Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piterex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piterex

  1. Robert pięknie jedzie
  2. Sylwusia :gwizdanie: http://www.youtube.com/watch?v=q9sQcC9V4EE cz.1 http://www.youtube.com/watch?v=N-QduS1T2E4 cz.2
  3. U mnie ostatnio miałem taki objaw, dochodził do 3 tys. i koniec - okazało się , że miałem dziurawy zbiorniczek podciśnienia... Ale to można gdybać , podjedź na VAGA i będzie wszystko jasne. 160 km/h tym silnikiem to z palcem w d....
  4. Przepalony olej po frytkach - to jest myśl...
  5. Ja mam przejechane na Febi 25.000 km - i nic się nie dzieje ... Kupowałem na Allegro.
  6. Jak moc jest - to tradycyjnie filtr odmy... Ten typ tak ma.
  7. Ja też mam do nich sentyment
  8. No to komu teraz kibicujemy....?
  9. Niech chłopaki wracają do domu i dla pokrzepienia zagrają z KS Kozia Wólka.
  10. Jeśli mocno kopci na biało podczas postoju - to na bank odma. Ale ten niebieskawy kolorek
  11. Nie moge :polew: :polew: :polew:
  12. O w morde
  13. Ale żenua...
  14. No to Polak nawalił bramek - tylko nie w tą co trzeba... Łukasz -
  15. No to troche koni poszło gdzieś w pole...
  16. A jak masz jeszcze szerokie kapcie i większą fele... :gwizdanie:
  17. Właśnie czytałem w Angorze - ceny Pb : Wenezuela 1 l - 7 gr. Iran 1 l - 23 gr. Libia 1l - 28 gr. A u nas bez wszelkich podatków 1l -2,13 zł.
  18. Panowie jak się robi benzyna taka tania - to czas sie przesiąść na benzyne w V8
  19. Mi po mieście spala 9 -9,5 l/100 km.do 11 w zimie po mieście , żeby spalał 7,5 l musiałbym go bardzo delikatnie traktować , a ja nie należe do tych osób. W trasie natomiast jest spora różnica 6-7 l/100 km. Serwis nie jest niestety tani - ale ja strasznie dbam - o samochodzik....Olej co 10 -12 tys. syntetyk wszystkie filtry -powietrza, oleju , paliwa ,dwa razy w roku (nieważne jaki przebieg). Jak coś stuka puka to do wymiany. No i prawie od roku poza wymianami oleju i filtrów - nic nie dokładam - a ta kultura pracy V6... :th:
  20. Przerabiałem ten temat u siebie - jak masz wymieniony filtr odmy , to musisz wymienić uzczelki pod deklami zaworów. Jak był zapchany filtr to zwiększone ciśnienie oleju rozszczelniło dekle. Jednym słowem stare uszczelki poszły się rypać... kup nowe tylko ori w salonie ,bo ja kupiłem podróby, które okazały się droższe od orginalnych i po miesiącu zaczęło ciec od nowa. Teraz jeżdże od pół roku i jest OK. Wszystko oczywiście pod warunkiem , że wymienili Ci filtr odmy...
  21. Już ze mnie taki mały filmowiec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.