Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k0za

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k0za

  1. aju byłem w poniedziałek w lubinie w aso audi wymienić rozrząd w a6 1.9tdi AVF. Za zestaw naprawczy, 3 paski, pompę wody, 4 śruby mocujące ( wymienia się je bo producent nie przewiduje ich ponownego użycia a ich koszt jest śmieszny ) zapłaciłem 1640zł z małym rabatem. A jak liczyłem sobie koszt części zamawianych z alegro + robocizna u nas w zg 250-300zł to zdecydowałem sie na ASO. Fakt, że zbytnio nie wiedziałem do kogo się u nas w miescie udać z taką robotą bo za auto-brum dziękuję
  2. Też miałem ostatnio dylemat odnośnie rozrządu. kalkulując koszt wszystkich części wyszło mi że dołożę 300zł i mam zrobione wszystko na ori częściach i w ASO audi, do tego wpis do ksiązki i gwarancja. i tak też zrobiłem.
  3. k0za: A czy te pirelki w ostanim linku to nie ta sama klasa co podany przez Ciebie Michelin? Pierlki jak najbardziej OK. polecam micheliny bo sam takie założyłem
  4. sikorakrz dołożysz kilkanaście złoty i masz oponę z górnej półki: http://www.promoopony.pl/7245-zimowe_osobowe_michelin_alpin_a3_195_65r15_t_91.html
  5. Oł. To pewnie zgodę Ministra Infrastruktury trzeba :polew: Tak też myślę
  6. Dywaniki są - gumowe na zime :> A navi jest obslugiwane między fotelami i wyświetla info na fisie, + oczywiście głośniczek w drzwiach
  7. Ja się zastanawiam nad wykopaniem kanału u siebie w garażu. Garaż jest w wspólnocie garażowej ( coś koło 60 garaży ) Orientuje się ktoś czy mogę zrobić samowolkę czy trzeba pisać jakieś pierdoły z prośbą o pozwolenie na budowę kanału?
  8. to powiem ci kolego ze masz kiepskie doswiadczene/ ktos źle cie poinformował, samo wypowiedZenie nic nie da, w polsce jest oc obowiązkowe, nawet jezeligo nie zaplacisz to dalej masz, masz tylko nieuregulowaną opłate a oc dalej jest i to że wypowiesz czy nie zapłacisz to tylko przedłuża zapłate w czasie, prędzej czy później cie dorwą, max chyba 10 lat z tego co pamiętam jak zaplacisz oc (np na pół roku lub kwartalnie w niektótych ubezpieczalniach) to z takim możesz sprzedać, a dokładniej, auto ktore sprzedajesz musi mieć OC opłacone na miesiąc do przodu od daty umowy. czyli jeżeli sprzedajesz auto i chcesz odzyskac kasę to niech kupujący napisze ci że rezygnuje z polisy OC nr blablabla auta o numerze blablabla z dniem np zakupu, zanosisz to i umowe do ubezpieczalni i oddają ci kasę - od miesiąc po kupnie do daty kiedy masz opłacone. dalej - jeżeli masz w dniu zakupu oc ważne/opłacone na np 32 dni to wasz normalnie sprzedajesz auto. myślę że w miarę jasno wytłumaczyłem, troche zakręcony jestem co do przeglądu - nie musisz go mieć, co prawda odstrasza to klienta tu już decyzja do ciebie należy. a co sprzedajesz i za ile ? [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 09:39_________________________________________________czyli głupie polskie prawo - jak sobie postawisz auto w ogródku koło domu i zrobisz z niego fontanne i będziesz się patrzył jak ładnie wygląda to i tak musisz płacić oc Dzięki za fachową odpowiedź. A sprzedaję to: http://allegro.pl/item864226100_ford_focus_1_6_sedan_ghia_1999_2000.html
