Treść opublikowana przez dssn
-
[B6 AVF] jak to wkoncu jezdzic tym quattro :)
chodzi ci o historie napedu? pewnie ze czytalem... :gwizdanie:
-
[B6 AVF] jak to wkoncu jezdzic tym quattro :)
Hello, pytam bo nic nie znalazlem ciekawego na necie (przyznam ze slabo szukalem). Wiele osob ma naped quattro z urzytkownikow tego forum, napewno jezdzili juz nie jedna zime i z doswiadczenia moga sie pochwalic jak sie zachowywac w razie jakichs ekstremalnych warunkach. Sam poprubowalbym ale nie ma na razie warunkow ani placu na wyczucie auta a to pierwsze 4x4 jakie mam. WIec pytam jak tu jezdzic, np w zakretach czy noga caly czas na gazie czy odposcic? czy tez wchodzic w zakret a w polowie gaz do dechy czy sterowac normalnie, jak podsterowny to gaz jak nad to noga z gazu czy jak itp pozatym naped quattro jest zaj#@#@ mocozerny, strasznie zamula auto, bez czipa 130 KM nie wystarcza wogole, a w 110 w dieslu to juz wogole musi byc porazka no i spalanie tez jest niezłe, conajmniej o 1,5 litra wiecej niz naped na jedna oś z tego co zauwazylem macie cos do dodania to piszta ciao
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
7,0
-
[B6 AVF] Prędkość max?
czyli ponad 260 km/h, no to musial go wykrecic na drodze ponad 5000 obr/min nie wierze te silniki ladnie sie wkrecaja na obroty ale bez jaj panowie
-
[B6 AVF] Prędkość max?
no nie wiem chlopaki, ja mam czipa w swoim avf na 164 KM i 400 NM i vmax to 230 km/h i bylo juz ponad 4200 obr i sie poprostu nie zbieral, ale moze to przez quattro, moim zdaniem 240 na rownej drodze bez czipa to jakies czary mary
-
[B6 AWX] POTRZEBNY DOBRY LEKARZ DLA MOJEJ B6 OKOLICE BIELSKA BIAłEJ
bez zastanowienia wal do tego kolegi nie wiem czy sa dobzi czy nie ale napweno nie oleja cie bo sobie zepsuje reputacje na forum a wiec bez kombinowania wal smialo... takie moje zdanie
-
[B6 AWX] prawa szyba nie opuszcz się automatycznie
hehe faktycznie lewa lewa, łot ewer wiadomo o so chodzi
-
[B6 AWX] prawa szyba nie opuszcz się automatycznie
ja mam 4 elektryczne, lewa strona po wcisnieciu przyciskow do konca automatycznie opuszcza lub podnosi a lewa musze trzymac, lipa nie
-
PROBLEM Z AUDI 2.5 TDI 98r.
no kolego takiego kupiles takiego masz, jak za 7 miesiecy sprzedasz i kupisz benzyne i tez taką kupisz jak diesla to ci sie wybor aut zawęzy (dla nieczajacych chodzi o to ze diesle i benzyny odpadna bo sie "psuja")
-
Q7 3.0 TDI - co sie da z tego wycisnac?
niezle, splukac sie z kasy na auto za 200 tys i nie miec na benzyne pozycz jej chociaz na olej
-
5 czy 6 biegów
w 1,9 TDI i szóstka to 160 km/h przy 3100 ob.
-
[1.9TDI AFN 110KM] chip - jednak nie w Poznaniu , pojechałem do Warszawy, WYKRES
Soft wysyłkowy jak dobry by nie był to co innego niź coustom pod to co sie zastaje w aucie. Pozdrawiam true true
-
1.9TDI 90 95Rok przed chipem 88kucy po chipie 90 kucy.......108ps 260 moment
toz to siakas sciema
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
u mnie 7-8 litrow na 100% duzo bo w poprzednim oplu astrze 2 mialem srednio 5 l ale ciezsze auto i Q
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
Chyba żartujesz. Beznadziejnie? Chyba dlatego tak piszą bo tylko Masters potrafi to narazie robić I jak oglądałem wyniki z hamowni to wcale tam małego przyrostu nie widziałem. a co konkretnie moze zrobic ?
-
chiptuning w aucie z przebiegiem 127 tys 2,5tdi 180 koni
zhamowanie nie powinno byc drozsze niz 150 zl, ali niestety nie ma hamowni 4x4
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
2,0 TDI 140 konne czipuja sie ładnie 2,0 TDI 170 konne czipuja sie beznadziejnie (malutki przyrost mocy %)
-
31.05.2007 Poznan "Kocar" Chiptuning grupowy
co z tego ze ceny sa wysokie? jak to co ztego? jak ceny paliwa tez sa wysokie to tez co z tego ? a jakby chleb byl po 20 zl to tez bys powiedzial co z tego? ano to z tego ze ceny sa wysokie (i nie mow ".. to nie czipuj, czy nie plac" pls) nie jem chleba,pozatym na allegro robia po 300 zl polecam! na allegro nie robia wogole, sprzedaja gotowe a to jest 2 rozne sprawy
-
[B7 3.0 TDI ] Jaki olej panowie ?
bedzie roznica i napewno lepszy niz żelek kastrat
-
Chiptuner w Malopolsce
a mozna wiedziec gdzie kupiles ten czip ?
-
31.05.2007 Poznan "Kocar" Chiptuning grupowy
co z tego ze ceny sa wysokie? jak to co ztego? jak ceny paliwa tez sa wysokie to tez co z tego ? a jakby chleb byl po 20 zl to tez bys powiedzial co z tego? ano to z tego ze ceny sa wysokie (i nie mow ".. to nie czipuj, czy nie plac" pls)
-
31.05.2007 Poznan "Kocar" Chiptuning grupowy
ano, ceny troche wygorowane....
-
1.9TDI 90 95Rok przed chipem 88kucy po chipie 90 kucy.......108ps 260 moment
sprawa rozwiazana, reklamacja i do poprawy, a co takiego sie stalo, czy program byl lipny czy tez nie wgrano przez pomylke zadnego to jest do ustalenia. kolega umowiony juz do poprawki wiec zobaczy sie
-
1.9TDI 90 95Rok przed chipem 88kucy po chipie 90 kucy.......108ps 260 moment
rozmawialem z pirowatym i powiedzial ze faktycznie moze byc taki przypadek kazal skladac bez zastanowienia reklamacje i wszytsko poprawia i sprawdze co poszlo nie tak,. Co do tuningu z 88 na 90 koni, poprostu tuningu zadnego nie bylo, przyrost rzedu 2 koni to poprostu blad hamowni, wiec mozna powiedziec smialo ze nic sie nie zmienilo.
-
1.9TDI 90 95Rok przed chipem 88kucy po chipie 90 kucy.......108ps 260 moment
kolego sorki ale nie wierze w takie bzdety jak piszesz, albo jestes nienormalny albo nie wiem, po 1 to nie wierze zeby wyslali czipa czym ? poczta? po drugie skoro mailes 88 koni a "zczipowali" ci na 90 a ty odjechales i nieczego nie zauwazyles to niezly z ciebie kierowca, watpie zeby taka firma jak v-tech odp#!$# taka fuszere (ale ty sie nie czipowales w v-techu) jedz do normalnego tunera, albo wogole jedz do tunera i nie opowiadaj glupot przyrost 2 konie a ty nic nie powiedziales ze nie czujesz roznicy ??? co za bzdury... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11849.msg145104;topicseen#newtroszke wiecej kultury by sie przydalo!