul (czern)) kolor dachu F5 kolor zewnetrzny F5 (szary delphin-metalik) numer koloru: X7Z data produkcji 11.07.2003 siedzenia alcantra/skora kolor tapicerki soul (czern) -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Jaki kolor tapicerki
Nie "zjadłeś" przypadkiem jednej cyferki w numerze? Bo u mnie ETKA krzyczy: "Numer podwozia jest nieważny"... -- Pozdrawiam.