Treść opublikowana przez steve69
-
[B7 BLB] Antena radiowa i słaby odbiór
A tutaj wątek na ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1641.0 -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B7 BLB] Antena radiowa i słaby odbiór
:> Wygląda na to, że właśnie dołączyłeś do ekskluzywnego grona posiadaczy zegara sterowanego radiowo... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 1,9] Utrata mocy - rozwiazanie.
-- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Jak zdemontować zagłowek w fotelu pasażera
Probowalem, nie chce wyjsc. A po drugie to chyba nic mi to nie da, trzeba sie dostac do srodka do fotela. Może to trochę pomoże?: -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
Naprawdę nie rozumiem, czemu po tych wszystkich przejściach z ASO, nie odwiedziłeś jeszcze Rzecznika Praw Konsumenta? Sam przecież piszesz, że teraz to nawet nie chcą z Tobą rozmawiać... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B7] Problem z znalezieniem
O to chodziło?: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24989.0 -- Pozdrawiam. Sławek edit: 2009.09.14 22:09 No tak... GRazny mnie ubiegł --
-
[ALL] GoodYear & Dunlop
Mea culpa, pomyłka przy wklejaniu linka. Już poprawiłem. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL] GoodYear & Dunlop
http://tinyurl.com/l6phxm -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Pytanie o numer sterownika elektrycznej szyby
:> -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Pytanie o numer sterownika elektrycznej szyby
Tak z ciekawości poszukałem i na temat 8E1959801B w ETKA znalazłem tylko to: -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AKE] Demontaż przedniej lewej lampy
-- Pozdrawiam. Sławek
-
[B5 AJM] Zbyt wysoka temperatura płynu chłodzącego
Czy takie rzeczy można robić również na klimatroniku w A4 B6 ? Pytam, bo próbowałem robić to zgodnie z powyższym przepisem i nic mi się nie zmieniało na wyświetlaczu... -- Pozdrawiam. Sławek
-
Wymiana tylnej belki oraz tulei belki w Audi A4 B5
A ja jestem za cięciem cytatów... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B5 AVG] Schemat dolnej osłony silnika i skrzyni-prośba
-- Pozdrawiam. Sławek
-
Zatrzaśnięty schowek jak otwozyć ?
Mam nadzieję, że pomoże... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B5 ALL] Pomoc w rozszyfrowaniu typu silnika
1Z Patrz mój post wyżej -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B5 ALL] Pomoc w rozszyfrowaniu typu silnika
Po wklepaniu VIN do ETKA program twierdzi, że silnik to 1Z -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Czy mój samochód ma immobilizer?
Dzięki wielkie za to wyjasnienie Wreszcie wiem co jest grane -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Brak regulacji podświetlenia wskaźników.
Owszem, niestety brak jakiegokolwiek efektu... Edit: A jednak działa, chociaż nie "rozgryzłem" jeszcze wedle jakiej reguły - bo raz mi się udaje rozjasnić/sciemnić, a za moment już nie potrafię tego powtórzyć... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Kłopoty z immobilizerem
To samo mam i ja. Poczytaj to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=87194.0 -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Brak regulacji podświetlenia wskaźników.
Witam. Robię dokładnie tak jak jest w instrukcji: ale efektów brak. Choćbym nie wiem ile razy naciskał "+" lub "-", to nic się nie zmienia. Wygląda to tak, jakby natężenie podświetlenia było ustawione "na sztywno". Przyciski są sprawne i działające, bo np. nie ma problemu z ustawieniem godziny i daty. Miał ktoś podobny przypadek? Można jakoś przywrócić tę regulację? -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Symbol jedynki na FIS'ie
Całość liczy sobie 438 stron. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Nie wiem jak jest w B5, ale w B6 spokojnie odpalisz silnik z tego 3 plastikowego (u mnie przynajmniej nie ma z tym najmniejszego problemu). Czyli w tym plastikowym również jest chip... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Czy mój samochód ma immobilizer?
Ufffff... Ulżyło mi... Przed chwilą wybiłem szpilkę blokującą grot i z samym tylko "żelastwem" poszedłem do samochodu zrobić ostateczny test. Okazało się, że przy próbie uruchomienia silnik zaskakuje tylko na ok. 1 sekundę i zaraz gaśnie. Kilka podejść dało taki sam efekt - silnik nie chce pracować. Po złożeniu kluczyka z powrotem do kupy motorek zaskoczył i dalej już pracował bezproblemowo. Chyba jednak mam immobilizer :> Zastanawiam się tylko, dlaczego zamiast kontrolki "immo" na desce mam kontrolkę niskiego ciśnienia w oponach? Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Czy mój samochód ma immobilizer?
Czy takie odłączenie samego grota od reszty to coś skomplikowanego? Chciałbym się ostatecznie przekonać, czy mam immo, czy też nie... Przyglądałem się swojemu kluczykowi wczoraj i wygląda na to, że jest on zamocowany za pomocą jakiejś szpilki/pręcika. Czy da się to rozebrać tak, by potem bezproblemowo ponownie złożyć wszystko do kupy? Najbliższa ASO to 130km ode mnie w Warszawie...