Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. i to jest w nich najfajniejsze :gwizdanie:
  2. a dla mnie cały czas te są nr 1 http://www.desktopmachine.com/framepic.php?id=12480&size=1024 http://www.desktopmachine.com/framepic.php?id=10957&size=1024 sam się nad nimi zastanawiam powoli...
  3. no ładnie to wygląda a jak jest poprowadzony kabel do anteny?
  4. Te alu są ktoś ostatnio założył takie do B7 Avanta no i dla mnie szału nie robią no i nie wiadomo jak z jakością szukaj dalej Tobi :gwizdanie:
  5. http://pl.youtube.com/watch?v=nZpaXViyPYM
  6. no super się prezenci ale z tym montowaniem tablicy to kiepsko wymyślili już w Sportbacku jest lepiej
  7. najfajniej jest mieć dwa domy: w mieście i nad jeziorem. I dlatego trzeba się ładnie uczyć i pracować
  8. ja mam w Ślesinie przyrody pod dostatkiem: jeziorko + sporo lasów a tutaj ma być blisko na rynek na imprę i na uczelnie
  9. aaaa... przyroda w Poznaniu? skąd Ty mieszkasz? co do ptaków to do mnie czasem tylko kruk przyleci i mnie wkur... co do wiatru to rozumiem -> nieszczelne okna mój sąsiad lubi wiercić wiertarą ostatnio bo robi to ze 3 godziny dziennie
  10. rosół ze słoika i może jakiegoś schaba jeszcze wciągnę
  11. co tam słychać w południe? ja już po zajęciach i wcinam obiadek
  12. za dużo tu się nie da pomóc...możesz poszukaćna forum o adaptacji tej skrzyni, a jak nie pomoże to do dobrego specjalisty trzeba się udać...
  13. w B5 nie było multitroniców, więc chyba masz zwykłego automata...
  14. dzięki za spota, przyjemnie było fajnie było Was poznać a Wy widzę długo balujeta
  15. ja na szczęście uruchomiłem allegro i pocztę już na początku grudnia i teraz najwyżej jeszcze jakieś pierdoły podokupuje ja już się powoli żegnam i do zobaczenia na spocie, tylko nie zmieniajcie już miejsca, bo ja jakoś po 14 muszę wyjechać pozdro
  16. ja też w Poznaniu mam z tydzień, a w chacie jeszcze nie lubię ten klimat
  17. Piechol odpowiedział(a) na macieek temat w 1.9TDI
    tylko 505.01 lub 504/507
  18. tez mam trochę katar po wczorajszym wyjściu wieczorem, ale dojadę
  19. dzięki za wytłumaczenie, ja się na tym po prostu nie znam ale gdzieśtam na forum cb wyczytałem, że Floridy nie trzeba stroić no i tak jeżdżę już w drugim aucie a śmiga dobrze więc nic poprawiam
  20. niezłe spalanie, pogratulować... :gwizdanie:
  21. witam faktycznie pogoda jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.