Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabalaba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabalaba

  1. Tyle jest mowy o normie 505.01. Właśnie przeglądałem książkę, którą ma większość z użytkowników A4 avant (serwisowa instrukcja obsługi w wersji niemieckiej). I co wyczytałem? No właśnie, ze nic. Na stronach 174-175 dot. olejów brak wzmianki o normie 505.01. Zapomnieli o PD 85KW?
  2. Nie dziwne, że nie bierze! To olej o klasę niżej. A lałeś 505.01?
  3. Też poczekam do zimy, bo jak jeżdżę na klimatroniku to jest OK (90).
  4. No własnie, ciekawa sprawa. Mam silnik AJM z PD i pytanie: czy nie ma odstępstwa od normy 505.01? Czy po przejechaniu 200 czy 300k km dalej trzeba lać z tą normą, czy można przejść na zwykły syntetyk lub półsyntetyk?
  5. Szwagier też ma AFN 99' i też slady oliwy! Ten typ tak ma.
  6. To juz mój trzeci TDI. Oczywiście 5W40 i zawsze co 10 000! Jeżdżę dynamicznie i nie widzę innej możliwości.
  7. U mnie chyba lipa. Jak nie "katuję" to mam ok. 75-80 stopni. Jak jadę dynamicznie i szybko to mam idealnie 90. Jednak jak tylko zwolnię tempo, to po chwili znowu 75-80! Chyba termostat...
  8. Mógłbym powiedzieć, że Filtron to badziewie, ale Bosch? Nie podzielam tego zdania. Według mnie to dobry i tani filtr do AJM.
  9. grabalaba odpowiedział(a) na zbych4000 temat w 1.9TDI
    Święta racja, zero oliwy z allegro.
  10. Niedawno nabyłem AJM (z Niemiec). Książka do końca, przebieg 230k km. Wymieniłem tylko filtr powietrza(Bosch-24PLN) i śmigam! Normalnie mówię Wam - pszczółka. A tak nawiasem mówiąc gzrybol, czy norma do AJM to nie 505.01?
  11. Cześć! Mam na imię Karol i jestem z Olsztyna. W tym roku nabyłem kolejną audiczkę (to już trzecia!) Audi A4 1.9TDI avant 2000r. Poprzednie to b4 1.9 tdi. Jestem zagorzałym fanem Od kilku miesięcy przeglądam forum w celu nabycia nowych doświadczeń. Postanowiłem jednak przyłączyć się do wieeeelkiej rodziny miłośników AUDI, ponieważ chciałbym także podzielić się swoją wiedzą. Pozdrawiam, wszystkich klubowiczów!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.