Treść opublikowana przez wojci
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Powiedział ten co chciał lagunę kupić wojci a nie lepiej coś typu VW touran? bniech bierz scenica, te bym go wział touran nie na moją kieszeń i jak parzę na mobile.de i audoscout24.ch to scenic mają zazwyczaj nalatane tak 120-150 tys km a zafira od 200-400tys km dziś wstępnie dogadałem sprzedaż mojej a4 ;( bo masakrycznie potrzebuję miejsca w aucie a w a4 go nie ma niestety
-
Mają ludzie fantazje :)
na prawdę dobre
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Widzę nastroje luźne a ja dopiero zaczynam pracę. Mam do was pytanie, szukam następcy mojej A4 i może ktoś z was ma doświadczenia z Oplem Zafirą lub Reanult Grand Scenic? Na co w tym autach zwrócić uwagę oprócz klepanych blach?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wykryje, wykryje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
może stąd ta okazyjność, oby nie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja jaki już jestem na wulkanizacji to na Orkana pod galerią, jeszce nic mi nie spaprali. A dobre przyrządy to jakie? Ważniejsze żeby operator maszyny miał głowę na karku i pojęcie o tym co robi a nie nowoczesność sprzętu
-
Laptop do progrmów CAD
dzięki za fachową pomoc szczerze mówiąc myślałem o tym: http://allegro.pl/laptop-dell-xps-l702x-i7-2670qm-8gb-gt555-3gb-jbl-i2222288203.html W pracy siedzę na Dell Precision T1600 na SW, dodatkowo na Inventorze pracuję na składaku Core 2 Duo E4500 Gigabyte 965P-DS3, Palit Geforce 8600GT, 4GB ram 800MHZ i jeszcze do niedawna dawał radę, ale w poprzednim roku miałem dużo zleceń i chyba go zajechałem, bo pracuje teraz z trudem, ale muszę przyznać, że w porównaniu do dobrych jednostek HP Workstation na których pracowałem mój domowy składak śmigał przyzwoicie, dlatego szukałem wśród "cywilnych" modeli ale w dobrej konfiguracji. Muszę w takim razie to przemyśleć
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
www.skn-tuning.pl/ oni chyba się tym zajmują
-
Laptop do progrmów CAD
no ostatni wymiata to prawda, ale bez OS i ew Blu-ray
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
a co mają jakiś specjalny olej czy jak? bo na ich stronie nic nie piszą o olejach albo nie widzę
-
Pomoc przy złożeniu kompa do domu
obudowa za 40zł?? ja kupiłem taką i teraz słyszę ją drżącą w całym mieszkaniu, cieniutkie blachy i wibruje jak cholera a na takim zasilaczu będzie chodził, ja mam podobny zestaw z C2duo 4GB RAm i 3 HDD i przy pełnym obciążeniu nigdy mu prądu nie zabrakło
-
Laptop do progrmów CAD
Może ktoś z was pracuje jako projektant/konstruktor na programach CAD 3D? Muszę zmienić komputer do pracy właśnie w takim środowisku, a aktualnie użytkowany odmawia posłuszeństwa, zajechałem go już chyba. Muszę przesiąść się na komputer mobilny. Nie obserwuję ostatnio rynku hardware'u mobilnego i nie wiem jak z wydajnością u kart graficznych np GeForce GT 525M. Do tej pory pracowałem tylko na stacjach stacjonarnych z kartami FX. Może ma ktoś z was doświadczenie lub może polecić jakiegoś laptopa do CAD'a (inventor, solidworks). Założenia: wydajność, wydajność, wydajność i tak do 3500zł. Zastanawiam się nad czym takim: http://www.komputronik.pl/product/153671/Komputery/Laptopy_i_netbooki/DELL_Inspiron_N7110_Core_i7_2670QM_-_nVidia_GT_525M_-_8GB_-_750GB_-_Bluray_-_W7HP.html Powinno być: i7, 6 lub 8GB ramu, dobra grafika, 17"
-
Wymiana łożyska
1D0 498 625 B - oznaczenie Audi VKBA 1356 - SKF średnica zewnętrzna [mm]: 82 Średnica wewnętrzna [mm]: 43 Szerokość [mm]: 37
-
Jakie świece do 1.8 ARG?
http://sklep.intercars.com.pl/#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.php?wit=SKLEP&call=daj_tdGrupyS¬itle=1&wsk=O&typ=14853 zobacz tu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a ile w ogóle kosztuje lakierowanie np drzwi? bo ja swoje ostatnio trochę przetarłem drzwi i lipnie to wygląda
-
Jakie świece do 1.8 ARG?
wg mnie NGK BKUR6ET
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Mann/Knecht/Bosch ja osobiście od pewnego czasu stosuję Bosch'a
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
a ja jednak zostaję przy Mobilu 5W40 10W40 opchnąłem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja już miałem 2 może 3 kontrole na mieście i bacznie przyglądali się światłom i spryskom, ale ja mam fabryczne więc bólu nie ma
-
Montaż mocowania fotelika ISOFIX
powinny być chyba jeszcze osłonki z tworzywa
-
Falowanie obrotów
no nie wiem, ja mam dokładnie ten sam problem co kolega a na gazie drży identycznie jak na benzynie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
możesz robić dolewkę innego oleju, ważne żeby miał tę samą klasę lepkości
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
jak już na takim jeździsz to po prostu przy nim pozostań
-
Platforma cyfrowa NC+
Ja poważnie zastanawiam się nad zupełnym zrezygnowaniem z oglądania TV, nierzetelność i nieustanna propaganda zwłaszcza kanałów ITI w tym TVN24 odrzucają mnie też od samej N. poza tym mam 1,5 roczne dziecko na które TV działa jak hipnoza a to już niebezpieczne, wolę więc zrezygnować z oglądania TV niż faszerować dziecko podprogowymi informacjami. A TV przyda się do oglądania filmów bo i tak na stałe jest podpięty do kompa. A z tym okresem wypowiedzenia niestety to moja wina. Miałem zamieszanie w domu, dziecko w szpitalu i zapomniałem o wysłaniu w lutym wypowiedzenia. Umowę mam do końca marca. Przedłuża się ona samoczynnie na okres bezterminowy a tą można wypowiedzieć już tylko z okresem 3 miesięcznym.
-
Platforma cyfrowa NC+
ale z tego co czytałem N i Cyfra + połączyły się w tym roku. Zobaczymy co z tego wyjdzie.