Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vini

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vini

  1. Vini odpowiedział(a) na wyder temat w Audi A4 B6
    za 1200 masz xenony http://www.allegro.pl/item890781154_audi_a_4_a4_a_4_2002r_ksenony_ksenon_xenony_xenon.html
  2. Vini odpowiedział(a) na Vini temat w Audi A4 B6
    pewnie takie ci sie podobają http://cgi.ebay.de/Klarglas-LED-Rueckleuchten-Audi-A4-8E-kombi-avant-chrom_W0QQitemZ230426187914QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item35a678988a
  3. Vini opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    co sądzicie o takich lampach do avanta?i szukam też zdjęć avantów z ledami,chciałbym jakieś zapodać ale żeby nie robić festynu http://cgi.ebay.de/JOM-Rueckleuchten-Audi-A4-B6-Avant-01-04-LED-Rot-Klar_W0QQitemZ180453214538QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item2a03d9894a
  4. potwierdzam
  5. Witam powoli zaczynam szukać opon na lato w rozmiarze 225/50/16 i zastanawiam sie które lepsze :Yokohama C DRIVE AC 01 225/50R16 92 czy Yokohama V550 225/50/R16 96 czy Toyo Proxes T1-R 225/50/R16 92
  6. zapodałbyś linka
  7. co sądzicie o takich lampkach do szarego avanta? http://cgi.ebay.de/LED-RUCKLEUCHTEN-KLARGLAS-AUDI-A4-S4-8E-AVANT-SCHWARZ_W0QQitemZ190353612668QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item2c51f59f7c
  8. to mój pażdzioch,a Fasttjuning to http://www.fasttuning.eu/ nie to żebym sie tłumaczył :>
  9. mój koleżka obszywał na Jagiellońskiej-solidna robota,cena 150zł
  10. hehe z twojego nie chciało chociaż nieźle się nagrzał ja skrobałem nożem(z wyczuciem żeby nie podrapać szyby) a klej usuwałem rozpuszczalnikiem nitro(i szmatą)-benzyna ekstrakcyjna jest słaba,straszna mordęga.Warto jest mieć suchą szmate i płyn do mycia szyb żeby usunąć resztki rozmazanego kleju.Podobno ładnie schodzi jak się nagrzje porządnie np opalarką ale nie miałem akurat dostępu
  11. podłączam się do pytania, a przy okazji znacie może kogoś w Warszawie kto mi zamontuje navi(tyle że mam radio 1 din)ja rozsądną cenę i dobrze :gwizdanie:
  12. W Warszawie ostatnio na topie są japończyki głównie toyoty,niemcom dali spokój
  13. chciałbym się przywitać,mimo że jeszcze nie mam bryki ale jestem chory na ładną B6,pieniążki są więc kwestia czasu :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.