Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabalaba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabalaba

  1. Nie wydaje mi się. Po pierwsze robię same trasy, po drugie jest rzeczą niemożliwą, żeby tyle samo oleju ubywało co przybywa paliwa.
  2. U mnie toże - dwie wymiany oleju po 15 tys. i grama oleju ani nie ubyło, ani nie przybyło. Mam DPF
  3. Witam! Co koledzy powiedzą na temat SmartGPS SG 760? Warto wydać prawie 800PLN na takie cuś? http://www.smartgps.pl/index.php?option=com_mtree&task=viewlink&link_id=1&Itemid=10
  4. Czyli co, wlewając paliwo po mału wejdzie tyle co np. do B6, gdzie można co jakiś czas wcisnąć odpowietrznik?
  5. Jak w temacie. W B4, B5 miałem, w B6 tez jest - to dlaczego nie mam odpowietrznika w B7?
  6. Może kolega rozwinąć myśl...
  7. Piękne przykłady, diesel 7 lat i nalatane w helmutowni 70k Osobiście nie wierzę w takie przebiegi...
  8. grabalaba odpowiedział(a) na muszka76 temat w 1.9TDI
    Albo w naklece pod siedzeniem (ksiązce serwisowej) - było
  9. O których 6-ciu cyfrach mówicie
  10. ...jakie masz tarcze na przodzie? ...ale od razu Ate sobie odpuśc ale jak sprawdzić jaką mam średnicę tarczy: suwmiarka i naprzód??? Co do ATE nic już nic rozumiem. Do tej pory był na forum trend ATE. A teraz co? Do bani?
  11. Witam! Chce zmienić klocki z przodu na ATE, ale na stronie InterCarsa jest ich kilka rodzajów Mógłby ktoś podać mi numer katalogowy tych właściwych? Dodam, że mam założone Ferrodo 5432.
  12. U mnie w B5 avant tez Dunlopy Maxxy wyzabkowane na tyle po ok.50tys. U wujasa w Pasku 2006r te same opony i tez wyząbkowane. Może kijowe amory, może d*pa avanta lżejsza - może, ale jak będę zmieniał opony to na pewno już nie zarzucę tych Dunlopów na tył
  13. Po co straszysz chłopaka... Jak mu walnął termostat, to ewidentnie jest otwarty
  14. Jak nie zrobisz procedury Vag-iem, to sie nie dowiesz
  15. Tym kablem da się cokolwiek zrobić w B7? No właśnie, bo kolega pisze ze Vag-a zamówił...
  16. Tym kablem da się cokolwiek zrobić w B7?
  17. Ludzie było, było, było...Nie wymienia się tylko sprawdza sie stan.
  18. 7GG w kodach wyposażenia
  19. Ale wciśnij check jak będzie się cuś paliło na żółto
  20. Jak zapali ci się np. przepalona żarówka wciskasz check i masz opis problemu (np. prawa zarówka stopu)
  21. Toż koledzy wcześniej napisali - kąt synchro do sprawdzenia
  22. No właśnie cały problem w tym, że chyba bez mapy
  23. A ja wyczytałem, że nic poza ori (bodajże Wschodnia Europa i coś tam... - koszt ok. 150E!!!) nic w BNS nie pójdzie
  24. no wlansie jak masz szczescie to imbus i pompa nie stanie , a jak go nie masz to......... Boże, dajmy już spokój z tymi imbusami i pompami (bo w końcu sam się nakręcę ). Ludzie kupujcie 2.0 TDI i do przodu. Jak już naprawdę ktoś szuka "bezpiecznego" diesla, to zostaje mu tylko 1Z albo AFN (z przebiegiem 400tys. ). Powodzenia
  25. Ja uważam, że "awaryjność" 2.0 TDI jest lekko rozdmuchana. Mam dużo znajomych którzy od dawna użytkują te silniki (Touran, Passat, A4 itp.) i nie mają z nimi żadnych problemów!!!A przebiegi po 100-200tys. Zresztą niedawno też zmieniłem furę (z AJM na BPW) i powiem szczerze, że nawet nie myślałem o następnym 1.9. Po co jeździć maszyną która ma 115KM jak można za tą samą kasę mieć 140KM. Dlatego myślę, że z silnikami tak jak w życiu - trzeba mieć trochę szczęścia :gwizdanie: i tyle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.