Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steve69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez steve69

  1. A tutaj wątek na ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1641.0 -- Pozdrawiam. Sławek
  2. :> Wygląda na to, że właśnie dołączyłeś do ekskluzywnego grona posiadaczy zegara sterowanego radiowo... -- Pozdrawiam. Sławek
  3. steve69 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    -- Pozdrawiam. Sławek
  4. Probowalem, nie chce wyjsc. A po drugie to chyba nic mi to nie da, trzeba sie dostac do srodka do fotela. Może to trochę pomoże?: -- Pozdrawiam. Sławek
  5. Naprawdę nie rozumiem, czemu po tych wszystkich przejściach z ASO, nie odwiedziłeś jeszcze Rzecznika Praw Konsumenta? Sam przecież piszesz, że teraz to nawet nie chcą z Tobą rozmawiać... -- Pozdrawiam. Sławek
  6. O to chodziło?: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24989.0 -- Pozdrawiam. Sławek edit: 2009.09.14 22:09 No tak... GRazny mnie ubiegł --
  7. Mea culpa, pomyłka przy wklejaniu linka. Już poprawiłem. -- Pozdrawiam. Sławek
  8. http://tinyurl.com/l6phxm -- Pozdrawiam. Sławek
  9. :> -- Pozdrawiam. Sławek
  10. Tak z ciekawości poszukałem i na temat 8E1959801B w ETKA znalazłem tylko to: -- Pozdrawiam. Sławek
  11. -- Pozdrawiam. Sławek
  12. Czy takie rzeczy można robić również na klimatroniku w A4 B6 ? Pytam, bo próbowałem robić to zgodnie z powyższym przepisem i nic mi się nie zmieniało na wyświetlaczu... -- Pozdrawiam. Sławek
  13. A ja jestem za cięciem cytatów... -- Pozdrawiam. Sławek
  14. Mam nadzieję, że pomoże... -- Pozdrawiam. Sławek
  15. 1Z Patrz mój post wyżej -- Pozdrawiam. Sławek
  16. Po wklepaniu VIN do ETKA program twierdzi, że silnik to 1Z -- Pozdrawiam. Sławek
  17. Dzięki wielkie za to wyjasnienie Wreszcie wiem co jest grane -- Pozdrawiam. Sławek
  18. Owszem, niestety brak jakiegokolwiek efektu... Edit: A jednak działa, chociaż nie "rozgryzłem" jeszcze wedle jakiej reguły - bo raz mi się udaje rozjasnić/sciemnić, a za moment już nie potrafię tego powtórzyć... -- Pozdrawiam. Sławek
  19. To samo mam i ja. Poczytaj to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=87194.0 -- Pozdrawiam. Sławek
  20. Witam. Robię dokładnie tak jak jest w instrukcji: ale efektów brak. Choćbym nie wiem ile razy naciskał "+" lub "-", to nic się nie zmienia. Wygląda to tak, jakby natężenie podświetlenia było ustawione "na sztywno". Przyciski są sprawne i działające, bo np. nie ma problemu z ustawieniem godziny i daty. Miał ktoś podobny przypadek? Można jakoś przywrócić tę regulację? -- Pozdrawiam. Sławek
  21. Całość liczy sobie 438 stron. -- Pozdrawiam. Sławek
  22. steve69 odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Nie wiem jak jest w B5, ale w B6 spokojnie odpalisz silnik z tego 3 plastikowego (u mnie przynajmniej nie ma z tym najmniejszego problemu). Czyli w tym plastikowym również jest chip... -- Pozdrawiam. Sławek
  23. Ufffff... Ulżyło mi... Przed chwilą wybiłem szpilkę blokującą grot i z samym tylko "żelastwem" poszedłem do samochodu zrobić ostateczny test. Okazało się, że przy próbie uruchomienia silnik zaskakuje tylko na ok. 1 sekundę i zaraz gaśnie. Kilka podejść dało taki sam efekt - silnik nie chce pracować. Po złożeniu kluczyka z powrotem do kupy motorek zaskoczył i dalej już pracował bezproblemowo. Chyba jednak mam immobilizer :> Zastanawiam się tylko, dlaczego zamiast kontrolki "immo" na desce mam kontrolkę niskiego ciśnienia w oponach? Pozdrawiam. Sławek
  24. Czy takie odłączenie samego grota od reszty to coś skomplikowanego? Chciałbym się ostatecznie przekonać, czy mam immo, czy też nie... Przyglądałem się swojemu kluczykowi wczoraj i wygląda na to, że jest on zamocowany za pomocą jakiejś szpilki/pręcika. Czy da się to rozebrać tak, by potem bezproblemowo ponownie złożyć wszystko do kupy? Najbliższa ASO to 130km ode mnie w Warszawie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.