Treść opublikowana przez kazikboy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
bo nie wiedzialem ze istnieje ;D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no ciekawe jakie bedzie zainteresowanie to juz w niedziele
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
taniej bedzie mu bedzie rozlewnie kupic
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
wielkie dzieki za miejscowki nie zmarnuja sie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to coupe-ta bede w kluczewie bo polo to juz kupiec jest i niecierpliwi sie kiedy wroce wiec do swiat juz nie bede mial ok to z ktoras audi bede na kluczewie a na sniatowie nawewo A chyba ze sie kupiec znajdzie :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no i swiat martinez na 1 maja 2 miejsca rezerwuje
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
23.04 jest super hiper zlot z 1/4 mili na kluczewie, a jak byś chciał coś wczęsniej to w sumie da się zrobić albo na kremie albo na nowej fajnej miejscówce pod salonem kjiji na struga \21 dopiero wracam ;p a na kluczewo wsumie myslalem polo jechal ale moze juz go nie bede posiadal zobaczy sie jeszcze a moze chcesz sie zmierzyc z audi coupe 2.3 135KM ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
tyle samo mocy i lzejszy lanosik no moze byc ciekawie ;p kiedy nastepne spotkanie na kremie ?? ale blizej okolic swiat;)
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no przeciez pisze ze standard ;p mialem sie bawic w takie sprawy ale zmieniam na S ;P no to moze moja zabaweczka druga podjade na kluczewo posmigac zanim bedzie sprzedana
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no martinez zdziwil bys sie bo nawet 2.8 benzyna przod naped wychodzil w a8 co jest zupelna porazka a 2.5tdi pije tyle samo co 3.3tdi a wogole nie jedzie... a ja mam standard AFN tylko przywyknietego do ciezkiej nogi [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 16:46_________________________________________________ps. a nie planuja moze w lany poniedzialek albo 2-3maja tez takiego spotkanka ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a8 to ciezka locha ;p w poruwnaniu do ciebie jak co to na sniatowie ze mna mozesz sie bujnac
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no a czemu chce sprawdzic jaka jest roznica wielka albo niewielka
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
oj tam znajdzie sie ktos wiekszy napewno ;P
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to bede udawac ze nie widze
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
hehehe no tak ale teraz to sie zmowimy raczej wiec nie bedzie z zaskoczenia cykal
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no niestety ja dopiero w wielkim tygodniu bede w kraju ;p a cos wydlubales ze z AFN chcesz sie mierzyc ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ta i znow mnie ustrzeli aparatem ;D
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
no i elegancko
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to tak jak by kogos mieli sadzic za spotkania na kluczewie ;D a to moze byc jakos problemik ze sniatowem ??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
cos nie dziala link a termin jak zawsze 1.05 godzina nieznana ;p
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ta chyba ze bedzie atak bombowy i lotnisko przestanie istniec to wtedy bedzi problem
-
[ALL B5] Hamulce tył
albo jeszcze podlaczyc vaga i wejsc w abs i wtedy sprawdzic predkosci odczytu z kazdego kola w jednej tak przerabialem ze niby jest ok a tak naprawde jeden czujnik pokazywal mniej np 3 kola mialy 12km/h to czwarty bodajrze 8km/h oczywiscie czujnik byl za daleko od koronki
-
[ALL B5] Co lepsze? kubełki polift czy zwykłe fotele polift
ja mialem zwykle z ledziwami dodam ze 96 rok a teraz mam kubly i jest roznica troche bardziej sztywno co do plecow to niewem jaka roznica moj fotel zwykly juz byl strasznie wysidziany dlatego radze bardziej na jakosc jaka jeszcze jest w stosunku do zuzycia bo ja stosowalem jasia pod plecy bo inaczej 40 kilometrow i kregilnik przypominal o swoim istnieniu :/ tak wiec jakosc sie liczy gabki jaka zostala bo kubel czy zwykly to juz tylko albo sztywniej albo swobodniej a za komfort moim zdaniem odpowiada to co sie znajduje pod materialem i w jakim stanie pozdrawiam
-
[ALL B5] Drzwi sedan a avant
dokladnie sa te same ja zakupilem prad na tyl tylko ze przyszly sedany po zalozeniu do avanta mialem miezle zdziwienie ale po przelozeniu prowadnic wszystko dziala jak nalezy
-
[ALL B5] Czy da się uratować ten zawias
tylko badz cierpliwy u mnie na 3 dzien dopiero odpuscil a prace byly takie ze odrdzewiacz suchy smar itd. popryskane odczekanie z minute i machanie az sie zmeczysz dzwiami i co kilka godzin od roku mam spokoj ale jesli wozisz nerwowych pasazerow to sie przydaje maja wiekszy problem aby trzaskac dzwiami