  9. Mody będą ale na wiosnę Fakt że seria jeździ fajnie ale już mam apetyt na coś więcej.
  10. Też coś słyszałem o tym że musi być ciągłość w OC. A co z badaniami technicznymi? Muszą być na czas? czy może być powiedzmy miesięczna przerwa? Myślałem że będzie można zaoszczędzić kilka stówek ale chyba nic z tego
  11. Jestem w trakcie sprzedaży samochodu i mam pytanie co zrobić z OC i przeglądem technicznym? Zarówno OC i przegląd kończą mi się w styczniu a auto stoi w garażu i czeka na nowego właściciela. Wiem, że kasę za OC można niby odzyskać już po sprzedaży, a co z przeglądem? Mogę go po prostu nie robić? A co jeśli wypowiedziałbym umowę OC i auto byłoby bez OC ( oczywiście w garażu nieużywane ) ? To dopiero drugie sprzedawane przeze mnie auto i dlatego jestem zielony w temacie. Dzięki.
  12. Od kilka dni mam A6 c5 z rns-e i wnerwia mnie to że nawet przy wyłączonym całym zestawie z głośniczków obok klamek dobiega lekkie syczenie. Co z tym zrobić ? ( mam rowniez bose )
  13. REJCZEL !!! Wyglada to tak ... Ci od 1.9 co nigdy nie jezdzili 2.5 pisza ze to syf ze sie psuje ze nie jedzie i ze ogolnie to Fiat Panda go robi Ci co jezdza 2.5 probuja bronic tych z d*py wyssanych argumentow ale ... jesli chodzi o mozliwosci rezania to niestety ...rozkladaja rece ...1.9 moze wiecej w temacie moc / niuty / przyspieszenie i niestety to jest prawda nie do podwazenia . Jedyny sprawiedliwy
  14. U mnie ogrzewanie w miarę OK. Będę jeszcze musiał sprawdzić czy te świeczki podgrzewające płyn w ogóle działają.
  15. Dziś sypnęło śniegiem i nadarzyła się okazja do przetestowania oponek Michelin Nie żałuję zakupu
  16. Ja też w aso tylko części biorę. ostatnio z ciekawości zapytałem ile kosztowałaby wymiana koła pasowego alternator. odpowiedź około 500-600zł, plus koło za 340zł Gość powiedział że roboczogodzina u nich to 280zł, chyba że auto ma ponad 7 lat to wtedy -10% Niezłe stawki mają. A co do tego ustawienia auta na pochylni to przodem w górę czy w dół? To rzeczywiście może coś pomóc. W weekend będę kombinował.
  17. tak czy owak jest bulgotanie jest zapowietrzony układ. może aso ma jakiś magiczny sposób na tą bolączkę
  18. Mam Save S3 w focusie. Teraz będzie 3 zima na tych oponkach. Bardzo fajnie się sprawują i są ciche.
  19. Też mnie to zaczyna wnerwiać. Aż jestem ciekawy co będzie jak sprawdzą się te zapowiadane mrozy -20*C. W ten weekend spróbuję z tym zawalczyć.
  20. A wydawało mi się, że przeglądałem temat. Dzięki!
  21. Dosyć podstawowe pytanie: gdzie szukać tych świec podgrzewających płyn?
  22. Odgrzeję temat. Ostatnio zrobiło się chłodniej więc ustawiłem klimatronik na HI. Też mam problem z tym bulgotaniem ( ale tylko wtedy gdy klimatronik jest w pozycji HI ). Kilka miesięcy temu wymieniałem termostat i wydawało się że dobrze odpowietrzyłem układ, a tu proszę taka niespodziewanka. Dodam jeszcze, że gdy silnik osiągnął 90*C to bulgotanie ustało. Udało się komuś rozwiązać ten problem?
  23. No to się nie zdziwiłem :>
  24. Szukam czegoś większego na wiosnę i wpadłem na: http://allegro.pl/item843274445_oryginalne_s_line_17_do_audi_a4_a6.html Zdarzały się podróbki tych felg? Bo coś cena wydaje mi się nie za wysoka. Zastanawiam się jak to będzie wyglądało na seryjnym zawieszeniu ( bo tutaj na foto jest raczej małe obniżenie )
  25. k0za odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    U mnie licznik zawyża o około 6-7km/h. Ale skąd u Ciebie aż taka różnica to nie mam pojęcia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.