Treść opublikowana przez dssn
-
[B6 AKE] Audi A4 2,5TDi kontra Saab 93 2,2Tid
... co nie zmienia faktu, że swoimi 180 KM powinienes go spokojnie objechac... Dokładnie, nawet jakby miał gratis na 150 KM to i tak nie powinno byc tak ze dostajesz po pupie, najlepiej podjedzcie na hamownie i zhamujcie auta, ciekawe co wyjdzie
-
[B6 AKE] Audi A4 2,5TDi kontra Saab 93 2,2Tid
czyli saab jest jakis magiczny, pewnie strojony i tyle
-
[B6 AKE] Audi A4 2,5TDi kontra Saab 93 2,2Tid
to sprobuj może z bratem nie ze startu tylko np przy 40 km/h i wtedy czy będzie Ciebie mocno zostawiał. Nie ma bata żeby coś nie było nie halo, przecież 180 KM to o wiele więcej niż 125, mimo wszystko * okularki przeciwsłoneczne i po kłopocie
-
[B6 AKE] Audi A4 2,5TDi kontra Saab 93 2,2Tid
ostatnio startowalem z saabem kolegi, silnik 1,9 TiD 150 KM mocy, moje audi 2,0 TDI 140 KM zrobione na 160 KM, nie miał żadnych szans. Z tego co pamietam rożnica w masach aut prawie nie bylo (50- 100kg wg dowodów), byl to saab 9-3. Wiec albo ten miał czipa ze objechal 180konne audi, albo cos tu nie teges
-
[B6 AKE] Audi A4 2,5TDi kontra Saab 93 2,2Tid
najprawdopodobniej to przez tipa i Q, co by nie bylo naped na 4 kółka zjada sporo mocy
-
[B6 AWX] Szarpanie silnika, czarny dym
mogla tez spasc rura od IC i objawy będą podobne
-
[B6 AVF] Problemy po regeneracji turbiny w Turbo Serwis
i dobrze! nie odpuszczaj! Juz nie chodzi o kase ale o podejscie i chamstwo. Niech sie polscy "mechanicy" wkoncu naucza podejscia do chlebodawcy
-
[B5 1Z] Problem z Vmax
no nie spokojnie, to jest ich vmax, a nie spokojnie Nie ma co dywagowac, ma skrzynie od benzyny i tyle, lipa
-
[B5 AFB] "autoseba chip tuning" (Wroclaw) - komu robil?
przyrost +40% samym oprogramowaniem :/ no nie wiem
-
[B5 1Z] Problem z Vmax
ale lipa, niezly walek :/
-
[B7 BRE] Chip do auta ?
A ja 4 miesiace temu zaczipowalem taki motorek smiglem nim juz prawie 50 tys km mam teraz 195 tys km na liczniku i nic sie nie dzieje (odpukac) i mysle ze teksty typu "slyszalem od kolegi znajomego szwagra ze te silniki sa gowniane" mozna wsadzic miedzy bajki. Kazdy moze trafic na cos kijowatego w kazdej marce w kazdym modelu
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
a chlopaki w B7 tez wystarczy wymienic manetke zeby odblokowac pelny FIS ? wlasciwie oprocz budy niczym sie nie rozni od B6
-
Mandaciki panowie mandaciki
to kawał hu#@ z tego goscia Ps. gdyby nie CB juz bym pewnie nie pracowal bo autko wykozystuje glownie do pracy Wlasciwie nie ma sie czym chwalic ale czasami sa takie glupie ograniczenia ze szkoda gadac
-
ASV+ turbo AWX + FMIC + 216 + pompa 11mm
elegancja francja, gratki
-
chcę "zchipować" ale obawiam sie...
cziptuning ma minusy, najwiekszy to to ze za dobry cziptuning trzeba troche zaplacic
-
Jak to jest z tym chipem ??
koledzy maja racje nie czytaj takich bredni, prawda ze ja po czipie swoje sprzeglo wykonczylem ale wlasnie strzelaniem z niego jezdzac "z glowa" nie masz sie czego obawiac, pozdrawiam.
-
A4 B6 z 3.0TDi - były takie?
na bank nie bylo !
-
[B5 AFB 2.5 TDI] - jakie obroty jaka predkosc? TEST
3000 obr/min - 155 km/h --- > 6 bieg
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
jak bedziesz w stalowej to daj znac moze sie psotkamy i pogadamy
-
antena CB, przykręcana czy na magnes, gdzie montujecie ?
mi magnesówki 1 metrowej nie ściągnęło nawet przy 230 km/h więc nie wiem skąd te opinie że magnesówki ściąga przy wiekszych predkosciach, a dodam ze średnio 140 km/h to standard
-
[B6 AWX] Dziwnie parujace szyby
dzieje sie tak bo paruje ci woda moze filtr kabiny masz zawilgotnialy jezeli dawno nie wymieniales
-
[B5 1.8TQ] kosmiczne problemy po VTECHU
i to by bylo cos fajnego, obawiam sie tylko tego ze malo kto sie zgodzi bo tunerzy to jak krowy, ci co duzo mucza malo mleka daja a wiekszosc tylko muczy i muczy... ale jakby cos takiego wypalilo to by bylo fajnie
-
[B6] Buczenie klimatyzacji
przy tych temperaturach i wlaczonej klimie wentylator bedzie chodzil caly czas, a buczenie wewnatrz auta nie jest dobrym znakiem, pewnie jakies łożysko do wymiany, podjec do klimatyzatorow i niech sprawdza
-
[B5 1.8TQ] kosmiczne problemy po VTECHU
moze cie nie lubia lipa niezla ja naszczescie czipwalem u nich 3 auta i zero problemow z zadnym autem (opel astra II, a3, a4), ale moze mnie poprostu lubia pozatym wyszlo mi 164 kunie (400NM) i do setki mam wg pomiarow (niestety stoperem) we 2 osoby na pokladzie okolo 8,2 (8,01 1 pomiar 8,51 2 pomiar 8,21 3 pomiar) a z tego co kiedys wyczytalem pan alvaro po czipie na 174 bodajze kunie w warszawie, do setki wyszlo mu ponad 9 (9,5 chyba) wiec nie wiem, moze oszukuje hamownia moze nie, ja tam jestem happy i najwaniejsze (Boże uchowaj) zadnych problemow z autami Proszę Cię o uzupełnienie profilu/poziek
-
[B6 AVF] jak to wkoncu jezdzic tym quattro :)
ano wlasnie zebym tego nie zapomnial ze zatrzymuje sie jak oska bo bedzie bida co do latwosci jazdy bokiem to juz sie nieco przekonalem na takim parkingu zuzlowym, caly bokiem przejechalem bez problemow (ok 100 m) a w zyciu nic takiego nie probowalem, super sprawa, we wczesniejszym autem na osce to wogole bylo nie do pomyslenia bajera hehe