Treść opublikowana przez Piechol
-
[ALL] Jakie felgi
to masz zły rozmiar powinno być 205/55/16 a na 17" 225/45
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
byłoby super bo może sprawie sobie takie do mojego klekota na zimę
-
[ALL B7] 1.9 TDi vs 2.0 TDi - który wybrać ?
1.9 bardziej ekonomiczny i mniej awaryjny, natomiast 2.0 daje więcej frajdy z jazdy
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
no... kup B8
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
Bardzo ładny Avancik i zdjęcia też dają radę powiedz mi kolego jakie ET mają te felgi? może być na PW
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
super wybór tylko bezawaryjnej jazdy życzyć
-
[ALL B6] 2.5 TDI
właśnie ten niepoprawiony do końca BFC ma 163km... sam takiego miałem, ale mi się nic nie działo na szczęście z silnikiem... :gwizdanie:
-
[ALL B6] 2.5 TDI
dokładnie no chyba nie dokońca w 2003r były jeszcze na pewno AKE 180km
-
[B6 AVF] 1.9 TDI
ta czarna była już kiedyś przedstawiana przez wiktora S4 chyba a tak w ogóle to super autko, fajny kolor a na klamkach są jakieś nakładki czy się tak dziwnie światło odbija? i ta dokładka na klapie średnio jakoś spasowana... :gwizdanie:
-
[ALL B6] 2.5 TDI
szukaj oznaczeń silnika zaczynających się na B.. oprócz BFC (nie przeszedł wszystkich modyfikacji)
-
[B5 AFN] Jakie sprężyny -40mm - proszę o radę
zapomniałeś jeszcze o 18" i 19" a tak na serio to po co obniżać zawiechę jak się ma 15"? tylko komfort ucierpi a dużo lepiej wyglądać nie będzie... chyba, że planujesz jakieś 17" to jak najbardziej
-
[ALL B6] Czy te felgi będą pasowały ?
nie będą się zlewać na pewno a foty na jasnym kolorze (błękit ) szukaj w dziale moja A4 w aucie Flyer'a
-
[ALL B6] Żarówki LED - funkcjonowanie w A4 B6
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_oswietlenie_led_w_tyle_auta_wnetrze-t35756.0.html
-
[B6 BEX] Multitronic nawala
wszystko się da, tylko trzeba mieć gruby portfel...
-
Strefa Śmiechu
RNS-E musi być
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
to co najbardziej lubie: czarny sedan na za***istych felgach super
-
[ALL B6] Moja A4 Avant S-Line
ładna z zewnątrz :> w środku rażą mnie trochę te srebrne "obwódki" wokół klimy no i radio nieori...
-
[B5 ADR] Nowe AluFelgi
w tej cenie to już można szukać ori... nowe albo w super stanie... :gwizdanie:
-
[B6 AWX] moja ()()()() ;)
ładny a co to za zaślepki na plastiku zderzaka z tyłu? jakiś parktronik?
-
[ALL] Które felgi do mojego sreberka B6 - proszę pomóżcie w wyborze
moim zdaniem one zalatują B5
-
[ALL] Które felgi do mojego sreberka B6 - proszę pomóżcie w wyborze
chyba, że te co masz są już trochę zniszczone i je weźmiesz na zimę a tu sobie kupisz jakieś nówki z 16" mi sie najbardziej podobają do B6 takie (nie dlatego, że takie miałem ): http://moto.allegro.pl/item400022035_felgi_7x16_5x112_audi_nowe_w_super_cenie_.html
-
[ALL] Które felgi do mojego sreberka B6 - proszę pomóżcie w wyborze
skoro tylko to dwa wzory to musi być nr 1 :gwizdanie:
-
[ALL B6] Felgi 18'' Nuvolari czy RS6
nie do końca się zgodze bo nuvo7 występują jeszcze w kolorze "antracyt" czy jakoś tak ja takie miałem tylko w 17" o takie: http://allegro.pl/item401194402_18_mam_nuvo_5x100_antracyt_polerowane.html tylko rozstaw inny
-
[ALL] Szarpiący Drive i czerwony kolor na komputerze
leć jak najszybciej do jakiegoś serwisu z dużą wiedzą o multitronikach, bo będzie bolało...
-
[ALL]Co zamiast 235/40/R18
jak już to szersza... a tak poza tym jak będzie szersza, a profil ten sam to będzie też wyższa :gwizdanie: