Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. no w końcu umyłeś fajnie to wygląda, jakieś kółko większe i będzie super a silnik jakie ma oznaczenie? masz DPFa?
  2. pewnie jużpo remoncie
  3. super zmiany chrom na zderzaku faktycznie średnio i kiera nieładna
  4. bangla tylko trzeba ".weg" usunąć
  5. ojojojojoj... ale z zewnątrz lepiej
  6. ja akurat jestem na AE w poznaniu więc o polskim nie gadajmy chodzi mi o to, że ona była załamana, już zapłaciła za semestr w prywatnej szkole gdzieś tam i nagle się dowiedziała że wszystkich przyjmują z otwartymi ramionami EOT
  7. np. moja koleżanka zdała jakoś na 50% polski podstawowy na maturze, roszerzony jakieś 20 kilka i zgadnijcie gdzie się uczy na trzecim roku polonistyka było 0,6 osoby na miejsce
  8. daj 2,5 atmosfery i przejedź się jeszcze raz
  9. kurde, dziwne te B pjuntki
  10. Przycisk ECON służy tylko do włączenia/wyłączenia klimy, więc jak masz to wyłączone to klima powinna hulać i klima chodzi cały czas, nie tylko jak jest LO na wyświetlaczu więc jeśli nie czujesz różnicy między 18 a 25 stopni to coś chyba jest nie tego... [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 15:46_________________________________________________ tego nie rozumiem... czyli Twoim zdaniem nie można jeździć z klimą...
  11. ale masz zwyżkę 50% za wiek... :gwizdanie: wiem bo sam mam...
  12. ale masz ustawione to na Fisie czy po prostu dalej samochód nie chce się bujnąć?
  13. tylko sam zainteresowany coś jest małomówny w tym temacie a decyzja już została w sumie podjęta...
  14. myślałem o Pawle bo one by były idealne po maźnięciu na czarno...
  15. znów się muszę zgodzić ja nie wiem czemu Ty jeszcze nie kupiłeś tych PLW...
  16. felgi kiepskie a na oponach się nie znam
  17. super niezły program jak zrealizujesz plany to będzie a może 18" ?
  18. Piechol odpowiedział(a) na ems temat w Inne marki
    aż boję się co Ty z A4 wymodzisz :gwizdanie:
  19. to wszystko jest pojęcie wzgledne ja sam szukam 16" na zimę i nic ciekawego nie mogę znaleźć... wiadomo, że opony im większe, szersze, tym droższe ale jak już masz fele i wszystko z nimi ok to ja bym chyba przy nich pozostał rozmiar "oficjalny" to 17/45/225 ale możesz pokombinować na konfiguratorach czy coś weższego też przypasi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.