Treść opublikowana przez Piterex
-
Formuła 1 2008
Robert pięknie jedzie
-
Strefa Śmiechu
Sylwusia :gwizdanie: http://www.youtube.com/watch?v=q9sQcC9V4EE cz.1 http://www.youtube.com/watch?v=N-QduS1T2E4 cz.2
-
2.5TDI v6 150 KM Automat a Vmax.
U mnie ostatnio miałem taki objaw, dochodził do 3 tys. i koniec - okazało się , że miałem dziurawy zbiorniczek podciśnienia... Ale to można gdybać , podjedź na VAGA i będzie wszystko jasne. 160 km/h tym silnikiem to z palcem w d....
-
2.5 tdi v6 z audi a4 2000rok a olej roslinny?
Przepalony olej po frytkach - to jest myśl...
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
Ja mam przejechane na Febi 25.000 km - i nic się nie dzieje ... Kupowałem na Allegro.
-
[B5 AFB] Dymienie z wydechu na biało
Jak moc jest - to tradycyjnie filtr odmy... Ten typ tak ma.
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
Ja też mam do nich sentyment
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
No to komu teraz kibicujemy....?
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
Pokrywacz
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
Roger
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
No i po ptokach
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
Niech chłopaki wracają do domu i dla pokrzepienia zagrają z KS Kozia Wólka.
-
[A6 AFB] Auto kopci - proszę o pomoc
Jeśli mocno kopci na biało podczas postoju - to na bank odma. Ale ten niebieskawy kolorek
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
3:1 dla Chorwatów
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
Nie moge :polew: :polew: :polew:
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
O w morde
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
Ale żenua...
-
[ALL] NIEMCY - POLSKA
No to Polak nawalił bramek - tylko nie w tą co trzeba... Łukasz -
-
[B6 AKE] Audi A4 2,5TDi kontra Saab 93 2,2Tid
No to troche koni poszło gdzieś w pole...
-
[B6 AKE] Audi A4 2,5TDi kontra Saab 93 2,2Tid
A jak masz jeszcze szerokie kapcie i większą fele... :gwizdanie:
-
Ceny paliwa marzec 2026
Właśnie czytałem w Angorze - ceny Pb : Wenezuela 1 l - 7 gr. Iran 1 l - 23 gr. Libia 1l - 28 gr. A u nas bez wszelkich podatków 1l -2,13 zł.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Panowie jak się robi benzyna taka tania - to czas sie przesiąść na benzyne w V8
-
2.5TDI 150KM Aż tak źle z nim?
Mi po mieście spala 9 -9,5 l/100 km.do 11 w zimie po mieście , żeby spalał 7,5 l musiałbym go bardzo delikatnie traktować , a ja nie należe do tych osób. W trasie natomiast jest spora różnica 6-7 l/100 km. Serwis nie jest niestety tani - ale ja strasznie dbam - o samochodzik....Olej co 10 -12 tys. syntetyk wszystkie filtry -powietrza, oleju , paliwa ,dwa razy w roku (nieważne jaki przebieg). Jak coś stuka puka to do wymiany. No i prawie od roku poza wymianami oleju i filtrów - nic nie dokładam - a ta kultura pracy V6... :th:
-
[B5 AFB] Filtr odmy - wymiana ?
Przerabiałem ten temat u siebie - jak masz wymieniony filtr odmy , to musisz wymienić uzczelki pod deklami zaworów. Jak był zapchany filtr to zwiększone ciśnienie oleju rozszczelniło dekle. Jednym słowem stare uszczelki poszły się rypać... kup nowe tylko ori w salonie ,bo ja kupiłem podróby, które okazały się droższe od orginalnych i po miesiącu zaczęło ciec od nowa. Teraz jeżdże od pół roku i jest OK. Wszystko oczywiście pod warunkiem , że wymienili Ci filtr odmy...
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
Już ze mnie taki mały filmowiec