Treść opublikowana przez Piechol
-
[INNE] A3 sportback 1.9TDI 105KM a szukalem AJM w b5...
no w końcu umyłeś fajnie to wygląda, jakieś kółko większe i będzie super a silnik jakie ma oznaczenie? masz DPFa?
-
[ALL B6] Moja druga żona!!! Prosze o opinie.
pewnie jużpo remoncie
-
[B5 AEB] A4 18 T AUTOMAT AVANT ALU 17
super zmiany chrom na zderzaku faktycznie średnio i kiera nieładna
-
[ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.
te drugie całkiem całkiem
-
[ALL] Jaka nawigacja ?
bangla tylko trzeba ".weg" usunąć
-
[B5 AFN+] 1.9 TDI by -adek (TURBO awx + program DYNOSOFT)
ojojojojoj... ale z zewnątrz lepiej
-
[INNE] London Taxi -LTI TX4 , nowy hhackowoz
WTF?
-
[ALL] 18 tyś zł za 280 KM czy to duzo?
ja bym tyle nie dał...
-
Ile zarabiasz ?
ja akurat jestem na AE w poznaniu więc o polskim nie gadajmy chodzi mi o to, że ona była załamana, już zapłaciła za semestr w prywatnej szkole gdzieś tam i nagle się dowiedziała że wszystkich przyjmują z otwartymi ramionami EOT
-
Ile zarabiasz ?
np. moja koleżanka zdała jakoś na 50% polski podstawowy na maturze, roszerzony jakieś 20 kilka i zgadnijcie gdzie się uczy na trzecim roku polonistyka było 0,6 osoby na miejsce
-
[B5 ADR] czy u was tez tak jest
daj 2,5 atmosfery i przejedź się jeszcze raz
-
[B5 AFY] Komunikat komputera
kurde, dziwne te B pjuntki
-
[B6/B7] Zawieszenie sportowe/s-line - jak to z nim jest?
w sportbacku też
-
[B6 AEB]klima jak obsługiwać audi a4 B6?
Przycisk ECON służy tylko do włączenia/wyłączenia klimy, więc jak masz to wyłączone to klima powinna hulać i klima chodzi cały czas, nie tylko jak jest LO na wyświetlaczu więc jeśli nie czujesz różnicy między 18 a 25 stopni to coś chyba jest nie tego... [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 15:46_________________________________________________ tego nie rozumiem... czyli Twoim zdaniem nie można jeździć z klimą...
-
Wasze składki OC/AC/NW
ale masz zwyżkę 50% za wiek... :gwizdanie: wiem bo sam mam...
-
[B6 AVF] Ograniczenie predkosci
ale masz ustawione to na Fisie czy po prostu dalej samochód nie chce się bujnąć?
-
Jak Wam się podoba nowy - Saab 9-X Air
- [ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.
tylko sam zainteresowany coś jest małomówny w tym temacie a decyzja już została w sumie podjęta...- [ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.
myślałem o Pawle bo one by były idealne po maźnięciu na czarno...- [ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.
znów się muszę zgodzić ja nie wiem czemu Ty jeszcze nie kupiłeś tych PLW...- [ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.
te są fajne i dobra cena- [ALL B7] zima 16/17 + opony
felgi kiepskie a na oponach się nie znam- [B6 AVF] niuniuś:) 177KM i 360MN :D
super niezły program jak zrealizujesz plany to będzie a może 18" ?- Corsa 2.0 16v 150 KM
aż boję się co Ty z A4 wymodzisz :gwizdanie:- [ALL B7] zima 16/17 + opony
to wszystko jest pojęcie wzgledne ja sam szukam 16" na zimę i nic ciekawego nie mogę znaleźć... wiadomo, że opony im większe, szersze, tym droższe ale jak już masz fele i wszystko z nimi ok to ja bym chyba przy nich pozostał rozmiar "oficjalny" to 17/45/225 ale możesz pokombinować na konfiguratorach czy coś weższego też przypasi - [ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.